Mikroskopi - Byomic Microscope 3,5 inch LCD Deluxe 40x - 1600x in Suitcase - ātri pasūtīt no ražotāja


Microscope LCD; Cross-Table with Nonius Scale Division; Adapter (cable length - 1 m); Strong Case with Handle; USB Cable (1 m); 2 GB memory card; Box with 10 Observation Glasses (of which 5 are permanent preparations); Tweezers; Breeding Installation for Shrimps; 4 Preparations (yeast, gum media, seasalt, shimp eggs); Microtome; Protection Cover

Byomic Microscope 3,5 inch LCD Deluxe 40x - 1600x in Suitcase

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

26945 ar PVN

Piegādes laiks parasti 8 - 14 darba dienas30661
260504
8718127022516
Byomic

Jauns

269.45
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
6
12
24
36
Pirmā iemaksa,,
Men.maksājums,
no 
MikroskopiMikroskopi

Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)

The Byomic Deluxe Microscope is equipped with a 3.5 inch LCD screen and has a magnification of 40x to 1600x. The deluxe microscope enables you to view the objects you wish to study through the eyepiece or via the integrated LCD screen. The removable LCD screen makes it possible for multiple people to view the object(s) being studied, at the same time. Further, the LCD screen s integrated 2MP camera enables to you to photograph the object(s) you see under the microscope. The LCD screen has a 512 MB storage capacity where the images taken are saved. These photos can then be transferred to a PC via the supplied USB cable. Alternatively, an SD card can be inserted into the LCD screen. The standard magnification of the Deluxe Microscope is 40x to 400x but with the 4x digital zoom, it is possible to magnify up to 1600x.

;

The microscope is supplied with a range of different accessories enabling the user to observe and experience the things that exist in the world around us unable to be seen by the naked eye.The Byomic Deluxe Microscope is equipped with a 3.5 inch LCD screen and has a magnification of 40x to 1600x. The deluxe microscope enables you to view the objects you wish to study through the eyepiece or via the integrated LCD screen. The removable LCD screen makes it possible for multiple people to view the object(s) being studied, at the same time. Further, the LCD screen s integrated 2MP camera enables to you to photograph the object(s) you see under the microscope. The LCD screen has a 512 MB storage capacity where the images taken are saved. These photos can then be transferred to a PC via the supplied USB cable. When you have connected the microscope to the computer, you can no longer use the live-view function. Alternatively, an SD card can be inserted into the LCD screen. The standard magnification of the Deluxe Microscope is 40x to 400x but with the 4x digital zoom, it is possible to magnify up to 1600x.

;

The microscope is supplied with a range of different accessories enabling the user to observe and experience the things that exist in the world around us unable to be seen by the naked eye.

MikroskopiMikroskopi
Kā iegādāties preces līzingā?

 • 1. Izvērtē savas iespējas.
 • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
 • 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
  Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
  Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: