Telesin 3-slot waterproof charger Allin box for GoPro Hero 9 / Hero 10 + 2 batteries (GP-BTR-905-GY-B)

8345 ar PVN

Ir uz vietas
2 vienībasGP-BTR-905-GY-B
6972860179766
TELESIN

Jauns

Allin box Telesin ūdensizturīgs trīs kanālu lādētājs GoPro Hero 9/Hero 10 + 2 akumulatoriem (GP-BTR-905-GY-B)

Šis praktiskais Telesin komplekts ievērojami atvieglos GoPro Hero 9 un Hero 10 lietošanu. Lādētājs nodrošina ātru līdz pat 3 akumulatoru vienlaicīgu uzlādi. Tas būs noderīgs arī kā atmiņas karšu lasītājs – ļauj veikt tūlītēju failu pārsūtīšanu. Tas ir arī ārkārtīgi viegls un parocīgs, un, pateicoties IP54 ūdensizturībai, varat to izmantot katru dienu bez raizēm.

 

Izbaudiet ātrās uzlādes priekšrocības

Pateicoties ātrai uzlādei, jūsu sporta kamera atkal būs gatava lietošanai ļoti ātri. Jūs varat izmantot lādētāju, lai vienlaikus uzlādētu līdz pat trim akumulatoriem – to visu pilnīgai uzlādēšanai nepieciešamas tikai aptuveni 2,5 stundas! Tas nozīmē, ka ļoti īsā laikā varat atgriezties pie iespaidīgu kadru radīšanas.

 

Lādētājs un TF karšu lasītājs vienā

Vai nepieciešams uzticams TF karšu lasītājs? Arī Telesin lādētājs jūs nepievils. Tā atbalsta īpaši ātru failu pārsūtīšanas protokolu, izmantojot USB. Lai nokopētu 1 GB datu, nepieciešama tikai minūte! Tāpēc šī daudzfunkcionālā ierīce būs neaizstājama daudzās situācijās.

 

Neierobežots ieraksts

Komplektā esošās baterijas var ievērojami pagarināt kameras darbības laiku. Tie ir pilnībā savietojami ar GoPro Hero 9 un Hero 10 – jums nav jāuztraucas par kļūdām vai citām problēmām. No šī brīža varat ierakstīt ilgas stundas, neuztraucoties par pārāk ātru aprīkojuma izlādi!

 

Fantastisks dizains

Lādētājs izceļas ar stilīgu, taču funkcionālu dizainu. Tajā var uzglabāt 3 baterijas un 3 TF kartes. Tas sver tikai 147,6 g, un, pateicoties tā kompaktajam izmēram, varat to ērti ievietot mugursomā vai rokassomā. Ierīci ērti transportēt ar īsu štropi, ar kuru to var piestiprināt pie somas vai pakārt uz pirksta. Turklāt IP54 ūdensizturības novērtējums nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par nejaušu lādētāja izšļakstīšanu.

 

Iekļauts:

  •  Akumulators x2
  •  Uzlādes kabelis
  •  Uzlādes futrālis

Specifikācija:

RažotājsTelesinModelisGP-BTR-905-GYSaderībaGoPro Hero 9/Hero 10Svars147,6 gInterfeissC tipsPārraides ātrums20 MB/SPārsūtīšanas protokolsMicro-B USB 2.0Krāsapelēks

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
2 vienībasSaistītie produkti