LAOWA NANOMORPHS35 PRIME3-LENSBUNDLE (27MM, 35MM, 50MM) (BLUE) - FUJI X VE273550FXB
Produkta kods: 50642
3207,20 ar PVN
Pēc pieprasījuma. Piegādes laiks no 3 nedēļām.
SKU: 50642
Modelis: VE273550FXB
EAN: 6940486703511
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Laowa
3207.2
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsObjektīvi
BajoneteFuji X
Lens Format CoverageSuper 35
Lens DesignAnamorphic Primes
Focus TypeManual Focus
Objektīva tipsCINEMA
Maksimālā apertūraT2.8
Maksimālā apertūraT2.4
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Piegādes laiks no 3 nedēļām
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
LAOWA NANOMORPHS35 PRIME3-LENSBUNDLE (27MM, 35MM, 50MM) (BLUE) - FUJI X
Šie objektīvi ar ātriem atvērumiem T2.8 (27mm) un T2.4 (35mm, 50mm) izceļas vājā apgaismojumā, nodrošinot precīzu dziļuma kontroles kontroli. Katram objektīvam ir 13 asmeņu diafragma, kas nodrošina sekla dziļuma efektu un gludu, kinomākslinieciski izteiksmīgu bokeh efektu, kas uzlabo subjekta atdalīšanu. Rūpīgi izstrādātā anamorfiskā optika nodrošina asus detaļas, minimālu fokusa elpošanu un gludas fokusa pārejas. To kompaktais un vieglais dizains padara tos ideāli piemērotus roku šaušanai, stabilizatoriem un droniem, kamēr standarta 0.8 mod fokusa un diafragma gredzeni ļauj bezšuvju integrāciju ar profesionālām sekojošām fokusa sistēmām.
Galvenās iezīmes
  • 1.5x anamorfiska saspiešana patiesam kinomākslinieciski platleņķa izskatam
  • Trīs fokusa garumi (27mm, 35mm, 50mm) dažādām kinomākslinieciskiem pielietojumiem
  • T2.8 (27mm) un T2.4 (35mm, 50mm) atvērumi izcilai veiktspējai vājā apgaismojumā
  • 13 asmeņu diafragma sekla dziļuma efektam un mākslinieciskam bokeh
  • Klasiskās zilās anamorfiskās gaismas apburošiem vizuālajiem efektiem
  • Skaists ovāls bokeh un uzlabota subjekta atdalīšana
  • Kompakts un viegls dizains roku, stabilizatoru un dronu lietošanai
  • Precīza anamorfiskā optika ar minimālu fokusa elpošanu
  • Standarta 0.8 mod zobratu gredzeni bez šķēršļiem sekojošai fokusa darbībai
  • Manuāla fokusa un diafragma kontrole pilnīgai radošai brīvībai
  • Ilgtspējīga metāla konstrukcija profesionāla līmeņa uzticamībai
Kas ir kastē
  • Laowa Nanomorph 27mm T2.8 1.5X S35 objektīvs (zils)
  • Laowa Nanomorph 35mm T2.4 1.5X S35 objektīvs (zils)
  • Laowa Nanomorph 50mm T2.4 1.5X S35 objektīvs (zils)