Nomas noteikumi un Anketa

Lūdzu uzmanīgi iepazīties ar nomas noteikumiem un pacensties to izpildīt, lai atvieglot nomas darījumu patīkami un bez konfliktiem!

Nomas noteikumi
Nomas anketa
Sadarbības pieteikums


Svarīgākie noteikumi:

Ko mēs piedāvājam?
No mūsu veikala plašā produkcijas klāsta nomai ir izvēlēti paši aktuālākie un biežāk pieprasītie komplekti un aksesuāri. Varam piedāvāt komplektāciju atbilstoši Jūsu individuālām vēlmēm un vajadzībām. Ir pieejams plašs nomas tehnikas klāsts. Piedāvājam izīrēt profesionālo foto studijas aprīkojumu. Pieejami profesionāli, droši un vienkārši mājas mobilie studijas gaismas komplekti, izkliedētāji, atstarotāji, softboksi, lietussargi, profesionālās spoguļkameras, objektīvi, statīvi, aksesuāri, atsevišķi gaismas avoti, portatīvie barošanas bloki u.t.t.

Kādas ir Jūsu iespējas un ieguvums?
Fotogrāfiem vai filmētājiem, kuriem jau ir sava studija vai mobilais tehnikas komplekts, tagad ir iespēja bez lielu līdzekļu ieguldījumiem iegūt papildu tehnisko aprīkojumu.
Šī ir iespēja papildināt un nokomplektēt savu tehnisko aprīkojumu, ņemot nomā iztrūkstošos elementus.

Iespējas un ieguvumi iesācējiem?
Šī ir iespēja spert pirmos soļus video, studijas un izbraukumu fotografēšanā, izmantot studijas gaismas un aksesuārus. Izmēģiniet praksē dažādu veidu un komplektācijas studijas aprīkojumu pirms tā iegādes!
Iespējams iegūt arī DEMO tehnikas komplektu nomā bez maksas pirms komplekta iegādes, ja tas ir pieejams.

ON-Line nomas rezervācija
Master Foto reģistrētiem klientiem un klientu kartes īpašniekiem ir iespēja pārbaudīt pieejamību un rezervēt tehniku nomai tiešaites klientu sadaļā. Ieejot https://www.masterfoto.lv/rent/ sadaļā no datora vai no mobilas ierīces, ir iespējams apskatīt savas topošās nomas rezervācijas, veikt izmaiņas un pieteikt jaunu nomu.

Kas Jums ir jādara?
1. Master Foto mājas lapā vai veikalā caurskatīt interesējošās pozīcijas vai komplektus, kas tiek piedāvāti nomai.
2. Pastāvīgi vai konsultējoties izvēlieties tehniku un pasūtiet to uz vajadzīgo datumu un laiku.
Tehnikas rezervācija Reģistrētiem klientiem un Jauniem klientiem ka var rezervēt tehniku vai veicot pieteikumi Nomas preču sadaļā
3. Aizpildiet nomas tehnikas anketu tās personas vārdā, kas ieradīsies pēc tehnikas, un nosūtiet to mums.
4. Ierodieties veikalā ar derīgu personu apliecinošo dokumentu - pasi, ID karti vai vadītāja apliecību, kar bija uzrādīta anketā.
5. Parakstiet nomas tehnikas līgumu un saņemšanas/nodošanas aktu.

6. Veiciet drošības naudas iemaksu skaidrā naudā

6.1 Ņemot nomā vērtīgu tehniku pirmo reizi vai pēc konsultantu pieprasījuma var tikt piemēroti papildu nosacījumi.
a) Nomājot tehniku, kuras vērtība ir līdz 500€ – iemaksājot drošības naudu vienas dienas tehnikas nomas maksas apmērā;
b) Nomājot tehniku, kuras vērtība ir virs 1000€, sniegt papildus garantiju kādā no šiem veidiem:
  • -iemaksājot drošības maksu tehnikas vērtības apmērā;
  • -iesniegt esoša Master Foto klienta galvojumu - esošā klienta atsauksme par jauno klientu (telefoniski vai e-pastā) vai pilnvara (parakstīta ar eParakstu);
  • -galvojumu var sniegt arī juridiska persona (iestāde, foto/video/kino studija, uzņēmums u.c.) iesūtot oficiālu pilnvaru vai garantijas vēstuli, apstiprinot nomātāja saistību ar uzņēmumu, projektu u.c. (parakstītu ar eParakstu);
  • -uzrādot savu profesionālo portfolio (mājas lapu, aktīvu sociālo tīklu profilu ar profesionālajiem darbiem, YouTube u.c.), kas apliecina tavu regulāru darbību foto/video jomās;
  • -jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties ar mūsu konsultantiem;
6.2 Otrā un trešā nomas reize drošības naudas apmērs ir vienas dienas tehnikas nomas maksas apmērā.

7. Veiciet nomas tehnikas apmaksu:
  • a) skaidrā naudā vai ar karti nomas tehnikas saņemšanas brīdī. Drošības maksu atstāt skaidrā naudā.
  • b) ja nepieciešams rēķins, to pieprasīt un apmaksāt pirms dodies pēc nomas tehnikas. Uzmanību! Ja līdz tehnikas saņemšanas brīdim apmaksa vēl nav saņemta Master Foto bankas kontā, tad tiek uzskatīts, ka apmaksa vēl nav veikta. Šādā gadījumā rēķina summu jāatstāj ķīlā skaidrā naudā līdz apmaksas saņemšanas brīdim. Ņem vērā! Ja apmaksa nav veikta savlaicīgi, tad netiek skaitīts nomas bonuss.

8. Nomas saņemšana un nodošana
8.1 Ierodoties pēc rezervētās nomas tehnikas vai to atdodot, paredziet šim procesam attiecīgu laiku. Parasti tas aizņem līdz 10 min, neskaitot gaidīšanu rindā. Ja visi mūsu konsultanti ir aizņemti ar citiem klientiem, jums nāksies uzgaidīt.
8.2 Steidzies? Gadījumā, ja jums ir ļoti jāsteidzas un nepieciešama īpaši ātra apkalpošana, piesakiet to, sazinoties ar konsultantiem (sarunājot pa telefonu vai sarakstoties e-pastā) ne vēlāk kā stundu pirms ierašanās veikalā. Tad konsultanti sagatavos vajadzīgo tehniku un dokumentus laicīgi. Nepiesakoties laicīgi, mums nav pienākums jūs apkalpot ārpus rindas un paātrināti.

Nomas darba laiki:
P.,O.,T.,C.,P. 10:00 – 19:00
S. 10:00 – 16:00
Sv. Tehniku nodod vai saņemt 10:00 – 10:15

Nomas anketa
Visas manas nomas rezervācijas