BlackRapid Sport Left Breathe

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

10944 ar PVN

Piegādes laiks parasti 5 - 10 darba dienas29911
361006
0810125020643
BlackRapid

Jauns

Informācija

BlackRapid Sport Left Breathe
Sporta kameras siksna ir mūsu pārdošanas avots Nr. 1 kopš tās ieviešanas dienas 2009. gadā. Pateicoties augsto tehnoloģiju materiāliem, kas nodrošina elpojamību, un mūsu patentētajai plecu spilventiņa formai, kas nodrošina ergonomisku komfortu, šī siksnas darbarīka loma nemaz nemazinās. Sport ir gan Nikon, gan Canon izvēlēta siksna, ko izvēlas, veidojot ar mums kopīgu zīmolu. Mūsu aparatūra ir pārbaudīta un atkārtoti pārbaudīta, un mēs uzskatām, ka esam to izstrādājuši, jo bloķēšanas karabīne un LockStar nodrošina vienreizēju drošību un drošumu.
Šī Sporta kameras siksnas ar vienu slingu kreisās puses versija ir lieliski piemērota visiem lietojumiem un visu veidu kamerām, īpaši SLR un DSLR. Tā cieši turas uz pleca, pateicoties komplektā iekļautajam paduses stabilizatoram, un ir piemērota lielākoties jebkura veida fotografēšanai - gan amatieriem, gan profesionāļiem.
Vienmēr blakus un gatava jebkuram brīdim, reiz to izmēģinājuši, jūs nekad vairs neatskatīsieties atpakaļ. Tas ir tik labs.
Plecu spilvens veidots no neilona mono sieta, izliektām TPE putām un poli gaisa sieta. Regulējama garuma neilona siksna ar cam-lock sprādzēm. Komplektā ietilpst integrēts apakšdelma stabilizators (BRAD), savienotājs (CR-3), savienotāja vāciņš (LockStar) un stiprinājuma (FR-5) aprīkojums un poliestera putekļu maisiņš.

Raksturojums

  • 2 gadu garantija

Iepakojumā

  • 1 x BlackRapid Sport kreisais elpošanas ieliktnis

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: