CPL polarizācijas filtri - Filter Hoya Fusion One CIR-PL 62 mm - perc šodien veikalā un ar piegādi

Hoya Fusion ONE Next polarizācijas filtram ir rūdīta virsma, kas aizsargā pret nodilumu, un tas necaurlaidīgs pret netīrumiem un ūdeni.

Galvenās iezīmes

  • Netīrumi un pirkstu nospiedumi viegli noslaucāmi
  • rūdīta virsma pret nodilumu
  • netīrumus un ūdeni atgrūdošs
  • ļoti viegls un plakans, piemērots platleņķa objektīvs

Filter Hoya Fusion One CIR-PL 62 mm

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

7945 ar PVN

Ir uz vietas
1 vienība0024066068682
Hoya Filters

Jauns

Hoya Fusion ONE Nākamais

Polarizācijas filtrs

Fusion ONE Next polarizācijas filtrs ir īpaši piemērots lietošanai netīrās vai putekļainās vidēs. Atšķirībā no parastajiem filtriem, kurus šādā vidē ir bieži jātīra, lai nesabojātu kadrus ar netīrumiem optikas priekšā, jaunais antistatiskais filtrs prasa daudz mazāk rūpju.Hoya Fusion ONE Next Polarizing Filter 62mm

Protams, pat ar šo filtru tīrīšana nav pilnīgi nevajadzīga, taču to var samazināt līdz minimumam. Tādējādi fotogrāfs vai filmētājs samazina risku, ka filtra virsmu saskrāpēs vissīkākās putekļu vai netīrumu daļiņas, no kā bieži vien šādā vidē diez vai var izvairīties, bieži veicot tīrīšanu. Rūdītā, antistatiskā virsma arī atgrūž ūdeni un lietu, un pēc vajadzības to var viegli un saudzīgi notīrīt no netīrumu traipiem un pirkstu nospiedumiem.

Plakanais rāmis, kas sastāv no divām daļām, novērš vinjeti, ja filtrus izmanto uz īpaši platleņķa objektīva (piemēram, Tokina objektīviem). Jaunais cirkulārais polarizācijas filtrs (CIR-PL) var samazināt nevēlamas gaismas atstarošanos un uzlabot krāsu piesātinājumu un kontrastu.

Produkta veidsObjektīvu filtri CPL
Filtra tipsCPL (polarizācijas)
Filtra izmērs62mm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti