SanDisk Ultra SDXC UHS-I 120MB/s 128GB(SDSDUN4-128G-GN6IN)

3115 ar PVN

Ir uz vietas
6 vienības


1000010428
0619659182960
SanDisk

Jauns

SanDisk Ultra 128 GB SDXC atmiņas karte 120 MB/s

Krātuve, kas izveidota, lai tvertu mirkli

Uzņemiet labākus attēlus un Full HD video*3, izmantojot savas kompaktās un vidējas diapazona kameras. Ar ietilpību līdz 256 GB*1 ir pietiekami daudz vietas, lai uzglabātu daudz attēlu un Full HD video

Produkta informācija

Nepalaidiet garām mirkli. SanDisk Ultra® SD kartes ir ātras ar izcilu video ierakstīšanas veiktspēju, kas ļauj tvert savas atmiņas, kad tās notiek.

Vairāk laika, vairāk atmiņu

Ietaupiet laiku ar īpaši ātru ātrumu, lai ātri pārvietotu fotoattēlus un Full HD videoklipus — pārsūtiet līdz 875 fotoattēliem vienā minūtē.*8

Turpiniet fotografēt

Nodrošina līdz pat 256 GB1 krātuvi, lai jūs varētu uzņemt tonnas fotoattēlu un stundām ilgi Full HD video (1080p)*3, nemainot karti.

Nepalaidiet garām mirkli

SanDisk Ultra® SD kartes ir ātras ar izcilu UHS-I video ierakstīšanas veiktspēju, kas ļauj iemūžināt savas atmiņas, kad tās notiek.

Izturīgs pret ūdeni, temperatūras svārstībām u.c.

SanDisk Ultra® SDHC™ un SDXC™ UHS-I karšu izturības tests ir pārbaudīts, lai aizsargātu jūsu atmiņas no dzīves neveiksmēm — ūdensnecaurlaidīgas, triecienizturīgas, izturīgas pret rentgena stariem un temperatūru *5

Saderīgs ar SanDisk SD™ UHS-I karšu lasītāju

Izmantojiet ar SanDisk SD™ UHS-I karšu lasītāju*7, lai varētu ātri pārvietot failus.

1* 1 GB=1 000 000 000 baitu. Faktiskā lietotāja krātuve ir mazāka.

2* (32 GB–256 GB): līdz 120 MB/s lasīšanas ātrumam, kas izstrādāts ar patentētu tehnoloģiju, lai sasniegtu ātrumu, kas pārsniedz UHS-I 104 MB/s, ir nepieciešamas saderīgas ierīces, kas spēj sasniegt šādu ātrumu. Rakstīšanas ātrums ir mazāks. Pamatojoties uz iekšējo testēšanu; veiktspēja var būt zemāka atkarībā no resursdatora ierīces, interfeisa, lietošanas apstākļiem un citiem faktoriem. 1 MB = 1 000 000 baiti. (16 GB): lasīšanas ātrums līdz 80 MB/s; rakstīšanas ātrums ir mazāks. Pamatojoties uz iekšējo testēšanu; veiktspēja var būt zemāka atkarībā no resursdatora ierīces, lietošanas apstākļiem un citiem faktoriem. 1 MB = 1 000 000 baiti.

3* Full HD (1920x1080) video atbalsts var atšķirties atkarībā no resursdatora ierīces, faila atribūtiem un citiem faktoriem. Skatiet www.sandisk.com/HD.

4* Skatiet www.sandisk.com/wug

5* tikai karte. Papildinformāciju un ierobežojumus skatiet produkta iepakojumā un vietnē www.sandisk.com/proof.

6* UHS 1. ātruma klase (U1) apzīmē veiktspējas opciju, kas izstrādāta, lai atbalstītu reāllaika video ierakstīšanu ar UHS iespējotām resursdatora ierīcēm. Skatiet www.sdcard.com/consumers/speed.

7* lasītājs nav iekļauts.

8* Tikai lasāms. Pamatojoties uz 4,7 GB fotoattēlu pārsūtīšanu (vidējais fails 6,7 MB) ar SD UHS-I karšu lasītāju. Rakstīšanas ātrums ir lēnāks. Rezultāti var atšķirties atkarībā no resursdatora ierīces, faila atribūtiem un citiem faktoriem.

Preces veidsAtmiņas kartes

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreizNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti