-29%

Bezvadu piespraužamie mikrofoni - Wireless Live-Stream Microphone K02 Type-C USB-C Android & iPhone 15 - perc šodien veikalā un ar piegādi

Remax Live-Stream bezvadu mikrofons precīzi uztver skaņu un izceļas ar līdz pat 20 m darbības rādiusu. Turklāt ar vienu uzlādi tas darbojas līdz pat 10 h un ļauj vienlaikus uzlādēt un ierakstīt. Turklāt tas ir saderīgs ar ierīcēm ar Lightning savienotāju.

Wireless Live-Stream Microphone K02 Type-C USB-C Android & iPhone 15

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

3495 ar PVN

€ 49.45

Ir uz vietas
16 vienības54845
6954851227014

Jauns

Praktiski

Mikrofons ir praktiska ierīce ikdienas lietošanai. To veiksmīgi izmantosiet, ierakstot attālinātas nodarbības, vlogojot, veidojot tiešraides vai intervijas.

Ērts savienojums

Remax K02 ir viegli savienojams ar ierīci, pateicoties plug & play funkcijai. Turklāt adapteri pieslēgsiet iekārtām ar Lightning pieslēgvietu. Turklāt varat baudīt stabilu savienojumu bez traucējumiem līdz pat 20 m attālumā.

Trokšņu samazināšana

Ierakstiet, kur vien vēlaties, neuztraucoties par apkārtējo troksni. Mikrofons ir visvirziena mikrofons, tāpēc tas uztver skaņas no visām pusēm, nodrošinot lielāku lietošanas brīvību. Turklāt iebūvētais mikroshēma novērš traucējumus, un rezultātā skaņa ir skaidra pat trokšņainā vidē.

Iekļauts

  • Mikrofons
  • uztvērējs
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
MikrofoniPiespraužamie mikrofoni
Atlaides apjoms (€)5 - 20 €
Mikrofonu savienojumsbezvadu
Savienojuma spraudnisUSB-C

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
16 vienības