- Uzrakstīt atsauksmi
Moment 52mm 10% CineBloom difūzijas filtrs mīkstina asās malas un izlīdzina ādas toņus, radot sapņainu kinofilmēšanas efektu.
Moment 52mm 10% CineBloom Diffusion Filter
Produkta kods: 53974
SKU: 53974
Modelis: 600-092
EAN: 0810004744561
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Moment
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
Mākslīgā intelekta asistents
Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
| Produkta veids | Tālvadības ierīces |
| Filtra tips | Mīkstinošais (soft) |
| Filtra izmērs | 52mm |
Produkta apraksts
Moment 52mm 10% CineBloom Diffusion Filter
Speciāls stikls kinofilmēšanai
Mūsu CineBloom difūzijas filtri nodrošina sapņainu, kinofilmām raksturīgu kvalitāti, mīkstinot asas malas un izlīdzinot ādas toņus, samazinot grumbu redzamību. Šis 10% blīvuma filtrs izkliedē gaismu, radot smalku ziedēšanas efektu, izvairoties no digitālo attēlu raksturīgās asuma klīniskuma.
Uzlabota konstrukcija
- Izgatavots, sapludinot NanoBlack daļiņu mikroslāni starp divām augstākās kvalitātes japāņu filtra stikla kārtām.
- Saglabā pilnīgu attēla kvalitāti, vienlaikus nodrošinot difūzijas efektus.
- Precīzi apstrādāts gredzens no aviācijas klases metāla.
- Plāns dizains ļauj kārtot zem citiem filtriem, nezaudējot redzes lauku.
Daudzpusīga lietošana
Saderīgs ar 52mm objektīviem, šo filtru var kombinēt ar ND vai VND filtriem virsū, lai atvieglotu filmēšanu kinofilmēšanas kadru ātrumos un kustības izplūdināšanu, uzlabojot kopējo kinofilmēšanas izskatu.
Google