CPL polarizācijas filtri - Marumi Circ. Pola Filter Super DHG 52mm - ātri pasūtīt no ražotāja


Marumi Filter Super DHG Circ. Pola 52 mm; Full Colour Packaging

Marumi Circ. Pola Filter Super DHG 52mm

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

6645 ar PVN

Piegādes laiks no 3 nedēļām.29931
153652
4957638068079
Marumi

Jauns

Marumi Super DHG apļveida polarizācijas filtram ir tāda pati kvalitāte kā profesionālam augstākajam filtram par nelielu cenu. Super DHG sērijas filtri ir veidoti no īpaša pārklājuma, kas novērš nevēlamus atspīdumus, matēta melna metāla malas un melnas stikla malas, lai samazinātu iekšējo atspīdumu. Turklāt šie filtri ir aprīkoti ar pārklājumu, kas ir izturīgs pret putekļiem, eļļu un ūdeni.

;

Marumi Super DHG cirkulārās polarizācijas filtra iespējas

;

Marumi cirkulārās polarizācijas filtru izmanto, lai uzlabotu krāsas. un kontrastējiet un noņemiet atspulgus fotogrāfijās. Apļveida polarizācijas filtrus var izmantot gadījumos, kad ir vēlama atstarošanas samazināšana līdz minimumam. Objekta fotografēšana aiz stikla muzejā vai dzīvnieka fotografēšana zem ūdens ir piemēri gadījumiem, kad var vēlēties izmantot polarizācijas filtru.

;

Pagriežot un regulējot filtra ārējo gredzenu, jūs var izlemt, vai koncentrēties uz atspulgu noņemšanu vai attēla dziļumu. Pateicoties tam, apļveida polarizācijas filtru var izmantot arī ainavu fotografēšanai, jo filtru var pielāgot, lai uzlabotu zilos toņus debesīs. Turklāt filtrs var uzlabot mākoņu kontrastu debesīs un parasti ir piemērots lietošanai ārā dienas laikā.Filtra tipsCPL (polarizācijas)
Filtra izmērs52mm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is no longer in stock:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: