Insta360 X3 4K 120fps 72mp 360-degree 5.7K HDR IPX8 10m

52945 ar PVN

Produkts pieejams pasūtīšanai. Piegādes laiks no 3 nedēļām.037214
6970357853922
CINSAAQ/B
Insta360

Jauns

 • Dual-Mode 360 & Standard Pocket Camera
 • 1/2" Sensor, 72MP 360° Photos
 • 5.7K Dual-Lens 360 Auto-Stitched Capture
 • 4K Single-Lens Standard Camera Mode
 • 2.29" LCD Touchscreen
 • 6-Axis Gyroscope
 • FlowState Stabilization
 • 10m Waterproof without Housing
 • Bluetooth 5.0 Support, iOS/Android App
 • 360° Horizon Lock

Insta360 X3 360 grādu darbības kamerai ir jauns 1/2 collas sensors un 2,29 collu skārienekrāns, un tā ļauj uzņemt 5,7 K 360 video ar Active HDR un Invisible Selfie Stick efektu vai 72 MP fotoattēlus ar satriecošām detaļām. X3 darbojas kā standarta darbības kamera ar viena objektīva režīmu, kas jaunināts uz asu, īpaši platu 4K. Lai rediģētu savus uzņēmumus, lietotne Insta360 ir mākslīgā intelekta spēkstacija ar intuitīviem kadrēšanas rīkiem, kas var radīt burvju darbību.

Kabatas formāta 360° video

Ar modernizētu 1/2 collas sensoru un lielāku skārienekrānu Insta360 X3 360° kamera var uzņemt augstas izšķirtspējas 360 ° un viena objektīva video ar vienu pārnēsājamu darbības kameru. X3 piedāvā darbībai gatavs dizains ar AI darbinātu programmatūru intuitīvai pieejai dinamiska satura radīšanai jebkurā vidē. Tā izturīgais IPX8 dizains ir dabiski ūdensizturīgs līdz 33 coll, un tajā ir iebūvēts uzlādējams 1800 mAh akumulators, lai palielinātu uzņemšanas laiku.

5,7K 360° video, 4K viena objektīva režīms

Divi 360° objektīvi X3 var viegli uzņemt līdz pat 5,7 K video un 72 MP fotoattēlus. Varat pārslēgties uz fotografēšanu ar vienu objektīvu un ierakstīt 4K video ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē. Īpaši plata leņķa 170° kadriem ieslēdziet MaxView režīmu ar 2,7 K izšķirtspēju.

Audio algoritmu atjauninājumi

X3 var uzņemt stereo audio ar samazinātu vēja troksni un 360° uzlabojumu. Izmantojot četrus iebūvētos mikrofonus un modernizētu audio algoritmu, X3 ieraksta dabiskāku un līdzsvarotāku skaņu nekā tā priekšgājējs. Tas arī ļauj izmantot balss vadību 2.0, lai mainītu iestatījumus, kad kamera ir piestiprināta pie pašbildes nūjas vai galvas siksnas nepieejamā vietā.

Pārveidošana ar mākslīgo intelektu

AI pārkadrēšanas rīki automātiski pārkadrē jūsu kadru 360°, kamēr pārslēdzaties starp dažādiem uzņemšanas režīmiem. Režīms “Es” rada neredzamas pašbildes nūjas efektu un filmē video līdz 1080p ar ātrumu 30 un 60 kadri sekundē. Efekts rada ekvivalentu 5,7K pārkadrēšanai un atbalsta 16:9 un 9:16 malu attiecības. Šis AI interfeiss novērš nepieciešamību pārkadrēt ierakstā esošos materiālus, vienlaikus tverot gaisa leņķus un trešās personas perspektīvas neatkarīgi no pašbildes nūjas konfigurācijas.

Īpaši gludi, stabilizēti kadri

X3 nodrošina jūsu uzņemtā materiāla stabilitāti, pateicoties tā 6 asu žiroskopam un FlowState stabilizācijas tehnoloģijai. 360° aktīvais HDR režīms ir īpaši izstrādāts darbības sporta veidiem, piemēram, rāvējslēdzēja vilkšanai un kalnu riteņbraukšanai, saglabājot jūsu video stabilu kustības laikā, vienlaikus saglabājot detaļas gaišajos un ēnās, lai iegūtu košāku kadru. Horizonta bloķēšana nodrošina video horizontālās plaknes konsekvenci un ļauj kamerai brīvi griezties, vienlaikus saglabājot debess līniju vienā līmenī.

Jauni ierakstīšanas režīmi

 • Uzņemiet līdz pat 8K 360° timelapse un 4K izšķirtspējas palēninātas kustības video ar ātrumu 120 kadri/s.
 • Iepriekšējās ierakstīšanas režīms palīdz paredzēt darbību, pirms tā notiek, uzsākot ierakstīšanu 15–30 sekundes pirms aizvara nospiešanas. Tas nodrošina, ka jūs tverat precīzu mirkli, kad ritat dienas lielajā zivī vai sērfojat vislabākajā vilnī. Ja ir iespējots, kamera nepārtraukti ieraksta audio un video jūsu izvēlētajā intervālā, taču tā tiek saglabāta jūsu SD kartē tikai tad, kad tiek nospiests aizvars.
 • Cilpas ierakstīšana nepārtraukti ieraksta video, vienlaikus saglabājot katru ierakstīšanas minūti atsevišķos failos. Tas ietaupa vietu atmiņas kartē un var pārvērst X3 par informācijas kameru.

Jauninātas vadīklas un uzraudzība

 • Lielāks 2,29 collu skārienekrāns kameras aizmugurē nodrošina skaidru priekšstatu par uzņemto video uzņemšanas laikā. Četras darbības pogas ar vibrācijas atgriezenisko saiti pārslēdz fotografēšanas režīmus, lai nodrošinātu ātru vadību.
 • 50% ātrāks Wi-Fi savienojums un jauninātā Bluetooth 5.0 tehnoloģija nodrošina ātrāku failu pārsūtīšanu salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, lai ātrāk rediģētu, izmantojot iOS/Android lietotni.

AI rediģēšana un fotoattēlu animators

Izmantojot lietotni Insta360 kopā ar viedtālruni, varat viegli rediģēt klipus sociālajiem saziņas līdzekļiem, izmantojot jaunus efektus un režīmus. Regulāri atjauninātā radošo efektu datu bāze nodrošina viegli lietojamas veidnes, piemēram, Nose Mode, Sky Swap un Street Lapse. Lieciet lietotnei pārvērst jūsu 360° fotoattēlus animētos videoklipos, izmantojot fotoattēlu animatoru, izmantojot AI sejas atpazīšanu un iepriekš iestatītus efektus.
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is no longer in stock:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti