Sony A7R Mark IV DEMO Body Black ILCE-7RM4A/B

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

259500 ar PVN

€ 3 297.99

Ir uz vietas
1 vienība4548736128514
Sony

Lietots

Kameras tehniskais stāvoklis - mazlietota 10/10.
Komplektā ietilpst viss, kas oriģinālā komplektācijā.
Baterija - kvalitatīva neoriģinālā.
Komplektā papildus vēl viena neoriģinālā baterija un gumijots kameras apvalks aizsardzībai.

Sony A7R IV pilna kadra kamera

61,0 megapikseļu 2 pilna kadra Exmor R CMOS sensors apvienojumā ar BIONZ X attēlveidošanas procesoru nodrošina vēl nebijušu izšķirtspēju, smalku gradāciju un zemu trokšņa līmeni, lai atvērtu pilnīgi jaunas detaļu dimensijas, kā to sagaida profesionāli fotogrāfi. Kamera α7R IV tver katras ainas noskaņu un objektu faktūru.

61 MP pilna kadra aizmugurgaismojuma CMOS sensors
Jaunizstrādātais Exmor R CMOS attēla sensors lepojas ar nesalīdzināmi augstu izšķirtspēju. No aizmugures apgaismotajam dizainam ir augsta jutība un zems trokšņu līmenis, neskatoties uz ārkārtīgi lielo pikseļu skaitu — 61 MP.

Jaunākais attēlu apstrādes procesors
Jaunākais BIONZ X attēlu apstrādes procesors darbojas tandēmā ar priekšgala LSI, lai maksimāli palielinātu augstas izšķirtspējas sensora veiktspēju, vienlaikus sasniedzot līdz pat 15 pakāpju dinamisko diapazonu pie zemas ISO jutības.

Plašs standarta ISO 100-32000 diapazons
Neatkarīgi no palielinātajiem pikseļiem, α7R IV nodrošina augstākā standarta ISO 32000 un samazina troksni zemas un vidējas jutības diapazonā, sasniedzot augstu attēlu kvalitāti.

Iekšējā 5 asu attēla stabilizācija
Korpusā iebūvētais 5 asu attēla stabilizatora algoritms ir optimizēts, lai maksimāli palielinātu augstas izšķirtspējas 61,0 megapikseļu 2 attēla sensora veiktspēju. Tas pilnībā atbalsta fotografēšanu, turot rokās, nodrošinot tikpat efektīvu uzticamību kā par 5,5 stopiem lielāks aizvara ātrums.

Uzņemiet absolūtā klusumā
Klusā fotografēšana ne tikai sniedz noderīgu priekšrocību vietās, kur nepieciešams klusums, bet arī novērš vibrāciju, kas var izraisīt kameras vibrācijas izplūšanu. Aizvars bez vibrācijām palielina ārkārtīgi augstu α7R IV izšķirtspēju, lai iegūtu izteiksmīgus un skaidrus attēlus.

Izplūšanu mazinoša struktūra
Atkārtoti pārbaudīts un pārveidots mehānisms fiksē aizvara bloku, lai novērstu smalkas kameras vibrācijas, un uzlabotais attēla stabilizatora algoritms efektīvi samazina attēla izplūšanu. Kopumā kameras augstā izšķirtspēja tiek veiksmīgi uzturēta.

Attālā aizvara atbrīvošana bez vibrācijas
Attālā kameras darbība, izmantojot papildu bezvadu tālvadības pulti (RMT-P1BT), ļauj uzņemt efektīvus nekustīgus attēlus, vienlaikus izvairoties no kameras vibrācijas, ko izraisa aizvara atbrīvošanas nospiešana. Tādējādi tiek palielināta attēla sensora augstā izšķirtspēja.

5,76 miljonu punktu UXGA OLED Tru-Finder
Šis 5,76 miljonu punktu elektroniskais skatu meklētājs atveido smalkas detaļas ar aptuveni 1,6 reizes augstāku izšķirtspēju nekā α7R III. Varat izvēlēties “Augstas” kvalitātes režīmu, lai iegūtu augstas precizitātes, taču dabisku reālismu, vienlaikus nomācot muarē un spilgtas krāsas, lai nodrošinātu labāku koncentrēšanos. Vienmērīgāks attēls ar kadru nomaiņas ātrumu 120/100 kadri sekundē ļauj viegli izsekot kustīgiem objektiem.

Augstākā līmeņa sērijveida uzņemšanas ātrums savā klasē
Neatkarīgi no ievērojamās attēla izšķirtspējas kamera α7R IV saglabā uzņemšanas ātrumu līdz 10 kadriem sekundē ar mehānisku aizvaru (līdz 8 kadriem sekundē tiešraidē skatiet nepārtrauktās uzņemšanas režīmu). Tas ļauj iemūžināt izšķirošus mirkļus, piemēram, savvaļas dzīvnieku kustības, ar smalkām detaļām, ko nodrošina tikai 61,0 MP augstas izšķirtspējas attēlveidošanas iespēja.

Noderīga 26,2 MP ar APS-C apgriešanu
Pateicoties neparastajai attēla izšķirtspējai, jūs joprojām varat saglabāt izcilus augstas izšķirtspējas attēlus ar aptuveni 26,2 megapikseļiem pat pēc pilna kadra attēla apgriešanas līdz APS-C izmēram. Tas nozīmē, ka kamera α7R IV var palīdzēt jums proaktīvi izmantot 61 megapikseļa pilnrāmja kadra fotografēšanu, piemēram, putnu fotografēšanai, kur parasti ir nepieciešama apgriešana, lai palielinātu uzņemtos attēlus.

Ātra AF, neraugoties uz augstāku izšķirtspēju
Pateicoties reaģējošajam uzlabotajam ātrajam hibrīda AF, neskatoties uz tā lielo datu apstrādi, α7R IV nodrošina ātru AF pat vājā apgaismojumā ar izcilu tveršanas spēju.

Augstas precizitātes AF vāja apgaismojuma apstākļos
Uzlabotie AF algoritmi nodrošina AF precizitāti tik zemā apgaismojumā kā EV-3. Opcija “Focus Priority in Aperture Drive” ir paredzēta precīzākai fokusēšanai vājā apgaismojumā un tad, kad diafragmas atvērums ir samazināts.

Nepārtraukti uzņemiet līdz 68 attēliem
Tā kā buferatmiņas apjoms ir 1,5 reizes lielāks, kamera saglabā sērijveida uzņemšanas ātrumu līdz apm. 68 attēli. Izmantojot APS-C uzņemšanas režīmu, varat uzņemt aptuveni trīs reizes vairāk fotoattēlu nekā pilnrāmja kadra uzņemšanas režīmā.

Divi multivides sloti, abi atbalsta UHS-II
Gan SLOT 1, gan SLOT 2 ir saderīgi ar UHS-I un UHS-II ātrai liela apjoma datu rakstīšanai. α7R IV var vienlaikus vai pamīšus ierakstīt, atdalīt RAW/JPEG datus un fotoattēlus/filmas un kopēt datus starp kartēm.

Tagad atbalsta 16 attēlu kompozīciju, izmantojot vairāku pikseļu nobīdi
Šī atjaunotā funkcija maina sensoru ar pusi vai viena pikseļa soli ieprogrammētā secībā, lai uzņemtu 16 pikseļu nobīdes attēlus, kas apvienoti viens augstas precizitātes attēls apm. 240,8 MP no sākotnējiem datiem 963,2 MP (ekvivalents). Arhitektūras un mākslas u.c. nekustīgi attēli tiek reproducēti ar patiesām detaļām, faktūru, krāsām, noskaņu, uzstādījumu un 3D līdzīgā reālismā ar elpu aizraujošu precizitāti.

Pastāvīga AF izsekošana satriecošiem video
Izpildiet stingras 4K filmu autofokusa prasības, izmantojot uzlaboto Fast Hybrid AF. Jums ir pieejams liels ātrums, precizitāte un izsekošanas veiktspēja vienmērīgai, stabilai AF video uzņemšanai. Pielāgojiet AF izsekošanas jutību, lai nodrošinātu vienmērīgu fokusu.

Funkcijas:
• 610 MP 35 mm pilna kadra Exmor R CMOS sensors un BIONZ X attēlu apstrādes procesors
• Standarta ISO 100–32000 diapazons
• Ātra hibrīda AF ar 567 punktu fokusa plaknes fāzes noteikšanas AF un 425 punktu kontrasta noteikšanas AF
• Liela ātruma nepārtraukta uzņemšana līdz 10 kadriem/s ar AF/AE izsekošanu
• Uzticamība un darbības komforts atbalstot profesionālu darbplūsmu

Komplektā ietilpst:
• A7R IV kamera
• Strāvas vads
• Uzlādējams akumulators NP-FZ100
• Kabeļa aizsargs
• Akumulatora lādētājs BC-QZ1
• Plecu siksna
• Korpusa vāciņš
• Piederumu uzgalis
• Skatu meklētāja uzgalis
• USB Type-C kabelis

Produkta veidsBezspoguļa kamera
Preces veidsBezspoguļa kameras
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
Kameras komplektācijabez objektīva (body)
Atlaides apjoms (€)līdz 5 €
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti