Jaunums
Manfrotto 033B Autopole Extension Tube ir 40 mm alumīnija kāts, kas palielina augstumu par 2 metriem un var kalpot kā fona šķērsstabs.

Manfrotto Autopole Extension Tube 40mm x 2m

Produkta kods: 43105
65,88 ar PVN
20-30
SKU: 43105
Modelis: 033B
EAN: 8024221011975
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Manfrotto

AI assistant Mākslīgā intelekta asistents

Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsTurētāji
Siksnas un turētājiTurētāji
Turētāju veidsPagarināmie
KrāsaMelns
MateriālsHromēts tērauds
Svars, gr900
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


20-30

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

Manfrotto Autopole Extension Tube 40mm x 2m

Manfrotto Autopole Extension Tube 40mm x 2m

Manfrotto 033B Autopole Extension Tube ir 40 mm alumīnija kāts, kas palielina augstumu par 2 metriem un var kalpot kā fona šķērsstabs.

Uzrakstīt atsauksmi

Produkta apraksts

Manfrotto 033B Autopole Extension Tube

Manfrotto 033B Autopole Extension Tube ir izturīgs 40 mm diametra alumīnija kāts, kas paredzēts, lai palielinātu jūsu Autopole vai Autopole2 augstumu par 2 metriem. Ar melnu apdari, to var izmantot arī kā fona šķērsstabu, ja to apvieno ar Super Clamp un U-Hook, piedāvājot daudzveidīgu atbalstu studijas uzstādījumiem.

Manfrotto 033B Autopole Extension Tube ir būtisks studijas aksesuārs fotogrāfiem, videogrāfiem un radītājiem, kuriem nepieciešams papildu augstums vai daudzveidīgas montāžas iespējas. Izgatavots no izturīga, viegla alumīnija ar 40 mm diametru, šis 2 metru melnais pagarinājuma caurule nevainojami integrējas ar Manfrotto Autopole un Autopole2 sistēmām. Papildus augstuma pagarināšanai, 033B var pārvērst par uzticamu fona šķērsstabu, kad to apvieno ar Super Clamp un U-Hook, padarot to ideālu fona pakarināšanai, aksesuāru piekāršanai vai studijas aprīkojuma paplašināšanai. Tās izturīgā konstrukcija nodrošina stabilitāti un ilgmūžību, vienlaikus saglabājot vieglu pārnēsājamību, pateicoties tās 0.9 kg svaram.

Galvenās iezīmes

  • Palielina Autopole vai Autopole2 augstumu par 2 m
  • Var izmantot kā fona šķērsstabu ar Super Clamp + U-Hook
  • Izturīga 40 mm alumīnija konstrukcija
  • Viegls un viegli apstrādājams
  • Melna apdare profesionālai studijas estētikai
  • Svars 0.9 kg
  • Garums 200 cm
  • Diametrs 40 mm
  • Krāsa Melna
  • Materiāls Alumīnijs
Abonēt jaunumus