Panasonic S-R24105E Lumix S 24-105mm F4.0
Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Panasonic S-R24105E Lumix S Lens (S-Series)
The LUMIX S 24-105mm F4 MACRO O.I.S. covers the wide focal length range of 24mm at wide-angle and 105mm at mid-telephoto. It offers a maximum magnification of 0.5x and a minimum focusing distance of 0.3m. This lens is ideal for a wide range of photographic opportunities, such as vast landscapes, beautiful flowers and plants, stunning portraits, and a wide variety of macro photography.
O.I.S. - Ultra-sharp Photos
Rugged Design - More Creative Option
Video Support - Perfect Video Recording
16 elements in 13 groups
| Produkta veids | Objektīvi |
| Bajonete | Panasonic L |
| Lens Format Coverage | Full Frame |
| Lens Design | maināms |
| Objektīva fokusa attālums, mm | 24-105 |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | Ir |
| Objektīva tips | standarta |
| Filtra izmērs | 77mm |
| Maksimālā apertūra | f/4 |
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
**Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
| Produkta veids | Objektīvi |
| Bajonete | Panasonic L |
| Lens Design | maināms |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | Ir |
| Objektīva tips | standarta |
| Filtra izmērs | 77mm |