Godox iT30Pro S Black iFlash TTL Sony CameraFlash

Produkta kods: 59580
91,45 ar PVN

Prece būs pieejama pēc 08-12-2025

Pēc pieprasījuma. Piegādes laiks no 3 nedēļām.

Piegādes un saņemšanas varianti
Delivery Instore
iespējams pēc 27.12.2025
Saņemt veikalā
Bezmaksas
Delivery
iespējams pēc 29.12.2025
Kurjers (DPD, Omniva)
no 10 €
Delivery Bycicle
iespējams pēc 27.12.2025
Velokurjers (tikai Rīga)
no 9 €
SKU: 59580
Modelis: iT30Pro S Black
EAN: 6952344242629
Ražotājs: GODOX

Stāvoklis: Jauns

AI assistant
Mākslīgā intelekta palīgs
Šī ir jaunā palīga tērzēšanas beta versija, kas var atbildēt gan uz standarta, gan paplašinātiem jautājumiem par šo produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas?

Kabatas TTL zibspuldze ar profesionālo veiktspēju

Jaunā Godox iT30Pro S Black iFlash TTL Kameras zibspuldze ir pirmā mini TTL zibspuldze no Godox. Svars tikai 120g nodrošina ātru TTL automātisko ekspozīciju visos apgaismojuma apstākļos, ļaujot jums uzreiz uzsākt fotografēšanu. Iezīmējiet iebūvēto difuzoru, lai iegūtu maigu gaismu un bezvadu sinhronizāciju ar citiem gaismas avotiem, izmantojot integrēto 2.4 GHz sistēmu. Ar super ātru sinhronizāciju līdz 1/8000 s, jūs varat iesaldēt kustību vai apvienot zibspuldzes gaismu ar apkārtējo gaismu.

Galvenās iezīmes

  • Pirmā Godox mini TTL zibspuldze, sverot tikai 120g
  • Super ātra sinhronizācija līdz 1/8000 s
  • TTL automātiskā ekspozīcija
  • Krāsains skārienekrāns
  • TTL režīms reāllaikā mēra gaismu caur objektīvu un nekavējoties aprēķina optimālo zibspuldzes jaudu.

Ceļojiet viegli, fotografējiet lieliski

iT30 Pro ir par ceturto daļu mazāks par tradicionālo zibspuldzi un sver tikai 120g, padarot to viegli ievietojamu jebkurā somā, ideāli piemērots darbam uz vietas.

Krāsains skārienekrāns

iT30 Pro ir atsaucīgs skārienekrāns, kas ļauj ātri pārvietoties pa iestatījumiem un pielāgot jaudu ar vienu pieskārienu, ideāli piemērots ātrām izmaiņām.

Bezvadu meistars un uztvērējs

iT30 Pro ir iebūvēta Godox 2.4GHz X sistēma, kas atbalsta gan meistara, gan uztvērēja režīmus, ļaujot viegli izveidot elastīgas, bezgalīgas konfigurācijas ar vairākiem gaismas avotiem.

Uzlabotas funkcijas, profesionāla darbība

Atbalsta 1/8000 s augstas ātruma sinhronizāciju, priekšējo/aizmugurējo slēdzi, multi-režīmu un zibspuldzes ekspozīcijas kompensāciju.

Iebūvēts difuzors

Ar ātru levera kustību iT30 Pro iebūvētais difuzors nodrošina plašāku pārklājumu un maigu, vienmērīgu apgaismojumu.

Ātra montāža, ātra atbrīvošana

Jaunizstrādātā ātrās atbrīvošanas kāja ļauj jums bloķēt vai noņemt zibspuldzi ar viena pogas pieskārienu.

Fotografējiet visu dienu bez bažām par jaudu

Ar 1.5 sekunžu atkārtotas uzlādes laiku un līdz 560 zibspuldzēm pilnā jaudā uz maksājumu, jūs varat fotografēt no rītausmas līdz saulrietam.

Uzlādējiet jebkur, radiet jebkurā laikā

Litija akumulators atbalsta USB-C ātro uzlādi, tāpēc jūs varat viegli uzlādēt starp uzņemšanām.

Komplektā ietilpst

  • 1 x iT30Pro
  • 1 x USB-C uzlādes kabelis
  • 1 x uzglabāšanas soma
Produkta veidsZibspuldzes
SaderībaCanon/Nikon
Bateriju veidsAA baterijas
Zibspuldzes darbībaTTL
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Piegādes laiks no 3 nedēļām

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

Godox iT30Pro S Black iFlash TTL Sony CameraFlash

Godox iT30Pro S Black iFlash TTL Sony CameraFlash

Uzrakstīt atsauksmi