Jaunums
Deity UHF-RA uztvērēja antena ar regulējamu garumu un elastīgu locījumu, nodrošina stabilu UHF signāla uztveršanu no 550 līdz 960 MHz.

Deity UHF-RA uztvērēja antena neapgriezta

Produkta kods: 38250
33,44 ar PVN
20-30
SKU: 38250
Modelis: DY-6971842189380
EAN: 6971842189380
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Deity

AI assistant Mākslīgā intelekta asistents

Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsCiti Aksesuāri
Savienojuma tipsRadio
Mikrofonu aksesuāriUztvērēji
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


20-30

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

Deity UHF-RA uztvērēja antena neapgriezta

Deity UHF-RA uztvērēja antena neapgriezta

Deity UHF-RA uztvērēja antena ar regulējamu garumu un elastīgu locījumu, nodrošina stabilu UHF signāla uztveršanu no 550 līdz 960 MHz.

Uzrakstīt atsauksmi

Produkta apraksts

Deity UHF-RA uztvērēja antena (neapgriezta)

Deity UHF-RA uztvērēja antena (neapgriezta) ir rezerves antena THEOS uztvērējam, piedāvājot regulējamu garumu precīzai frekvences iestatīšanai, elastīgu locījumu vieglai pozicionēšanai un krāsainus galus ātrai identifikācijai.

Deity DY-6971842189380 UHF-RA uztvērēja antena ir paredzēta lietošanai ar THEOS uztvērēju, kas aprīkots ar kameru bajoneta stiprinājumu. Šī neapgriezta antena var tikt saīsināta līdz optimālam garumam, lai atbilstu darba frekvencei, nodrošinot uzticamu un stabilu signāla uztveršanu plašā UHF diapazonā no 550 līdz 960 MHz. Iekļauta atsauces tabula, lai palīdzētu noteikt pareizo antenas garumu konkrētām frekvencēm.

Uzlabotai lietojamībai antenai ir elastīgs locījums, kas ļauj leņķa regulēšanu, lai pielāgotu dažādiem filmēšanas uzstādījumiem, palielinot komfortu un samazinot bojājumu risku kameru apstrādē. Krāsainie galvas gali ir iekļauti, lai viegli identificētu dažādas frekvenču joslas, kas ir īpaši noderīgi, strādājot ar vairākiem uztvērējiem. Vieglā, pielāgojamā un praktiskā antena ir ideāla profesionālai video un audio ražošanai.

Galvenās iezīmes

  • Rezerves antena THEOS uztvērējam
  • Regulējams garums frekvenču specifiskai iestatīšanai
  • Atbalsta UHF frekvences no 550 līdz 960 MHz
  • Elastīgs locījums regulējamai pozicionēšanai
  • Krāsaini galvas gali vieglai frekvenču identifikācijai
  • Izstrādāta kameru montētiem uztvērējiem
  • Uzticama un stabila signāla uztveršana

Specifikācijas

  • Izmēri 231 x 74 x 15 mm
  • Svars 30 g
  • Krāsa Melna
Abonēt jaunumus