Vairs neražo - Battery Bag Sunnylife for DJI Avata (1 battery)

Sunnylife vāciņš lieliski pasargās jūsu DJI Avata drona akumulatoru transportēšanas laikā. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāla, kas var izturēt augstu temperatūru. Tas lieliski aizsargā akumulatoru no bojājumiem. Turklāt tas ir aprīkots ar praktisku Velcro aizdari, lai jūs to varētu ērti atvērt jebkurā situācijā. Produkts ir paredzēts viena akumulatora uzglabāšanai.

Battery Bag Sunnylife for DJI Avata (1 battery)

Rated 4/5 based on 1 customer reviews
48906
AT-DC477
5905316140837
Sunnylife

Jauns

Šī prece patlaban nav pieejama

Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

MasterFoto.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)

Sunnylife battery cover for DJI Avata

The Sunnylife cover will perfectly protect your battery pack for your DJI Avata drone during transportation. It is made of high-quality material that can withstand high temperatures. It perfectly protects the battery from damage. Moreover, it is equipped with a practical Velcro fastener, so you can conveniently open it in any situation. The product is designed to store one battery.

ManufacturerSunnylife
ModelAT-DC477
Weight31 g
Dimensions94 x 72 x 49 mm
ColorBlack

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.