X-Rite i1Display Pro EODIS3 kalibrators

23544 ar PVN

€ 273.45

Ir uz vietas
1 vienība


XRIT058
7640111922469
X-Rite

Jauns

Galvenās funkcijas

 • Ergonomisks: 3 integrētas funkcijas
 • Papildu filtri un optiskās sistēmas
 • Darbojas visās mūsdienu displeja tehnoloģijās
 • Uzreiz jaunināms nākotnes tehnoloģijām
 • Rotējoša difuzora svira/statīva stiprinājums
 • Pamata un papildu režīmi
 • Apkārtējās gaismas mērīšana/viedā vadība
 • Pareizi uzliesmojumi
 • Inteliģenta profilēšana krāsu precizitātei
 • Automātiskā aparatūras pielāgošana


X-Rite i1Display Pro ir displeja/projektora kalibrēšanas un profilēšanas sistēma. Tas palīdz nodrošināt, lai displeja krāsas atbilstu sākotnējā attēla vai faila krāsām. i1Display ir aprīkots ar i1Profiler programmatūru visu mūsdienu displeju un projektoru tehnoloģiju, tostarp LED un Wide Gamut LCD, kalibrēšanai un profilēšanai. Tas ir arī spektrāli kalibrēts, kas padara to uzlabojamu, lai atbalstītu nākotnes displeja tehnoloģijas. Izmantojot bezmaksas un lejupielādējamo ColorTRUE lietotni iOS un Android ierīcēm, i1Display Pro var izmantot arī noteiktu tālruņu un planšetdatoru kalibrēšanai.

Sistēmas ergonomiskajā dizainā ir iekļautas 3 funkcijas – apkārtējās gaismas mērīšana, monitora profilēšana un projektora profilēšana — ļoti gludā, kompaktā un pilnībā integrētā ierīcē, kurā nav detaļu, ko varētu nomest. Izbaudiet ātrumu līdz pat 5X ātrāk nekā iepriekšējās ierīcēs! Īpaši izstrādāts RGB filtru komplekts nodrošina precīzus krāsu mērījumus, savukārt optiskais dizains nodrošina lielu atkārtojumu skaitu vienā displejā un dažādos displeja veidos, lai nodrošinātu konsekventāku krāsu saskaņošanu. Ir pat rotējoša difuzora svira, ko var izmantot kā statīvu galda projektora profilēšanai, apkārtējās gaismas mērīšanai vai kā pārsegu instrumentu optikai. Ērti integrētais statīva stiprinājums ir lieliski piemērots projektora profilēšanai lielākās vietās.

I1Display piedāvā gan pamata, gan uzlaboto režīmu, sniedzot iespēju izvēlēties sev piemērotāko. Pamatrežīms piedāvā vedņa vadītu interfeisu ar iepriekš definētām opcijām ātrākajam ceļam uz profesionālām ekrāna krāsām. Uzlabotais režīms piedāvā lietotāja definētas iespējas sarežģītākām profilēšanas darbplūsmām, lai monitoros un projektoros nodrošinātu visaugstākās kvalitātes krāsu rezultātus, kā arī displeja testēšanas un kvalitātes nodrošināšanas rīkus.

Izbaudiet praktiski bezgalīgu baltā punkta kontroli. , spilgtums, kontrasta attiecība, gamma un daudz kas cits, kā arī vairāku monitoru un darba grupu profilēšana. Inteliģentā iteratīvā profilēšana ir adaptīva tehnoloģija, kas mēra un analizē katra unikālā displeja krāsu iespējas, lai palielinātu profila precizitāti. Izveidojiet unikālus ielāpu komplektus optimāliem profilēšanas rezultātiem. Ambient Light Measurement automātiski nosaka optimālo displeja spilgtumu, lai salīdzinātu izdrukas ar displeju, pamatojoties uz apgaismojuma apstākļu mērījumiem, kur tiks skatītas izdrukas. Ambient Light Smart Control veic apkārtējā apgaismojuma apstākļu mērījumus, kompensēšanu un pastāvīgu uzraudzību, ļaujot jums izlemt, vai vēlaties, lai i1Display sistēma automātiski pielāgotu jūsu profilu vai vienkārši paziņotu, kad mainās apkārtējā apgaismojuma apstākļi.

Uzplaiksnījuma pareizība. mēra un pielāgo displeja profilu, lai samazinātu kontrasta attiecību, ko izraisa uzliesmojuma gaisma (vai atspīdums), kas krīt uz displeja virsmas. Precīzi mērot efektīvo displeja kontrasta attiecību, jūs iegūsit precīzāku displeja profilu. 3 ielāpu komplektu izmēri — mazs, vidējs vai liels — ļauj palielināt profila precizitāti, izmērot lielāku ielāpu skaitu. Izvēlieties savu ielāpu komplekta lieluma, no konkrētiem attēliem iegūto krāsu un/vai PANTONE punktkrāsu kombināciju, kas atlasīta no komplektā iekļautās PANTONE Color Manager programmatūras. Automātiskā displeja vadības (ADC) tehnoloģija automatizē jūsu displeja aparatūras pielāgošanu, tostarp spilgtuma/aizgaismojuma, kontrasta un krāsu temperatūras pielāgošanu, lai paātrinātu profilēšanas procesu un novērstu manuālas pielāgošanas iespējas — tādējādi jums ir mazāk darba!

Varat atkārtoti izmantot profila iestatījumus vairākos displejos, kas savienoti ar vienu un to pašu datoru, vai vairākiem datoriem darba grupā. Pirms un pēc attēliem tiek parādīti tūlītēji rezultāti, un parocīgais profila atgādinājums informē, kad ir pienācis laiks pārprofilēt displeju. Ērti izpildāmās ekrānā redzamās palīdzības rokasgrāmatas un videoklipi nozīmē, ka nav nepieciešamas papildu rokasgrāmatas.

Kad runa ir par displeja kvalitātes nodrošināšanu, šī sistēma var veikt vizuālu validāciju, izmantojot iepriekš definētus un lietotāja definētus attēlus. . Tas var arī veikt uz mērījumiem balstītu validāciju 3 dažādos veidos: izmantojot nozares standarta mērķus un atsauces datu kopas (piemēram, SWOP, Gracol un Fogra), izmantojot PANTONE krāsas un bibliotēkas vai izmantojot krāsas, kas iegūtas no lietotāja definētiem attēliem. Varat arī izmantot lietotāja definēto PASS/FAIL deltaE pielaidi vidējām un maksimālajām vērtībām. Turklāt i1Display Pro piedāvā krāsu precizitātes tendences laika gaitā. Lai pārbaudītu displeja vienmērīgumu, izmēra baltā punkta un spilgtuma vienmērīgumu 9 displeja vietāsjā, un pārņemiet vadību ar lietotāja definētu PASS/FAIL toleranci.

Ergonomisks dizains
Iekļauts 3 funkcijās — apkārtējās gaismas mērīšana, monitora profilēšana un projektora profilēšana. 1 gluda, kompakta un pilnībā integrēta ierīce bez detaļām, ko jūs varētu nomest.

Uzlabots filtrs un optiskās sistēmas
Pielāgots RGB filtru komplekts nodrošina precīzus krāsu mērījumus, savukārt optiskais dizains nodrošina lielu atkārtošanās ātrumu vienā un tajā pašā displejā un dažādos displeja veidos, lai nodrošinātu konsekventāku krāsu saskaņošanu.

Gandrīz universāla saderība
Darbojas visās mūsdienu ierīcēs. displeja tehnoloģijas, tostarp LED un Wide Gamut LCD, un ir arī spektrāli kalibrēts, kas padara to uzlabojamu, lai atbalstītu nākotnes displeja tehnoloģijas!

Lieliski piemērots projektoru profilēšanai
Rotējošo difuzora sviru var izmantot kā statīvu galda projektora profilēšanai, apkārtējās gaismas mērīšanai, vai kā pārsegu instrumentu optikai, un ērti integrēts statīva stiprinājums ir lieliski piemērots projektora profilēšanai lielākās vietās

Pamata un papildu opcijas
Pamata režīms vedņa vadīts interfeiss palīdz jums cauri profilēšanas procesam, veicot mazas, viegli izpildāmas darbības, savukārt uzlabotais režīms nodrošina papildu iepriekš definētas opcijas tiem lietotājiem, kuri vēlas lielāku krāsu kontroli.

Lietotāja vadība
Izbaudiet bezgalīgu baltā punkta, spilgtuma, kontrasta attiecības, gamma un citu vadību, kā arī vairāku monitoru un darba grupu profilēšanu

Pirms un pēc attēliem >
Ielādējiet uzreiz, tāpēc jums nav jāgaida

Profila atgādinājums
Ērts rīks paziņo, kad ir pienācis laiks pārprofilēt displejs

Rokasgrāmatas
Ekrānā redzamās palīdzības rokasgrāmatas un video ir viegli saprotami un tiem sekot, tāpēc nav nepieciešamas papildu rokasgrāmatas.

Apkārtējās gaismas mērīšana
Automātiski nosaka optimālo displeja spilgtumu, lai salīdzinātu izdrukas ar displeju, pamatojoties uz apgaismojuma apstākļu mērījumiem, kur tiks skatītas izdrukas.

Viedā apkārtējās gaismas vadība >
Veic apkārtējā apgaismojuma apstākļu mērījumus, kompensāciju un pastāvīgu uzraudzību, ļaujot jums izlemt, vai vēlaties, lai i1Display sistēma automātiski pielāgotu jūsu profilu vai vienkārši paziņotu, kad mainās apkārtējā apgaismojuma apstākļi.

Pareizs uzplaiksnījums
Novērtē un kompensē samazinātās kontrasta attiecības, ko izraisa uzplaiksnījuma gaisma (atspīduma), kas krīt uz displeja virsmas, nodrošinot precīzāku displeja profilu.

Inteliģenta iteratīvā profilēšana
Adaptīva tehnoloģija, kas mēra un analizē katra unikālā displeja krāsu iespējas, lai nodrošinātu maksimālu precizitāti ikreiz, kad veidojat profilu.

Automātiskā displeja vadība
Pielāgo displeja har programmatūra, tostarp spilgtums/aizgaismojums, kontrasts un krāsu temperatūra, lai paātrinātu tā darbību, izslēdzot manuālās pielāgošanas iespējas — lai jums būtu mazāk darba

Lapu komplekti
3 ielāpu komplektu izmēri — mazi, vidēji vai lieli — ļauj palielināt profila precizitāti, izmērot lielāku ielāpu skaitu, un jūs varat izvēlēties savu ielāpu komplekta lieluma, no konkrētiem attēliem iegūto krāsu un/vai PANTONE vietas krāsu kombināciju. atlasīts no iekļautās PANTONE Color Manager programmatūras

Displeja kvalitātes nodrošināšana/validācija
Vizuāla validācija, izmantojot iepriekš definētus un lietotāja definētus attēlus, un uz mērījumiem balstīta validācija 3 dažādi veidi: izmantojot nozares standarta mērķus un atsauces datu kopas (piemēram, SWOP, Gracol un Fogra), izmantojot PANTONE krāsas un bibliotēkas vai izmantojot krāsas, kas iegūtas no lietotāja definētiem attēliem; lietotāja definēta PASS/FAIL deltaE pielaide vidējām un maksimālajām vērtībām, kā arī krāsu precizitātes tendences laika gaitā

Displeja vienmērīguma tests
Mēriet baltā punkta un spilgtuma vienmērīgumu 9 vietās displejā un pārņemiet kontroli, izmantojot lietotāja definētu PASS/FAIL toleranci

Preces veidsKalibrācijas iekārtas
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
Atlaides apjoms (€)20 - 50 €
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreizNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti