Baseus 10-inch bi-color Light Ring Table Stand Livestream phone Holder

2245 ar PVN

Ir uz vietas
3 vienībasCRZB10-A01
6953156227330
Baseus

Jauns

Komplektā ietilpst mazais galda statīvs. Gaismu var uzlikt arī uz lielā statīva, ko var iegādāties vajadzībām.

Statīvais ar Baseus apgaismojumu

Izgatavots no izturīgiem un cietiem materiāliem, statīvs ar LED apgaismojumu ir lielisks palīgs portretu, produktu fotoattēlu vai makrofotogrāfiju veidošanā. Būs lieliska ideja to izmantot arī veidojot grimu. Tas viss pateicoties dabiskajai un spilgtajai krāsai, kas papildinās sejas detaļas. Gaisma ir maiga un pilnīgi droša acīm un ādai. Varat izvēlēties no 10 līdz 12 collu gredzena, un trīs temperatūras nokrāsas ļaus to pareizi pielāgot.

Dabisks mirdzums

LED lampa nemirgo un nodrošina ilgu, bez traucējumiem darbību, vienlaikus saglabājot efektivitāti. Augstas kvalitātes gaisma izgaismos jūsu seju, nemainot kontūru. Viens statīvs ar Baseus apgaismojumu spēj aizstāt vairākus standarta, dodot līdzīgu efektu. Apaļā forma ļauj gaismai vienmērīgi sadalīties. Aprīkojumu varat izmantot gan mājās, gan ārā.

Atbilstošs režīms

Statīvais ir lielisks piedāvājums iesācējam fotogrāfam vai personai, kas ieraksta vlogus, apmācības vai TikTok videoklipus. Trīs dažādas temperatūras nokrāsas ļaus pielāgot pareizos gaismas kadrus. Rūpīgi atlasīti siltie, dabīgie un aukstie toņi labā tonī parādīs visu nepieciešamo. Spēcīgs, vēss mirdzums ir paredzēts, lai palīdzētu grimēšanai, apģērbu un citu priekšmetu prezentēšanai. Siltā gaisma ir ideāli piemērota gatavošanas pamācībām, jo ​​padara ēdienu pievilcīgāku un garšīgāku. Toņu sajaukums rada dabisku krāsu, kas piemērota tiešraidei.

Pārdomāts dizains

Papildu priekšrocība ir vienkārša un ātra montāža. Vienkārši savienojiet abas galvenās statīva daļas, pievēršot uzmanību vītnes vietai, un pēc tam pagrieziet pulksteņrādītāja virzienā. Universālais telefona turētājs ir izgatavots no silikona plastmasas, kas pasargā viedtālruni no bojājumiem, noberšanās un izkrišanas. Pēc lietošanas ierīci var viegli paslēpt. To var salocīt, lai neaizņemtu daudz vietas.

Iespaidīga informācija

Ierīcei ir iespēja vadīt vadu, pateicoties vadības panelim, kas atrodas uz strāvas kabeļa. Tas ļauj mums iestatīt spilgtuma līmeni, ēnojumu režīmus un ieslēgt vai izslēgt apgaismojumu. Ļoti noderīgas ir iebūvētās iespējas gaismas intensitātes maiņai, ļaujot pielāgot gaismas jaudu ārējiem apstākļiem un panākt dabisku efektu. Viss ir izgatavots no izturīgiem un izturīgiem materiāliem. Aprīkojums piedāvā arī atbilstoša augstuma regulēšanu, lai lietošanas laikā palielinātu komfortu.

Specifikācija

Ražotājs

Baseus

Modelis

Tiešraides straumes turētāja grīdas statīvs

Produkta kods

CRZB10-A01

Spuldžu skaits iepakojumā

1 gabals

Materiāls

ABS + dators + metāls

Krāsa

Melns

Lampas izmērs

10 collas

Jauda

15 W

Ievades strāva

5 V/2 A

Gaismas plūsma

26–28 lm

Komplektā iekļauts statīvs

Izmērs

35 × 200 mm

Lampas izmērs12 cm
LED gaismas krāsas temperatūraBi-color
Preču grupaStudijas apgaismojums
Apgaismojuma intensitātes maiņamaināma

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
3 vienībasSaistītie produkti