Šis produkts vairs nav ražots un nav pieejams pasūtīšanai! 

Palieliniet radošumu, izmantojot Zhiyun Crane 2S stabilizatoru

Zhiyun vēlreiz — šoreiz ar savu jauno Zhiyun Crane 2S — parāda pasaulei, kāpēc viņi ir vadošais stabilizatoru ražotājs satura veidotājiem. Tas ir viegls trīs asu stabilizators, kas var noturēt lielu slodzi un ir pilns ar radošām funkcijām. Šis ir stabilizators satura veidotājam, atrodoties ceļā!

Kad gandrīz pirms trim gadiem Zhiyun laida klajā Crane 2, viņi radīja apvērsumu stabilizatoru industrijā ar visiem pieejamu stabilizatoru. Izmantojot jauno un uzlabotu Crane 2S, jūs atradīsiet vairākas jaunas, aizraujošas funkcijas, kas veicinās jūsu radošumu.

Stabilizators ir aprīkots ar jauno 9. paaudzes algoritmu, kas uzlabo katras ass reakciju, vienlaikus saglabājot dinamisku stabilizāciju. Ļoti optimizēts motora kontroles algoritmos un motora jaudā, Crane 2S tagad ar vieglumu tiek galā ar lielām kamerām, piemēram, BMPCC 6K, Panasonic S1H, EOS 1DX Mark III. Jaunināta iebūvētā fokusa kontrolierīce un servo sekošanas fokusi ar ļoti zemu latentumu un augstu precizitāti nodrošina, ka jūs nekad nepalaidīsiet garām nevienu izšķirošu uzņēmumu.

Viedās funkcijas

Tā kā mobilā datplūsma gūst virsroku un TikTok un Instagram stāsti kļūst arvien populārāki, Crane 2S tagad ir aprīkots ar vertikālu ātras atdalīšanas stiprinājumu un drošības pogu, lai atvieglotu video uzņemšanu vertikāli.

Stabilizatorā ir vieta attēlu pārraides raidītāja uzstādīšanai, un trīs jauni stiprinājuma punkti uz stabilizatora ļauj vieglāk piestiprināt monitorus un mikrofonus vai pārslēgties starp trijkāji vai slīdņiem.

Lai jūs nepalaistu garām nevienu izšķirošu uzņēmumu, Crane 2S piedāvā pilnīgi jaunu FlexMount sistēmu, kas vienkāršo uzstatīšanas procesu un vienlaikus nodrošina jūsu kameru ar dubultu drošības mehānismu. Jūs pat varat pielāgot cik cieša ir drošības slēdzene, atbilstoši jūsu vajadzībām.

Jaunais 0,96 collu organiskā gaismstarotāja platekrāna (OLED) ekrāns piedāvā plašāku redzējumu, kas ļauj dažu sekunžu laikā iziet cauri visai izvēlnei un ātri pārslēgties starp dažādiem režīmiem. Tāpat kā iepriekšējiem LAB un Weebill modeļiem, Crane 2S ir vienādi radošie režīmi ((panoramēšanas sekošana (Pan Follow), bloķēšana (Locking), sekošana (Follow), pilna diapazona POV (Full-Range POV), Vortex, Go režīms (Go mode)), lai nodrošinātu pilnīgu radošumu. Stabilizatoram ir arī uzlabotas kinematogrāfiskas funkcijas kā uzņemšana ar laika intervāliem (Timelapse), laika paātrināšanas un kustību izplūšanas režīms (Motionlapse) un ilgas ekspozīcijas uzņemšana ar laika intervāliem (Long Exposure Timelapse).

Galvenās specifikācijas:

 • Paredzēts profesionālām viena objektīva digitālajām spoguļkamerām (DSLR)
 • Komplektā ar trim noņemamām 18650 litija jonu baterijām, kuras nodrošina 12 stundu darbības laiku
 • Rokturis izgatavots no oglekļa šķiedras
 • Viegli pārslēgties uz vertikālu video
 • Lielāks OLED ekrāns
StabilizatoriAktīvie stabilizatori
AkcijaZhiyun 2021
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti