DZO Optics DZOFilm Vespid 100mm T2.1 FF (PL) BULK VESP100T2.1PL-BULK
Produkta kods: 16400
819,45 ar PVN
Piegādes laiks parasti 5 - 7 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 1 vienība
SKU: 16400
Modelis: VESP100T2.1PL-BULK
EAN: 0000000000000
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: DZO Optics
819.45
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
New, bulk packaging. Relatively small and lightweight, the DZOFilm VESPID 100mm T2.1 Lens is part of the VESPID series of lenses from DZOFilm and is well suited for independent and high-end full-frame cinematography. The lens has an 80mm front diameter, allowing it to work with virtually any cine-style matte box. The small size makes this lens an attractive option when working with drones and gimbals, as well as when shooting handheld or run-and-gun. The interchangeable PL mount allows you to use the fully manual lens on a variety of modern and vintage cine cameras, while the full-frame coverage supports sensors that have an image circle up to 46.5mm for use on cameras with sensors up to full-frame without vignetting.
In the box:
  • DZOFilm VESPID 100mm T2.1 Lens (PL Mount)
  • Front Lens Cap
  • Rear Lens Cap
  • Focal Length: 100mm
  • Lens Mount: ARRI PL
  • Format: Full Frame
  • Image Circle 46.5 mm
  • Maximum Aperture T2.1
  • Minimum Aperture T22
  • Minimum Focus Distance From Image Plane: 2.3' / 0.7 m
  • Diaphragm Blades 16
  • Gear MOD & Pitch Focus: 0.8 MOD / 32 Pitch
  • Iris: 0.8 MOD / 32 Pitch
  • Front Diameter 80 mm
  • Filter Thread 77 mm
  • Focus Scales Imperial
  • Focus Rotation 270°
  • Iris Rotation 83°
  • Electronic Communication No
  • Image Stabilization No
  • Length 3.9" / 100 mm
  • Weight 31.4 oz / 890 g
BajoneteArri PL
Lens Format CoverageFull Frame
Lens Designfiksēts
Objektīva fokusa attālums, mm100
Focus TypeManual Focus
Image StabilizationNav
Objektīva tipsCINEMA
Maksimālā apertūraT2.1
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Pasūtāms no noliktavas
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi