Sony A7 III Body (Black) | (ILCE-7M3/B) | (α7 III) | (Alpha 7 III)

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

175945 ar PVN

Piegādes laiks parasti 2 - 5 darba dienas4548736079656
4548736079663
SOCSCA7III41
Sony

Jauns

Sony Alpha a7 III Mirrorless Digital Camera izceļas ar atjaunināto sensora dizainu, tā ir daudzpusīga kamera, kas piemērota gan foto, gan video izmantošanai dažādās darba situācijās. Pilna kadra 24,2 MP Exmor R BSI CMOS sensors un BIONZ X attēlu procesors ir pilnveidots, lai uzlabotu ātrumu un veiktspēju vājā apgaismojumā, lai nodrošinātu iespaidīgu 10 kadri/s nepārtrauktas uzņemšanas ātrumu un uzlabotu autofokusa veiktspēju ātrākai un uzticamākai objekta izsekošanas funkcijai, kā arī platā diapazonā. rāmja pārklājums. Šī atjauninātā ātrā hibrīda AF sistēma izmanto 693 fāzes noteikšanas punktu un 425 kontrasta noteikšanas apgabalu kombināciju, lai ātrāk iegūtu fokusu dažādos apgaismojuma apstākļos, kā arī efektīvāk saglabā fokusu uz objektiem. Papildus ātrumam un AF, apstrādes uzlabojumi palīdz arī panākt lielāku attēla skaidrību un samazinātu troksni visā jutības diapazonā no ISO 100-51200, ko var tālāk paplašināt līdz ISO 50-204800. Video ierakstīšanas iespējas ir arī paplašinātas, lai uzlabotu kvalitāti, ierakstot UHD 4K video ar pilnu kadra sensora platumu, lai samazinātu muarē un aliasing. Turklāt a7 III nodrošina gan fotoattēlu, gan video darbību, un tas izmanto 5 asu SteadyShot INSIDE sensoru nobīdes attēla stabilizāciju, kas tagad ir efektīva, lai samazinātu kameras drebēšanu līdz pat 5 stopiem.

Ne tikai attēlveidošanas sistēmas atjauninājumiem, bet arī a7 III korpusa dizains ir pārskatīts, iekļaujot aizmugurējo 3,0 collu 922 000 punktu skārienekrānu LCD, kuram ir noliecams dizains, lai labāk atbalstītu darbu no augsta un zema leņķa. 2,36 m -Dot Tru-Finder OLED EVF ir pieejams arī spilgtai un skaidrai acu līmeņa uzraudzībai. Lielākai fotografēšanas elastībai tagad ir pieejami divi SD atmiņas karšu sloti, kā arī tiek izmantots lielāks NP-FZ100 akumulators, lai uzņemtu līdz aptuveni 710 kadriem. Atbilstoši kameras izmantošanai sarežģītos apstākļos, magnija sakausējuma šasija un laikapstākļu blīvējums arī padara a7 III izturīgu pret putekļiem un mitrumu.

24,2 MP Exmor R BSI CMOS sensors un BIONZ X attēla procesors Pilna kadra 24,2 megapikseļu Exmor R CMOS sensors ar aizmugurgaismotu dizainu darbojas kopā ar BIONZ X attēlu procesoru, lai piedāvātu augstas izšķirtspējas fotoattēlus un video, vienlaikus samazinot troksni un uzlabojot ātrumu. Šī sensora struktūra darbojas ar objektīva dizainu bez atstarpēm un pretatspīdumu pārklājumu, lai uzlabotu gaismas savākšanu un uzlabotu detaļas. Turklāt vara vadu slānis ievērojami uzlabo datu pārraides ātrumu, lai izveidotu 14 bitu augstas izšķirtspējas nekustīgus attēlus ar sākotnējo jutības diapazonu no ISO 100-51200, ko var vēl vairāk paplašināt līdz ISO 50-204800. Tas arī nodrošina iekšēju UHD 4K video ierakstīšanu ar plašu dinamisko diapazonu, izmantojot pilnu kadra sensora platumu. BIONZ X procesors darbojas arī kopā ar ātrgaitas priekšgala LSI, lai panāktu ātrāku apstrādes laiku, kā arī spēju uzņemt iespaidīgu 15 pakāpju dinamisko diapazonu pie zemām jutības vērtībām.

Sensora un procesora kombinācija nodrošina arī ātru nepārtrauktu uzņemšanu ar ātrumu līdz 10 kadriem sekundē ar pilnu izšķirtspēju līdz 177 secīgiem kadriem un ar pilna laika AF/AE, strādājot ar mehānisko slēģi vai elektronisko aizvaru. Ja fotografējat tiešā skata režīmā, ir iespējams arī nepārtrauktas uzņemšanas ātrums līdz 8 kadriem sekundē. Ātra hibrīda AF sistēma
Attīstītā 4D FOCUS sistēma tagad izmanto 693 fāzes noteikšanas punktu kombināciju, kas aptver aptuveni 93% kadra, kā arī 425 kontrasta noteikšanas apgabalus uzticamam un ātram autofokusam un objekta izsekošanas veiktspējai. Šī ātrā hibrīda AF sistēma tagad nodrošina divreiz lielāku fokusēšanas ātrumu un uzticamāku izsekošanu salīdzinājumā ar iepriekšējiem a7 modeļiem, kā arī uzlabo fokusēšanu vājā apgaismojumā. Fāzes noteikšanas punktu izmantošana ļauj izmantot arī A stiprinājuma objektīvus, izmantojot papildu LA-EA3 vai LA-EA1 objektīva stiprinājuma adapterus ar pilnīgu nepārtrauktas AF/AE izsekošanas saderību.

Piemērotā fokusa sistēma ir piemērota arī dažādām fokusēšanas funkcijām, lai nodrošinātu precīzāku precizitāti, tostarp fiksējamo AF, kas saglabā fokusu uz kustīgiem objektiem, izmantojot konfigurējamu rāmi, kas ir iestatīts virs vēlamā kustīgā objekta, un Expand. Elastīgs punkts, kurā tiek izmantoti blakus esošie fokusa punkti, lai saglabātu fokusu uz kustīgiem objektiem pat tad, ja sākotnēji atlasītais punkts zaudē fokusu. Turklāt Eye AF var izmantot, lai fokusētu fokusu uz atpazītu objektu acīm, uzņemot portretus, un tas ir pieejams gan AF-S, gan AF-C režīmos. Autofokusu var izmantot arī kopā ar Focus Magnifier funkciju, lai veiktu kritisku fokusu, pievēršoties sīkām objekta detaļām. Aizmugurējo skārienekrānu var izmantot arī pieskāriena fokusa vadībai, un skārienpaliktņa fokusa vadības režīms ļauj intuitīvi izmantot aizmugurējo ekrānu, vienlaikus nepievēršot uzmanību skatu meklētājam. 5 ass SteadyShot INSIDE attēla stabilizācija
Izturīgā a7 III ir 5 pakāpju efektīva 5 asu SteadyShot INSIDE attēla stabilizācijas sistēma, kas kompensē piecas atšķirības. nt kameras drebēšanas veidi, kas radušies fotogrāfiju un video uzņemšanas laikā, turot rokās. Tas ļauj lietotājiem pārliecinoši izmantot jebkuru objektīvu, pat pielāgotus objektīvus, kritiskai attēlveidošanai, nesaskaroties ar kameras vibrācijas radītu izplūšanu.

Ja fokusa attālums ir liels, sistēma koriģēs slīpuma un leņķa korekcijas. No otras puses, makro un liela palielinājuma attēli gūs labumu no horizontālās un vertikālās nobīdes kompensācijas iekļaušanas. Visiem fotografēšanas stiliem tiks izmantota metiena kompensācija. Visas 5 stabilizācijas asis darbosies vienmēr, pat ja tās izmantos ar trešo pušu objektīviem un adapteriem vai objektīviem ar iebūvētu optisko stabilizāciju.
UHD 4K video ierakstīšana XAVC S formātā
UHD 4K filmu iekšēja ierakstīšana ir iespējama vairākos kadru nomaiņas ātrumā līdz 30 kadriem sekundē, un, izmantojot 2,4 x pārtēriņus, tiek nodrošināta detalizētāka informācija un ir iespējama pilna pikseļu nolasīšana, bez pikseļu sadalīšanas, lai iegūtu augstākas kvalitātes attēlus ar samazinātu muarē un aliasing. . Pilna kadra 4K ierakstīšana ir arī ievērojami uzlabota, lai uzlabotu kvalitāti, strādājot ar vidēju vai augstu jutību, lai varētu pilnībā izmantot visu sensora platumu. Full HD 1080p ierakstīšana tiek atbalstīta arī ar kadru ātrumu līdz 120 kadriem sekundē, un abās izšķirtspējās tiek izmantots 100 Mb/s XAVC S formāts, kas atrodas MP4 iesaiņojumā ar 4:2:0 iztveršanu. Liela ātruma, 120 kadri/s ierakstīšana ļauj arī ierakstīt 4x un 5x palēninātas kustības ar kadru nomaiņas ātrumu 30p vai 24p. Papildus augstas izšķirtspējas iekšējam ierakstam nesaspiestā HDMI izeja ļauj izmantot arī papildu ārējo ierakstītāju tīrai 4K ierakstīšanai ar 4:2:2 iztveršanu.

Nodrošinot plašas pielāgojamas krāsu un gamma vadības ierīces, a7 III ļauj lietotājiem pielāgot gamma, melnās krāsas līmeni, ceļgalu, krāsu līmeni un daudz ko citu. Turklāt lietotāji var izmantot to pašu S-Log2 Gamma līkni, kas ir atrodama augstākās klases Sony Cinema kamerās, kas video signālā iespiež līdz pat 1300% lielāku dinamisko diapazonu nekā tradicionālais REC709, lai palielinātu pēcapstrādes elastību. Ir pieejams arī HLG (Hybrid Log-Gamma) atbalsts kopā ar BT.2020 krāsu telpu, lai ierakstītu plašā krāsu gammā, un papildus S-Log2 ir pieejams arī S-Log3, lai izveidotu efektīvu 14 stop. dinamiskais diapazons ar palielinātu gradācijas kontroli attēla ēnu un vidējo toņu apgabalos. Virsbūves dizains un iebūvēts Wi-Fi/Bluetooth
Tiek piedāvāts XGA OLED Tru-Finder EVF, un tam ir 2,36 m punktu izšķirtspēja un 0,78 x palielinājums spilgtai, skaidrai un ļoti detalizētai skatīšanai. Šis skatu meklētāja dizains nodrošina arī autofokusa izmantošanu fokusa palielināšanas režīmā, kā arī uzlabotu fokusēšanas maksimumu, lai uzlabotu manuālo fokusa darbību.
Papildus EVF ir pieejams arī 3,0 collu 922 000 punktu aizmugures LCD, kam ir skārienpaneļa dizains intuitīvai darbībai un fokusēšanas kontrolei. Ekrāns arī noliecas uz augšu par 107° un uz leju par 41°, lai gūtu labumu no augsta līmeņa. un zemi leņķi.
Magnija sakausējuma šasija nodrošina stingrību, izturību un stabilitāti, vienlaikus saglabājot vieglumu. Ir uzlabots arī objektīva stiprinājums, lai labāk atbalstītu smagas lēcas, un ir uzlabota roktura stingrība ērtākai turēšanai rokās.
Ir izmantots laikapstākļu blīvējums, lai izturētu putekļus un mitrumu, lai nodrošinātu drošu darbību skarbos laika apstākļos.
Izmantojot akumulatoru NP-FZ100, a7 III ir uzlabojis akumulatora darbības laiku, un tagad tas ir paredzēts aptuveni 710 kadriem vienā uzlādes reizē. Dubultie SD atmiņas karšu sloti nodrošina elastīgu failu saglabāšanu un apstrādi, un tos var konfigurēt neapstrādātu un JPEG failu sadalīšanai vai izmantot pārpildes ierakstīšanai. Viens no karšu slotiem ir paredzēts UHS-II atmiņas karšu atbalstam.
Papildus mikro-USB portam ir pievienots USB 3.0 Type-C ports, lai nodrošinātu ātrāku un uzticamāku piesaistes atbalstu. C tipa USB savienojums ļauj uzlādēt kameru no resursdatora barošanas avota, kamēr tā ir pievienota.
Iebūvēts Wi-Fi nodrošina iespēju a7 III uzreiz kopīgot attēlus mobilajās ierīcēs, lai tiešā veidā kopīgotu tiešsaistē sociālajos tīklos, pa e-pastu un mākoņkrātuves vietnēs. Tiek atbalstīts arī NFC (Near Field Communication), kas ļauj ar vienu pieskārienu izveidot savienojumu starp kameru un saderīgām mobilajām ierīcēm; nav nepieciešama sarežģīta iestatīšana. Kad ir izveidots savienojums, saistītā mobilā ierīce savā ekrānā var arī parādīt tiešā skata attēlu un attālināti vadīt kameras aizvaru.
Bluetooth savienojums ļauj iegūt atrašanās vietas datus.
Produkta veidsBezspoguļa kamera
Preces veidsBezspoguļa kameras
Preces ar atlaidi (%)Neliela atlaide (līdz 10%)
Kameras komplektācijabez objektīva (body)
Atlaides apjoms (€)50 - 150 €
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti