KOWA STAY ON CASE NEOPRENE TSN-882/884
Produkta kods: 32616
SKU: 32616
Modelis: 11844
EAN: 4580614170314
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Kowa
Monokļi un Okulāri
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
Mākslīgā intelekta asistents
Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
EQUIP a range of luxury neoprene stay-on cases specially designed for the TSN-883, TSN-884 and TSN-553 spotting scope models.
Made in Germany - these cases utilise premium, high grade neoprene throghout with leather details to add a touch of class.
This unique modular style case is made up of 4 protective parts to create a streamlined and secure fit and are not only desgned to improve the handling of our top-end scopes, but also protection from a high quality and excellent fitting stay-on case.
Also included are carrying straps that can be easily mounted on the stay-on case.
| Tālskati | Aksesuāri |
Kā iegādāties preces līzingā?
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
- 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti. - 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
- 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
- 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
- 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
- *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
**Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!Nosūtīt pieteikumu
Produkta apraksts
| Tālskati | Aksesuāri |
Google