- Uzrakstīt atsauksmi
K&F Concept 55MM CPL+MCUV+ND1000+Objektīva vāciņš
Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
| Produkta veids | Piecu magnētisko filtru komplekts |
| Filtra tips | Caurspīdīgais aizsargfiltrs |
| Filtra tips | CPL+MCUV+ND1000 komplekts |
| Filtra tips | MCUV+CPL+ND32+ND64 komplekts |
| Filtra izmērs | 55mm |
| Blīvuma pakāpe | ND1000 |
Filtru komplekts ietver
- MCUV
- CPL
- neitrāls ND1000
- 2 filtru vāciņi
- 3 mikrošķiedras tīrīšanas drānas
24 slāņu pārklājums un CNC rāmis
Visi filtri ir izgatavoti no augstākās kvalitātes AGC optiskā stikla, kas importēts no Japānas. Stikls ir daudzslāņu pārklāts no abām pusēm, brīvs no hromatiskām aberācijām (krāsu nobīde), ūdensizturīgs un eļļas izturīgs.
Ultra plānais rāmis (1.93.5 mm) nodrošina nulles vignetting un tumšus stūrus pat izmantojot platleņķa objektīvu ar fokusa garumu 16 mm. CNC rāmis ar pretslīdes pārklājumu atvieglo uzstādīšanu un noņemšanu.
MCUV aizsargfiltrs
UV aizsargfiltrs veic divas funkcijas: samazina zilo nokrāsu attēlos, ko izraisa UV starojums (98.6% caurlaidība, neietekmējot attēla asumu vai kvalitāti) un aizsargā objektīvu no putekļiem un skrāpējumiem.
Cirkulārais polarizējošais filtrs (CPL)
Palīdz samazināt atspīdumu no metāla virsmām un palielina krāsu piesātinājumu un kontrastu. Šis efekts bieži tiek izmantots, lai padziļinātu zilo krāsu debesīs un izceltu baltās mākoņu.
10 soļu gaismas samazinājums
Samazina gaismas daudzumu, kas iekļūst objektīvā, par 10 soļiem, ļaujot veikt ilgstošas ekspozīcijas un nofotografēt objektu kustību, piemēram, ūdenskritumus ar maigu, zīdainu ūdens plūsmas efektu.
Google