-16%

Mikrofonu aksesuāri - Walimex pro galda mikrofona roka - perc šodien veikalā un ar piegādi
  • Regulējama galda mikrofona roka ar piederumiem
  • Ideāli piemērots visu veidu skaņas ierakstiem
  • Piestiprināšana pie galda virsmas utt.
  • Ļoti stabils, noslogojums līdz 1,8 kg
  • Ātra un vienkārša uzstādīšana
  • Pagriežams 360° leņķī bez kaitinošas fiksācijas skrūves
  • Komplektā iekļauts 2 slāņu vējstikls

Walimex pro galda mikrofona roka

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

3566 ar PVN

€ 42.45

Ir uz vietas
1 vienība48627
4056929232394
Walimex

Jauns

Perfektiem skaņas rezultātiem!

Ar šo galda mikrofona turētāju, kas izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, nekas netraucē sasniegt nevainojamus skaņas rezultātus. Regulējamais mikrofona turētājs ir piemērots visu veidu skaņas ierakstīšanai ar mikrofoniem ar 3/8" vai 5/8" pieslēgumu, piemēram, straumēšanai, podkāstiem, sociālo mediju videoklipiem, mūzikas ierakstīšanai utt. Turētājam ir pieejami plaši piederumi, piemēram, popfiltrs tīrai skaņai, mikrofona vējstikls un kabeļu turētāji. Mikrofona priekšā esošais popfiltrs aizsargā mikrofonu no plosīšanās trokšņiem, novēršot līmeņa pārslodzi. Papildus pievienotais elastīgais vējstikls no speciālām putām aizsargā pret vēju un mitrumu (piemēram, spļāvieniem). Čuguna skava un gumijots statīvs nodrošina drošu pamatu.

Elastīga lietošana

Kronšteinu var piestiprināt pie galdiem ar biezumu līdz 65 mm, galda aizsardzībai ir gumijas pārklājums. Pateicoties atsperu mehānismam, stiprinājumu var pagriezt līdz pat 360° leņķī līdz vajadzīgajam stāvoklim vienā mirklī, un tam nav nepieciešama apgrūtinoša fiksācijas skrūve. Mikrofons droši turas savā vietā, pateicoties divām, nevis vienai dubultai atsperei. Tas nodrošina maksimālu elastību radošam darbam.

Elastīgs un vietas ziņā ietilpīgs

Stiprinājuma kravnesība ir 1,8 kg, tāpēc tas ir ļoti izturīgs. Tas ir viegli un ātri samontējams un uzstādāms ar dažiem vienkāršiem soļiem. Pie 4 atkārtoti lietojamiem kabeļu turētājiem var piestiprināt vairākus kabeļus, tādējādi novēršot kabeļu jucekli.

Produkta veidsMikrofonu piederumi
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
Atlaides apjoms (€)līdz 5 €
Mikrofonu aksesuāriStiprinājumi

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienība