Hoya HRT CIR-PL 77mm CIR-PL UV polarizācijas filtrs

77mm

0024066051691

77mm

Hoya Filters

Jauns


  • Augstas kvalitātes UV un cirkulārais polarizācijas filtrs
  • Hoya HRT sērija
  • Izmanto plēvi ar augstu gaismas caurlaidību
  • Melns matēts alumīnija rāmis
  • Objektīviem ar 77 mm filtra vītni

Vairāk informācijas

5945 ar PVN

PĒRC UZREIZ


Prece nav uz vietas. Ir ražotāja noliktavā.

Sagādes laiks parasti 3 - 5 dienasGaismas stari pēc atstarošanās kļūst polarizēti. Polarizācijas filtri savukārt tiek izmantoti, lai izvēlētos, kuriem gaismas stariem ļaut nonākt kameras objektīvā. Šie filtri spēj noņemt nevēlamus atspīdumus no nemetāliskām virsmām, piemēram, ūdens vai stikla, kā arī piesātināt krāsas, nodrošinot labāku kontrastu. Polarizācijas efekts ir redzams skatu meklētājā un var tikt mainīts, griežot filtru. Filtra faktors mainās atkarībā no filtra rotācijas un tā novietojuma attiecībā pret sauli. 

Ja pavadat burvīgu dienu kalnos vai pludmalē un vēlaties uzņemt pasakaini skaistus mākoņainas debess skatus vai likt ūdenim attēlā izskatīties piesātinātākam, polarizācijas filtrs ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Šis filtrs ir vislabākais risinājums, kas ļaus patiesi izcelt mākoņus, palielināt vai samazināt attēlā okeāna krāsas piesātinājumu, kā arī palielināt vai samazināt atspulgu veidošanos uz ūdens virsmas. Turklāt šo filtru varat izmantot, kad fotografējat pret logu vai jebkuru citu stikla virsmu, tā kā tas atkal vai nu palielinās vai samazinās atspīdumu veidošanos. Ja uzņemat melnbaltus attēlus un vēlaties radīt draudīgas vētras efektu, pamēģiniet izmantot sarkano filtru, kas ainavai piešķirs nenovēršami tuvojoša negaisa sajūtu.

Polarizācijas filtram kopā ar UV vai Skylight filtru jāatrodas ikvienā foto aprīkojuma somā. Šis filtrs spēj pārvērst ikdienišķu attēlu iespaidīgā, mākslinieciskā fotogrāfijā, palielinot krāsu intensitāti.

Hoya HRT cirkulārais polarizācijas filtrs ir īpašs ar savu unikālo dizainu, jo tas izmanto augstas gaismas caurlaidības (High Rate Transmission — HRT) plēvi, kas ļauj lielākam redzamās gaismas daudzumam šķērsot filtru, vienlaikus nodrošinot tādu pašu polarizētās gaismas līmeni. Šis filtrs ļauj ieplūst lielākam gaismas daudzumam, kas ekvivalents 1/3 ekspozīcijas solim, vienlaikus filtrējot tikpat daudz polarizētās gaismas. Šī ir milzīga priekšrocība, ko var izmantot digitālo un HD tehnoloģiju kameru un objektīvu lietotāji. Šī jaunizstrādātā polarizējošā plēve tiek izmantota arī jaunākajos HD LCD televizoru modeļos. Hoya HRT filtra stiklam piemīt arī UV starojumu absorbējošas īpašības, kas padara HRT par UV / cirkulārā polarizācijas filtra apvienojumu.       

  • Šis filtrs aiztur ultravioletos starus, kas ārā uzņemtiem kadriem ļauj noņemt dūmakainību, polarizē gaismu atspīdumu ierobežošanai un palielina krāsu piesātinājumu, neietekmējot kopējo krāsu līdzsvaru   
  • Paspilgtina zilas debesis un liek vairāk izcelties mākoņiem
  • Vislabākais efekts pareizā leņķī pret sauli
  • Efektīvs ar kamerām, kas izmanto staru kūļa sadalītājus TTL ekspozīcijas mērīšanas ceļā, un AF kamerām

CPL polarizācijas filtri - Hoya HRT CIR-PL 77mm CIR-PL UV polarizācijas filtrs - ātri pasūtīt no ražotāja

CPL polarizācijas filtri - Hoya HRT CIR-PL 77mm CIR-PL UV polarizācijas filtrs - ātri pasūtīt no ražotāja

CPL polarizācijas filtri - Hoya HRT CIR-PL 77mm CIR-PL UV polarizācijas filtrs - ātri pasūtīt no ražotāja

PopularitāteRegulāri pasūtāma prece
Filtra tipsCPL (polarizācijas)
Filtra izmērs77mm

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti

Atlaides