Plecu turētāji RIG - Tilta uzlabota gredzenveida rokturis RS 2 TGA-ARG - ātri pasūtīt no ražotāja

Uzlabotais gredzena rokturis RS2 un RS3 Pro nodrošina lielāku elastību, darbinot kardāna stabilizatoru, montējot piederumus, kontrolējot bezvadu sekojošās fokusēšanas motorus un darbinot kardāna korpusu.

Tilta Advanced Ring Grip for RS 2 TGA-ARG

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

91545 ar PVN

Piegādes laiks parasti 5 - 12 darba dienas32
TGA-ARG
0616985402984
Tilta

Jauns

915.45
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
6
12
24
36
Pirmā iemaksa,,
Men.maksājums,
no 

Uzlabotais gredzena rokturisRS2 un RS3 Pro nodrošina lielāku elastību, darbinot kardāna stabilizatoru, montējot piederumus, kontrolējot bezvadu sekojošās fokusēšanas motorus un darbinot kardāna korpusu.

Gredzenveida roktura konstrukcija nodrošina papildu stabilitāti, izmantojot vairākus saskares punktus, darbinot RS 2, un komplektā iekļautie statīvi ļauj nolaist gimbalu pēc ilgiem uzņemšanas reizēm, lai operators nenogurtu.

Gredzenveida rokturis ļauj pārvērst RS2 vai RS3 Pros akumulatora rokturi par augšējo rokturi, lai jūs varētu ātri pāriet uz uzņemšanu zema leņķa kadros, vienlaikus nodrošinot papildu jaudu jūsu kardānam.

Sistēma ļauj darbināt RS2 vai RS3 Pro ar zeltītā stiprinājuma akumulatoru, V-mount akumulatoru vai kardāna akumulatora rokturi. Uzlabotais gredzena rokturis ļauj piestiprināt akumulatora rokturi pie gredzena augšdaļas, kas kalpo kā barošanas avots un augšējais rokturis.

To var izmantot kombinācijā ar zelta vai V-Mount akumulatora plāksni, kas nodrošina lielāku elastību piederumu darbināšanai un ilgāku akumulatora darbības laiku filmēšanas laikā.

Komplektā iekļautais tālvadības pults rokturis tiek piestiprināts pie uzlabotās gredzenveida roktura labās puses, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi kardāna iestatījumiem, kā arī kameras ierakstīšanas un fotografēšanas funkcijām.

Nūjiņa ļauj jums kontrolēt kardāna panorāmu un slīpumu, nodrošinot maksimālu precizitāti darbības laikā, bet fokusa ritenītis ļauj jums bezvadu režīmā kontrolēt DJI vai Nucleus sērijas objektīva vadības motoru.

Komplektā iekļautais divkanālu bezvadu objektīva vadības rokturis tiek piestiprināts pie uzlabotās gredzenveida roktura kreisās puses un ļauj jums kontrolēt divus Nucleus sērijas objektīva vadības motoru kanālus.

Viegli regulējiet objektīva fokusu, diafragmu vai tālummaiņu ar diviem fokusa ritenīšiem uz roktura - vienu roktura aizmugurējā daļā, ko var pagriezt ar īkšķi, un otru priekšpusē, ko var pagriezt ar rādītājpirkstu.

Ietver ierobežotu RS2 un RS3 Pros izvēlnes iestatījumu vadību, izmantojot izvēlnes taustiņu, un ir aprīkots ar trigeri ātrai kardāna režīmu pārslēgšanai.

Katram rokturim nepieciešama viena 18650 baterija, lai darbotos bezvadu režīmā.

Tos var darbināt ar augšējo rokturi vai akumulatora plāksni, kad tie ir savienoti ar gredzenveida rokturi.

PIEZĪME: Lūdzu, esiet īpaši uzmanīgi, uzstādot 18650 baterijas, jo, novietojot tās nepareizā orientācijā, var tikt bojāti rokturi.

RS3/RS3 Pro: M taustiņš NAV spējīgs imitēt kardāna funkciju. Ar M taustiņu šajā ierīcē var mainīt TIKAI režīmu iestatījumus.

Pielāgota konstrukcija DJI Ronin

Oglekļa šķiedras daudzfunkcionāla gredzenveida rokturis. Atbalsta kardāna un kameras tālvadību ar divām rokām.

Objektīva vadība ar nulles kavēšanos

Kreisais rokturis atbalsta Nucleus sērijas objektīvu vadības motorus. Viegli kontrolējiet fokusu un tālummaiņu, lai iegūtu vienmērīgākus attēlus.

Elastīga darbība

Ar labo rokturi var kontrolēt kardāna un režīma iestatījumus, kā arī kameras ierakstīšanas un fotografēšanas funkcijas.

Pastāvīgs barošanas avots ir vienāds ar lielāku produktivitāti

Augšējā roktura kronšteins ļauj izmantot DJI RS 2 akumulatora rokturi, lai nodrošinātu jaudu kardānam.

Rezervēta vieta piederumiem

Rezervēta vieta ARRI standarta pozicionēšanas tapām un aukstajām kurpēm. Atbalsta iebūvētu monitoru, mikrofonu un tālruni.

Ārējais barošanas avots

Nodrošina iespējas kardāna akumulatoram un ārējam V-mount/gold mount akumulatoram. Ļauj veikt nepārtrauktu uzņemšanu un nodrošina lielāku produktivitāti.

Aparatūras funkcijas

D-Tap & USB-A ports

D-tap pieslēgvietas 14,8 V 3A izeja un USB-A pieslēgvietas 1,5 3A izeja ļauj darbināt tādus piederumus kā iebūvētu monitoru, bezvadu video raidītāju, tālruni u. c.

Labās puses vadības ierīces

Gimbalas džojistiks, M taustiņš, kameras vadības taustiņš (automātiskā fokusēšana / ierakstīšana / fotoattēlu vadība), Dual-NATO savienotāji.

Kreisās rokas vadības ierīces

Izvēlnes taustiņš saskarnes pārslēgšanai, piekļuvei iestatījumiem, kardāna vadībai un miega/modināšanas režīmiem. Priekšējais fokusēšanas ritenītis, kas nodrošina savienojumu ar Nucleus sērijas objektīvu vadības motoriem. Trigeris kardāna režīmu pārslēgšanai.

V-Mount vai Gold Mount barošanas iespējas

Rezervēta vieta V-mount/zelta stiprinājuma akumulatora plāksnei. Vairāk jaudas kardānam nozīmē mazāk dīkstāvju filmēšanas laukumā.

Ātri sāciet darbu ar
Ātrās atbrīvošanas konstrukcija

Ar DJI RS 2 saderīga ātrās atbrīvošanas konstrukcija. Efektīvs un drošs

Produkta veidsShoulder RIG
Kā iegādāties preces līzingā?

 • 1. Izvērtē savas iespējas.
 • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
 • 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
  Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
  Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: