LEXAR PROFESSIONAL WORKFLOW USB4 READER, SUPPORT CFEXPRESS 4.0 TYPE A LPWF730N-5ANGL
Produkta kods: 42520
SKU: 42520
Modelis: LPWF730N-5ANGL
EAN: 0843367136179
Ražotājs: Lexar
Stāvoklis: Jauns
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
Mākslīgā intelekta asistents
Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas?
| Produkta veids | Karšu lasītājs |
| Atmiņas kartes tips | CFexpress Type A |
| Atmiņas kartes ātrums | 1600 MB/s |
| Atmiņas kartes ātrums | 1700 MB/s |
Produkta apraksts
LEXAR PROFESSIONAL WORKFLOW USB4 READER, SUPPORT CFEXPRESS 4.0 TYPE A
LEXAR PROFESSIONAL WORKFLOW USB4 READER, SUPPORT CFEXPRESS 4.0 TYPE A ir paredzēts lietošanai ar Lexar Professional Workflow, un tam ir USB-C kabelis un USB-C uz USB-A adapteris. Tas ir saderīgs ar datoriem, klēpjdatoriem, planšetdatoriem, viedtālruņiem un patērētāju kartes lasītājiem no viedtālruņu produktu līnijas.
Galvenās iezīmes
Workflow CFexpress 4.0 A Type kartes lasītājs savienojas ar Lexar Professional Workflow dokstaciju un atbalsta ātrumus līdz 40 Gb/s, maksimāli palielinot jūsu darba plūsmas efektivitāti. Tā alumīnija apdare nodrošina izcilu skrāpējumu izturību, padarot to pietiekami izturīgu intensīvai lietošanai uz vietas.
- Atbalsta jaunās CFexpress 4.0 A Type kartes ar lasīšanas ātrumiem līdz 1800 MB/s un rakstīšanas ātrumiem līdz 1650 MB/s maksimālai efektivitātei, un ir saderīgs ar CFexpress 2.0 Type A kartēm.
- Īpaši izstrādāta alumīnija apdare nodrošina izcilu skrāpējumu izturību, padarot to ideāli piemērotu uz vietas notiekošai filmēšanai.
- Saderīgs ar Lexar Professional Workflow un Workflow Go, ļaujot pielāgot lasītājus un portatīvās SSD maksimālai efektivitātei.
- Iekļauts USB-C uz USB-C kabelis vieglai savienošanai ar visām jūsu Type C ierīcēm.
- Nāk ar 3 gadu bezrūpīgu garantijas servisu.
Google