SARAMONIC BLINK 500 PRO B3 2,4GHZ WIRELESS W/ LIGHTNING BLINK 500 PRO B3

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

17545 ar PVN

Piegādes laiks parasti 4 - 5 darba dienas
pēc pasūtījuma apstiprināšanas115543
6971008027877
BLINK 500 PRO B3
Saramonic

Jauns

Iepazīstinām ar nākamās paaudzes 2,4 GHz bezvadu sistēmu viedtālruņiem — B3-B6 Pro versiju.

Blink 500 Pro B3 ir ārkārtīgi veiksmīgās Blink 500 sistēmas nākamā paaudze. Apvienojot oriģinālās sistēmas lietošanas ērtumu un nozarē vadošo elastību ar atjauninātu dizainu, OLED displejiem, ilgāku akumulatora darbības laiku, paplašinātu diapazonu, paaugstinātu skaņas kvalitāti un iespaidīgu jaunu profesionāļu funkciju sarakstu, kas to atšķir no sākotnējās Blink 500 sistēmas un konkurentiem. Lai gan joprojām ir ārkārtīgi viegli lietojams. Tātad jūs varat to vienkārši ieslēgt un sākt ierakstīšanu.

Blink 500 Pro B3 ir neticami kompakta, viegla un profesionālas skaņas bezvadu mikrofonu sistēma, kas tika izstrādāta Apple iPhone un iPad. Iekļautais raidītājs ir pietiekami mazs, lai to varētu piespraust tieši pie kreklu apkaklēm, un komplektācijā iekļautais RXDi MFi sertificētais apgaismojuma uztvērējs ir tik viegls un neuzkrītošs, ka to var viegli izmantot rokas kardāniem. Blink 500 B3 ļauj pēc iespējas vienkāršāk izmantot bezvadu mikrofonus ar Apple ierīcēm, un tas nodrošina apraides kvalitātes skaņu komplektā, kas ir pārsteidzoši kompakts un viegls.

Nepārspējama jauda un darbības rādiuss, apvienojumā ar izsmalcinātu vienkāršību
Blink 500 Pro B3 paaugstina jaudu un diapazonu augstākā līmenī. Ar paplašināto diapazonu līdz 100 m un paplašināto akumulatora darbības laiku līdz 8 stundām, lietotāji tagad var brīvi uzņemt plašākus, plašākus kadrus, nebaidoties no pārtraukšanas, kā arī iespēju ar vienu uzlādi uzņemt visu dienu. Iekļautā uzlādes soma nodrošina svarīgu aizsardzību uzglabāšanai un transportēšanai, kā arī nodrošina atkārtoti uzlādējamu iekšējo akumulatoru, kas ļauj uzlādēt sistēmu jebkurā vietā. Lieliski piemērots satura veidotājiem, kuri vienmēr ir ceļā, lai nekad nepaliktu bez uzlādes. Varat pat savienot to pārī ar USB barošanas bankām, lai veiktu attālinātu uzlādi, filmējot uz vietas. Visbeidzot, ar revolucionāro viena pieskāriena savienošanu pārī, kas iebūvēta uzlādes korpusā, jūs varat viegli sinhronizēt raidītāju un uztvērēju, nevairoties pa izvēlnēm, nemeklējot kanālus vai pat neizņemot no korpusa.

Mikrofons vai līnija — viss ir kārtībā
Kā papildu unikāla un pārsteidzoša funkcija Blink 500 Pro TX raidītāji arī ļauj pārraidīt mikrofona līmeņa vai līnijas līmeņa signālu bez vadiem un nodrošina mikrofonu spraudņa barošanu. Tas padara sistēmu ārkārtīgi daudzpusīgu, ļaujot to savienot ar praktiski jebkuru audio avotu. Varat izmantot komplektācijā iekļauto SR-M1 lāviņu vai pievienot mini-skrofona mikrofonu, varat pievienot austiņu mikrofonu vai augstākās klases lāviņu. Gandrīz jebkurš 3,5 mm mikrofons, kas pievienots standarta TRS kontaktdakšai, darbosies, un regulējams mikrofona pastiprinājums ļauj katru reizi iegūt perfektu līmeni. Pārslēdziet TX raidītājus uz līnijas līmeni un pievienojiet tos mikseriem, mūzikas atskaņotājiem vai jebkurai līnijas līmeņa ierīces izvadei, kuru vēlaties bezvadu režīmā pārraidīt uz uztvērēju.

Mazie, bet varenie TX raidītāji
Blink 500 Pro TX raidītāji ir smieklīgi kompakti un viegli, tomēr tie nodrošina augstas kvalitātes profesionālu skaņu neatkarīgi no tā, vai vēlaties tos izmantot. Tajos ir iebūvēts daudzvirzienu mikrofons ar iespaidīgu jutību -39 dB. Nodrošina dinamisku, kristāldzidru raidītāja skaņas kvalitāti, kuru varat viegli piesprādzēt pie krekla, apkakles vai iebīdīt kabatā, taču tas ir pietiekami daudzpusīgs, lai novietotu uz galda vai pjedestāla. TX raidītāji darbojas arī kā tradicionālie bagāžas raidītāji ar komplektā iekļautajiem SR-M1 profesionālajiem daudzvirzienu lavalie mikrofoniem, nodrošinot vēl vizuāli diskrētāku mikrofonēšanas risinājumu. Tos var izmantot arī rokās turot, atsevišķi vai ar papildu Blink 500 Pro HM rokas mikrofona turētāju (nopērkams atsevišķi). 3,5 mm austiņas ļauj pārraudzīt skaņu reāllaikā, pat ja ierīcei nav austiņu izejas. RX ir ļoti vēlamais atlasāms Mono/Stereo izvades iestatījums, kas sniedz iespēju ierakstīt katru mikrofonu, lai atdalītu kanālus.

Galvenās funkcijas

 • Uztvērējs iOS Lightning ierīcēm
 • Pārnēsājams uzlādes futrālis raidītājam un uztvērējam
 • Izcila apraides kvalitātes skaņa
 • Ideāli piemērots video veidošanai, video emuāru veidošanai ENG un daudz kam citam
 • Ātra savienošana pārī gadījumā
 • Iekļauts iebūvēts mikrofons un papildu mikrofons SR-M1.
 • Augsta kontrasta OLED displejs uz raidītāja
 • Līnijas IN/MIC ieeja pārslēdzama
 • Pieejama 3,5 mm austiņu uzraudzība

Lodziņā

 • 1 × Blink 500 Pro RXDi uztvērējs ar MFi sertificētu Apple Lightning savienotāju
 • 1 × Blink 500 Pro TX raidītājs ar OLED displeju un iebūvētu mikrofonu
 • 1 × Blink 500 Pro B3 box uzlādes futrālis
 • 1 × rāvējslēdzēja soma
 • 1 × 1′ (30,5 cm) zeltīts USB-C–USB-A uzlādes kabelis
 • 1 × 1 collas (30,5 cm) zeltīts mikro-USB uz USB-A uzlādes kabelis
 • 1 × SR-M1 daudzvirzienu Lavalier mikrofons
 • 1 × aligatora stilae Lavalier mikrofons TX raidītājam
 • Foam Lavalier vējstikls
 • Garantijas karte
 • Lietotāja rokasgrāmata
Preces veidsMikrofoni
Pults savienojumsRadio
MikrofoniBezvadu mikrofoni
Mikrofonu savienojumsRadio
Savienojuma spraudnisLightning

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti