- Uzrakstīt atsauksmi
JJC CL-P5II objektīva pildspalva ir ideāls rīks, lai objektīvu, skatu meklētāju, filtru un displeju objektīva virsmu notīrītu no putekļiem, taukiem un netīrumiem. Objektīva pildspalvai vienā galā ir parocīga ievelkama birste putekļu un netīrumu noņemšanai. Otrajā galā ir atgriezenisks gals ar apaļu un trīsstūrveida spilventiņu.
JJC CL-P4II Lenspen Lenscleaning Kit
Produkta kods: 43822
SKU: 43822
Modelis: CL P4II
EAN: 6950291511973
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: JJC
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
Mākslīgā intelekta asistents
Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas?
| Produkta veids | Tīrīšanas salvete |
| Produkta veids | Citi Aksesuāri |
| Tīrīšanas līdzekļu veids | komplekti |
| Tīrīšanas līdzekļu veids | otiņas |
Produkta apraksts
Spilveni ir nodrošināti ar oglekli ar lielisku tīrīšanas efektu. Apaļo paliktni galvenokārt izmanto objektīva virsmu tīrīšanai, savukārt trīsstūrveida paliktni var izmantot skatu meklētāja un kameras displeja tīrīšanai. Objektīva pildspalvai ir divi papildu uzgaļi un ērts somiņa pārnēsāšanai.
- Lēcu virsmu tīrīšanai
- Izvelkama suka
- Divu galu dizains
- Netoksisks un videi draudzīgs
- Iekļauti divi papildu uzgaļi un ērta somiņa
Google