Eneloop lādējamas baterijas AAA (2.gab) 750 mAh

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews
5410853058786
5410853058786
BK-4MCCE/2DE
Eneloop

Jauns

Šis produkts vairs nav ražots un nav pieejams pasūtīšanai! 

Eneloop lādējamais baterijas AAA (4.gab) 750 mAh HR4UTGB4BP

eneloop ir ideāls, ilga kalpošanas laika, energoefektīvs, ekonomisks un pārstrādājams akumulators, kas tagad var tikt uzlādēts un izlādēts līdz pat 2100 reizēm.
Kopš tā izlaišanas 2005. gada novembrī, eneloop, pateicoties tā unikālajiem veiktspējas parametriem, ir radījis īstu revolūciju plaša patēriņa akumulatoru (uzlādējamo bateriju) tirgus segmentā.
  
eneloop apvieno sevī akumulatora (uzlādējamās baterijas) un vienreizlietojamās baterijas priekšrocības
eneloop akumulators ir tikpat vienkārši lietojams kā parastā baterija, turklāt var tikt izmantots atkārtoti, vienkārši to uzlādējot. Tas apvieno sevī visas parastās baterijas un akumulatoru baterijas labākās īpašības, vienlaikus aizsargājot apkārtējo vidi.  

  • Var tikt izmantots vairākkārt
  • Videi draudzīgs
  • Zemākas izmaksas ilgtermiņā
  • Gatavs lietošanai
  • Zemas sākotnējās izmaksas
  • Var uzglabāt ilgu laiku
  • Vienkārši lietojams


Jaunais eneloop ir vairākkārt uzlādējams līdz pat 2100 reizēm
Viens no svarīgākajiem akumulatoru baterijas raksturlielumiem ir ciklu kalpošanas ilgums, t.i., uzlādes/izlādes ciklu skaits, kuru laikā baterija nezaudē savu kapacitāti. Neapšaubāmi eneloop akumulatora lielākā priekšrocība ir tā vairākkārtējā uzlāde — līdz pat 2100 reizēm, un pārstrādes iespēja kalpošanas laika beigās. Ilgtermiņā tas ir ne tikai finansiāli izdevīgi, bet arī novērš 2100 parasto bateriju ķīmiskos atkritumus.

Jaunajam eneloop ir vēl zemāka pašizlāde
eneloop akumulatoriem ir zems pašizlādes līmenis, tāpēc tie, gluži kā vienreizlietojamās baterijas, ir gatavi tūlītējai lietošanai uzreiz pēc to izņemšanas no iepakojuma. Turklāt tie ir ne tikai gatavi lietošanai tūlīt pēc iegādes, bet arī saglabā savu jaudu. eneloop akumulatori saglabā 70% jaudas pat pēc 10 gadu uzglabāšanas, un tiem nav nepieciešama periodiska uzlāde. Tagad jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka jūsu ierīce vienmēr būs gatava lietošanai. Neatkarīgi no tā, kad veicat eneloop akumulatora uzlādi, jūs varat paļauties, ka eneloop nodrošinās vēlamo jaudu pat pēc pieciem gadiem. 

eneloop — tīras enerģijas cikls
eneloop piedalās tīra “Enerģijas cikla” radīšanā, pateicoties tam, ka Japānas rūpnīcā akumulatori tiek iepriekš uzlādēti ar tīru, atjaunojamo saules enerģiju, padarot eneloop vēl videi draudzīgāku.

eneloop ir universāli izmantojams
Sākot no digitālajām kamerām līdz MP3 atskaņotājiem un tālvadības pultīm, eneloop ir ideāls universālais barošanas avots praktiski visām jūsu mājsaimniecības ierīcēm pat tām, kas līdz šim darbojušās ar sārma (Alkaline) baterijām, piemēram, spēļu konsolēm.
Tagad jums vairs nav vajadzīgas “speciālās baterijas” — eneloop akumulatori ir pietiekami jaudīgi, lai nodrošinātu visu šo ierīču darbību bez jebkādām problēmām.

Augsta veiktspēja pat ļoti zemā temperatūrā līdz –20°C
Starp citām lieliskām eneloop akumulatora priekšrocībām minama tā labā veiktspēja pat ļoti zemas temperatūras apstākļos.

eneloop ir lielāka izmantojamā kapacitāte nekā standarta baterijām
Viena no galvenajām eneloop akumulatora iezīmēm ir augstāks sprieguma līmenis. Daudzas ierīces izslēdzas vai signalizē par zemu baterijas līmeni, līdzko spriegums ir zemāks par 1,1 V. Standarta Ni-MH akumulators zaudē savu spriegumu pastāvīgi, kā rezultātā kritiskais sprieguma līmenis iestājas ļoti ātri. Savukārt eneloop uztur sprieguma līmeni virs 1,1 V ilgu laiku, un tas pazeminās zem šīs atzīmes tikai īsi pirms pilnīgas akumulatora iztukšošanās. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc ar eneloop akumulatoriem jūs varat uzņemt daudz vairāk fotogrāfiju.  

Bateriju veidsAAA baterijas

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti