Aputure Spotlight Mount komplekts 19 grādi fokusējams uzgalis ar zimējumiem noma

1800 par dienu ar PVN

900 katra nākamā diena -50%
450 sākot no 5. dienas -75%

€ 19.00

Ir uz vietas
1 vienība

Nopirkt šo nomas preci € 486.45
1000006709
6971842180370
Aputure

Nomājot studijas gaismas, komplektā tiek iekļauti Yongnuo RF605 vai RF603 palaidēji Canon vai Nikon kamerām un rezerves Pixel palaidēji.

Nomas noteikumi

Nomas anketa

Ka rezervēt nomas tehniku

Rezervē uzreiz

Komplektā ietilpst Spotlight Mount uzgalis ar 19 grādu lēcu, Iris gaismas kūļa veidotājs un Gobo masku komplekts (10gab).

Šis komplekts ir izmantojams LED monoblokiem ar Bowens stiprinājumu - monobloku noma šeit.

Šis uzgalis ir pieejams arī ar 26 grādu lēcu (šaurākam gaismas kūlim) - šeit.

Aputure prožektoru stiprinājuma komplekts 19 grādi

Izmantojot prožektoru stiprinājumu, Aputure iekļaujas pilnīgi jaunā modifikatoru klasē, ieviešot pasaulē pirmo Bowens prožektora stiprinājumu. Sasniedziet lielāku kontroles pakāpi, izmantojot prožektora stiprinājuma iekšējās slēģu lāpstiņas asiem griezumiem. Iegūstiet precīzu precizitāti, projicējot gaismu, izmantojot trīs dažādus objektīvus.

Precīzijas optika
Trīs prožektora stiprinājuma objektīvi tika izstrādāti, domājot par profesionāļiem. Papildus tam, ka augstas izšķirtspējas objektīvi ļauj 120d II ražot 10 reizes vairāk par sākotnējo jaudu, tie rada vienmērīgu gaismas staru ar minimālu gaismas noplūdi malās, vienlaikus saglabājot krāsu temperatūras nobīdi, kas ir mazāka par 200 Kelvina grādiem.< /p>

Minimāls malu apšuvums
Prožektora stiprinājuma jaunā objektīva tehnoloģija samazina hromatiskās aberācijas ap apgaismojuma apļa malu. Salīdzinot ar līdzīgiem elipsoidālajiem ķermeņiem, prožektora stiprinājums ievērojami samazina malu krāsu nomali līdz tikai 1 mm 5 metru attālumā.

Gaismas veidošanas vadība
Tāpat kā tipiskas elipsoidālas gaismas, arī prožektora stiprinājums piedāvā vienkāršu lietotāja apmaiņu starp Aputure 19°, 26° un 36° objektīviem neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams plašāks apgaismojuma loks. vai precīzi noteikt precizitāti. Apvienojumā ar iekšējiem slēģiem filmu veidotāji varēs vairāk kontrolēt savas gaismas formu.

Piešķiriet savam komplektam elegantu
Izmantojot komplektācijā iekļautos B izmēra Gobos, Gobo turētāju un gēla rāmi, prožektora stiprinājums ļauj vēl vairāk manipulēt ar gaismu, lai viegli projicētu jebkuru formu vai krāsu. var izdomāt. Izvēles noņemamā varavīksnene arī ļauj filmu veidotājiem vēl vairāk uzlabot prožektora stiprinājuma gaismas jaudas formu un izmēru. Spotlight Mount divu slotu dizains ļauj filmu veidotājiem vienlaikus izmantot gan Gobos, gan varavīksnenes.

Modulārs dizains
Saskaņā ar citiem Aputure augstas kvalitātes apgaismojuma modifikatoriem, prožektoru stiprinājums saglabā mūsu daudzpusības un modularitātes filozofiju, izmantojot Bowens stiprinājumu, ko var izmantot kopā ar mūsu 120d Mark II un 300 d gaismas.

Dubultais Junior/Baby Mount
Prožektoru stiprinājums ir izveidots, ņemot vērā takelāžu. Mēs piešķīrām Aputure Spotlight dubultu Junior/Baby stiprinājumu, lai to varētu piestiprināt pie jebko, sākot no C veida statīva līdz kombinētajam statīvam, vai novietot zem apgaismojuma režģa.

Izturīgs metāla korpuss
Aputure prožektora stiprinājums ir veidots tā, lai tas būtu izturīgs. Ar alumīnija sakausējuma spiedienlieta metāla korpusu tas atbilst Aputure izturības standartiem, vienlaikus izmantojot vieglāku dizainu nekā tipiskās volframa elipsoidālās gaismas. Prožektoru stiprinājums ir gatavs visur, kur jūs aizvedīs jūsu filmu veidošanas piedzīvojumi.

Aputure prožektoru stiprinājuma komplekts 26 grādi

Izmantojot prožektoru stiprinājumu, Aputure ieiet pilnīgi jaunā modifikatoru klasē, ieviešot pasaulē pirmo Bowens prožektora stiprinājumu. Sasniedziet lielāku kontroles pakāpi, izmantojot prožektora stiprinājuma iekšējās slēģu asmeņus asiem griezumiem. Iegūstiet precīzu precizitāti, projicējot gaismu, izmantojot trīs dažādus objektīvus.

Precīza optika
Trīs prožektora stiprinājuma objektīvi tika izstrādāti, domājot par profesionāļiem. Papildus tam, ka augstas izšķirtspējas objektīvi ļauj 120d II ražot 10 reizes vairāk par sākotnējo jaudu, tie rada vienmērīgu gaismas staru ar minimālu gaismas noplūdi malās, vienlaikus saglabājot krāsu temperatūras nobīdi, kas ir mazāka par 200 Kelvina grādiem.< /p>

Minimāla malu maliņa
Prožektora stiprinājuma jaunā objektīva tehnoloģija samazina hromatiskās aberācijas ap apgaismojuma apļa malu. Salīdzinot ar līdzīgiem elipsoidāliem ķermeņiem, prožektora stiprinājums ievērojami samazina malu krāsu nomali līdz tikai 1 mm 5 metru attālumā.

Gaismas veidošanas vadība
Tāpat kā tipiskas elipsoidālas gaismas, arī prožektoru stiprinājums piedāvā vienkāršu lietotāja apmaiņu starp Aputure 19°, 26° un 36° objektīviem neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams plašāks apgaismojums. aplis vai precīza precizitāte. Apvienojumā ar iekšējiem slēģiem filmu veidotāji varēs vairāk kontrolēt savas gaismas formu.

Piešķiriet savam komplektam eleganci
Izmantojot komplektācijā iekļautos B izmēra Gobos, Gobo turētāju un gēla rāmi, prožektora stiprinājums ļauj vēl vairāk manipulēt ar gaismu, lai viegli projicētu jebkuru formu vai krāsu. tu vari izdomāt. Izvēles noņemamā varavīksnene arī ļauj filmu veidotājiem vēl vairāk uzlabot prožektora stiprinājuma gaismas jaudas formu un izmēru. Spotlight Mount divu slotu dizains ļauj filmu veidotājiem vienlaikus izmantot gan Gobos, gan varavīksnenes.

Modulārais dizains
Saskaņā ar citiem Aputure augstas kvalitātes apgaismojuma modifikatoriem, prožektoru stiprinājums saglabā mūsu daudzpusības un modularitātes filozofiju, izmantojot Bowens stiprinājumu, ko var izmantot kopā ar mūsu 120d Mark II. un 300 d gaismas.

Divs junioru/mazuļu stiprinājums
Prožektoru stiprinājums ir izveidots, ņemot vērā takelāžu. Mēs piešķīrām Aputure Spotlight dubultu Junior/Baby stiprinājumu, lai to varētu piestiprināt pie jebko, sākot no C veida statīva līdz kombinētajam statīvam, vai novietot zem apgaismojuma režģa.

Izturīgs metāla korpuss
Aputure prožektora stiprinājums ir veidots tā, lai tas būtu izturīgs. Ar alumīnija sakausējuma spiedienlieta metāla korpusu tas atbilst Aputure izturības standartiem, vienlaikus izmantojot vieglāku dizainu nekā tipiskās volframa elipsoidālās gaismas. Spotlight Mount ir gatavs visur, kur jūs aizvedīs jūsu filmu veidošanas piedzīvojumi.

Aputure IRIS Aputure prožektoru stiprinājumam

Šī varavīksnene tika īpaši izstrādāta Aputure Spotlight Mount. To var viegli iemest dubultā nolaižamajā slotā. Pielāgojot varavīksneni, varat kontrolēt gaismas stara izmēru un formu.

Funkcijas:
• varavīksnene ar 18 diafragmas lāpstiņām
• nepārtraukta gaismas stara maiņa

Aputure 10 Gobo komplekts prožektoru stiprinājumam

Ērti veidojiet gaismu
Lai papildinātu Prožektora montāžas komplekta, pirmā profesionālā līmeņa Bowens Mount projekcijas stiprinājuma, izmantošanu, Aputure ir izveidojis 10 daļīgu GOBO komplektu.

Vienkārši, taču efektīvi
Izmantojot šos B izmēra Gobos, filmu veidotāji var viegli pievienot savam Spotlight Mount arsenālam radošākus dizainus.

Klasiskās formas
Iekļautās desmit GOBO formas: "uguņošana", "Lineārs", "Punkts", "Baznīcas logs", "Moderns logs", "Ugunsgrēks", "Izkliede", "Zibens", "Viļņa". un "Režģis."

Gaismas veidotājsSpot

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaŠo preci ir iespējams iznomāt

Šī ir nomas prece, to var iznomāt un testēt Aputure Spotlight...
Ja vēlies tādu iegādāties, šeit vari nopirkt jaunu: Aputure Spotlight...
Šo nomas Aputure Spotlight... vari iegādāties ar atlaidi par: € 486.45 ar PVN
Par nomas preces iegādi ar 14 dienu garantiju, lūdzu, sazināties ar mums.

Saistītie produkti