Atmiņas kartes - SanDisk memory card CF 128GB Extreme 120MB/s SDCFXSB-128G-G46 - ātri pasūtīt no ražotāja
  • CompactFlash tipa atmiņas karte
  • Liela atmiņas ietilpība — 128 GB
  • 120 MB/sek. lasīšanas ātrums
  • 85 MB/sek. rakstīšanas ātrums
  • Paredzēta profesionāliem lietotājiem

SanDisk memory card CF 128GB Extreme 120MB/s SDCFXSB-128G-G46

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

13945 ar PVN

Piegādes laiks parasti 3 - 8 darba dienas ja ir pieejams piegādātāja noliktavā23
SDCFXSB-128G-G46
0619659124748
SanDisk

Jauns

Ideāli piemērota izmantošanai ar vidējas līdz augstas klases digitālajām spoguļkamerām un HD videokamerām, SanDisk Extreme CompactFlash atmiņas karte nodrošina pirmklasīgus lasīšanas/rakstīšanas ātrumus, lai tvertu ātras darbības kadrus un iespējotu ātru datņu pārsūtīšanu. Šī atmiņas karte atbalsta garantētās video veiktspējas specifikāciju VPG‑20, nodrošinot minimālo nepārtrauktās datu rakstīšanas ātrumu 20 MB/sek., kas ļauj uzņemt augstas kvalitātes videomateriālu Full HD (1080p) kvalitātē. Izmantojiet sērijveida foto režīma priekšrocības, pateicoties kartes rakstīšanas ātrumiem līdz 85 MB/sek., un izbaudiet efektīvu darbplūsmu ar datu pārraides ātrumiem līdz 120 MB/sek.  

Izcila ieraksta veiktspēja ar ātrumiem līdz 85 MB/sek.
Pateicoties datu rakstīšanas ātrumiem līdz 85 MB/sek., SanDisk Extreme CompactFlash atmiņas karte uzlabo jūsu vidējas līdz augstas klases digitālās spoguļkameras veiktspēju, darbojoties sērijveida uzņemšanas režīmā, ātri tverot kadrus, kā arī ierakstot datnes RAW un JPEG formātos. Karte ieraksta fotoattēlus gandrīz nekavējoties, sniedzot jums iespēju uzņemt vislabāko kadru.

Datu lasīšanas ātrumi līdz 120 MB/sek. padara attēlu pārsūtīšanu uz datoru ātru un vienkāršu.

Specifikācija VPG-20 profesionāla līmeņa video ierakstam
SanDisk Extreme CompactFlash atmiņas karte atbalsta garantētās video veiktspējas specifikāciju VPG‑20, līdz ar to tā spēj tikt galā ar profesionālās video tehnikas, piemēram, HD videokameru, augstajām atmiņas prasībām. Kartes VPG‑20 specifikācija nodrošina datu pārraidi starp karti un kameru ar nepārtrauktās datu rakstīšanas ātrumu 20 MB/sek., ļaujot iegūt raitu un nesaraustītu video plūsmu. Tagad varat veikt video ierakstu līdz pat 1080p augstā izšķirtspējā bez izlaistiem kadriem.

Izturīgs dizains
SanDisk Extreme CompactFlash atmiņas kartes ir radītas, lai tiktu galā ar jebkuru izaicinājumu. Šī karte ir tikusi pakļauta stingriem stresa, triecienu un vibrāciju testiem, turklāt tā ir apgādāta ar RTV (istabas temperatūras vulkanizācijas) silikona pārklājumu, kas sniedz papildu aizsardzību pret triecieniem un vibrācijām. Tā darbojas gandrīz jebkuros klimatiskajos apstākļos, pateicoties darbības temperatūras diapazonam -25° C līdz 85° C.      

Produkta veidsAtmiņas kartes
Atmiņas kartes tipsCompact Flash CF
Ietilpība128 GB

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: