Foto foni - Superior Background Paper 93 Arctic White 2.72 x 11m - perc šodien veikalā un ar piegādi


1x Background Paper 2.72x11m (93. Arctic White);1x Thick cardboard inner core ?54mm

Superior Background Paper 93 Arctic White 2.72 x 11m

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

6345 ar PVN

Ir uz vietas
10 vienības43353
0650512114933
Superior

Jauns

Tviņa Superior Specialties fona papīra rullis ir 2,72 x 11 m 93 krāsā. Arctic White kas ir tīri balts. Ar šo profesionālas kvalitātes papīra rulli varat izveidot gludu, vienmērīgu fonu.

Papīra platums ir 2,72 m. Kopējais papīra garums uz šī ruļļa ir 11 metri. Tas ir maksimālais papīra garums, pilnībā atritinot rullīti. Tātad, pat ja papīrs fotografēšanas laikā kļūst netīrs, vienkārši nogrieziet galu, un jums joprojām būs vairāk nekā pietiekami gara. Pēc tam nogriezto papīra gabalu var pārstrādāt.

Maksimālā kvalitāte

Superior bezšuvju papīrs ir 100% Ražots ASV, un piedāvā tirgū augstāko kvalitāti. Šis matētais papīrs ir izturīgs pret grumbām, tāpēc fotografēšanas vai prezentācijas laikā jūs vienmēr esat pārliecināts par skaisti vienmērīgu fonu. Jo neatkarīgi no tā, kādai lietojumprogrammai jūs izmantojat papīru, vienmērīgs, tīrs fons ir ļoti vēlams.

Ilgtspējība

Lai samazinātu ietekmi uz vidi, papīrs tiek ražots ekoloģiski atbildīgā veidā. Papīrs sastāv no līdz 75% pārstrādātām šķiedrām, ir bez skābes un pilnībā pārstrādājams. Turklāt koksne tiek iegūta no sertificētiem apsaimniekotiem mežiem, un ražošanas process pilnībā balstās uz hidroenerģiju.

Uzstādīšana fona sistēmā

Fona rullītis ir uz izturīgas caurules, kuras iekšējais diametrs ir 54 mm. Tas ļauj viegli pievienot fona papīru dažādām fona sistēmām, kuras varat atrast papildu piederumu sadaļā.

Lietošanas Superior Specialties fona papīrs 93. Arctic White (2,72x11m)

Arctic White fona papīrs — tīri balts — ir viena no populārākajām krāsām, jo ​​tā ir universāli pielietojama. Padomājiet, piemēram, par portretu fotografēšanu vai produktu fotoattēlu vai prezentāciju izveidi ar svaigu, tīri baltu fonu. Fona papīrs ir arī populārs satura veidotāju, mākslinieku un dizaineru rīks.

Superior klāsts sastāv no dažādiem izmēriem un 50 krāsām. Vai meklējat alternatīvu savam pašreizējam fona darbam? Pēc tam droši sazinieties ar mums, lai mēs varētu ieteikt jums piemērotāko krāsu.

Atšķirīgu monitora iestatījumu dēļ papīra krāsai var būt minimāla krāsu novirze salīdzinājumā ar ekrānā redzamo attēlu. Pēdējā attēlā jūs atradīsiet krāsu vērtības, tostarp RGB un CMYK. Tas ļauj simulēt krāsu savā kalibrētajā monitorā.

Iekļauts:

  • 1 x fona papīrs 2,72 x 11 m (93. Arctic White)
  • 1 x bieza kartona iekšējā serde ⌀54 mm
Produkta veidsStudijas foni
Fona veidsRullis
Fona platums2.6m - 3.0m
Fona izmērs, m2.72x11
KrāsaBalta
MateriālsPapīra

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
10 vienības