BOYA BY-WM3T2-D1 - 2.4G MINI WIRELESS MICROPHONE - FOR IOS DEVICES 1+1 BY-WM3T2-

Rated 4.9/5 based on 1 customer reviews
46368
BY-WM3T2-D1
6974700652415
Boya

Jauns

Pamācība, kā izvēlēties mikrofonu

Šī prece patlaban nav pieejama

Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

MasterFoto.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

BY-WM3T1-D ir īpaši kompakta, bet daudzfunkcionāla divkanālu 2,4GHz bezvadu mikrofona sistēma iOS ierīcēm, kas sastāv no viena iebūvēta mikrofona raidītāja un viena "plug and play" uztvērēja. Tā ir kompakta izmēra, ļoti viegla un kodolīga izskata, kas ir labākais rīks aizvien pieaugošajam skaitam amatieru tiešraižu operatoru, YouTuberu, vlogeru, pašmāju mediju, ikdienas video veidotāju un citu lietotāju.

BY-WM3T mikrofons ir iebūvēts tā mazajā raidītājā, ar klipsi aizmugurē, tas ļauj brīvi piespraust pie jebkura apģērba un uzreiz sākt ierakstīšanu.

Inovatīvi, tajā ir integrēta tikai viena maza poga, lai viegli izpildītu gan izslēgšanas funkciju (ar vienu klikšķi), gan spēcīgu trokšņu slāpēšanas efektu (ar dubultu klikšķi).

Izvēlei ir Apple Lightning (RXD) vai USB Type-C (RXU) versijas uztvērējs, kas atbilst "BY-WM3T1-D/BY-WM3T2-D" un "BY-WM3T1-U/BY-WM3T2-U", attiecīgi iPhone vai Android viedtālruņu lietotājiem.

Abi uztvērēji ir izstrādāti tā, lai tos varētu pieslēgt un atskaņot, automātiski savienot pārī, un to lietošana būtu pēc iespējas vienkāršāka.

Divādu mikrofonu darbība: BY-WM3T piedāvā gan "1+1" (BY-WM3T1-U/D), gan "1+2" (BY-WM3T2-U/D) bezvadu risinājumu, kas ļauj veikt arī intervijas, divu cilvēku vlogu vai jebkuru situāciju, kurā nepieciešami divi mikrofoni.

Trokšņu slāpēšana: BY-WM3T integrētā trokšņu slāpēšanas funkcija ir ievērojama, jo tā saglabā oriģinālo skaņu tīru un pilnīgu, vienlaikus ievērojami samazinot nevēlamo troksni.

Darba attālums: BY-WM3T efektīvais attālums var būt līdz 50,0 metriem, ja nav šķēršļu.

Baterijas darbības laiks: BY-WM3T raidītājs var nodrošināt vairāk nekā 7 stundu ilgu darbības laiku, savukārt uztvērējs tiek darbināts tieši no viedtālruņa.

Uzlāde: Gan raidītājam, gan uztvērējam ir C tipa uzlādes ports uzlādei. Šī izstrādājuma labākā daļa ir tā, ka, izmantojot mikrofonu, viedtālruni var uzlādēt, izmantojot uztvērēju.

Produkta veidsPiespraužamie mikrofoni
MikrofoniPiespraužamie mikrofoni
Mikrofonu savienojumsbezvadu
Savienojuma spraudnisLightning

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.