Balansa kartes - StudioKing Digital Grey Card SKGC-31S - perc šodien veikalā un ar piegādi


3x Grey card; 1x Key cord; 1x Blister Packaging.
  • Portable grey cards
  • White, grey and black cards are included
  • Easy white balance adjustment
  • Card dimensions: 8.5 × 5.5 cm
  • Attached to a neck strap

StudioKing Digital Grey Card SKGC-31S

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

1245 ar PVN

Ir uz vietas
3 vienības



30338
8718127096548
StudioKing

Jauns

StudioKing digitālā pelēkā karte SKGC-31S ir liela formāta plastmasas karšu komplekts matēti pelēkā, melnā un baltā krāsā. Pelēkā kartīte ir paredzēta, lai, piemēram, jūsu interneta veikala produktu krāsu paceltu uz nākamo līmeni. Protams, jūs vēlaties, lai rozā kafijas tasīte būtu patiešām rozā un netiecas uz citu krāsu. Pelēka karte atstaro 18% gaismas un ir piemērota arī gaismas mērīšanai. StudioKing pelēkās kartītes ir izgatavotas no izturīga materiāla, un tās ir viegli lietojamas, tāpēc jums nav jābūt profesionālim, lai strādātu ar šīm pelēkajām kartēm.

Lietojumprogramma StudioKing digitālā pelēkā karte SKGC-31S

Izmantojot pelēko karti, baltā balanss tiek iestatīts manuāli kamerā. Pēc tam izvēlieties savu pirmo produktu, ko fotografēt. Pēc tam jūs uzņemat fotoattēlu ar pelēko kartīti(-ēm) līdz galam un iestatiet baltā balansu tā, lai pelēkajai kartei būtu vispareizākā krāsa. Pēc tam turpmākajos fotoattēlos varat noņemt pelēko karti. Kamēr nemaināt gaismas izkārtojumu, pelēkā karte nav jāizmanto atkārtoti. Pēc tam varat izvēlēties pēcapstrādāt visus attēlus fotoattēlu rediģēšanas programmā, piemēram, Photoshop, un pārliecināties, vai fotoattēlā redzamā pelēkā kartīte patiešām ir pelēka, kas nozīmē, ka arī visas pārējās krāsas būs pareizas.


The StudioKing Digital Gray Card SKGC-31S is a set of plastic cards in matte gray, black and white, in a large format. A gray card is meant to take the color of, for example, your webshop products to the next level. Of course you want a pink coffee cup to be really pink and not tending towards another color. A gray card reflects 18% of the light and is also suitable for light metering. StudioKing's gray cards are made of durable material and are easy to use so you don't have to be a pro to work with these gray cards.

When using the gray card, you set the white balance manually on the camera. Next, you choose your first product to photograph. Then you take a photo with the gray card(s) fully in view and set the white balance so that the gray card has the most correct color. After this, you can remove the gray card in subsequent photos. As long as you don't change the arrangement of the light, you don't need to use the gray card again. You can then choose to post-process all the images in a photo editing program such as Photoshop and make sure that the gray card in the photo is really gray, which means that all the other colors will also be correct.
  • Card dimensions: 8.5 × 5.5 cm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
3 vienības