B+W Filter 802 ND Pro 0.6 MRC Nano XS PRO Digital 82mm

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

10545 ar PVN

Piegādes laiks parasti 8 - 12 darba dienas
ja ir pieejams piegādātāja noliktavā1089164
4012240017911
B+W

Jauns

B+W 82 mm XS-Pro MRC-Nano 802 ND 0,6 filtrs (2 stop) ir neitrāls blīvuma filtrs ar 4x filtra koeficientu, kas nodrošina 2 stopu ekspozīciju samazināšana. Tā 0,6 blīvums rada visa attēla tumšāku, ļaujot jums fotografēt ar plašāku diafragmas atvērumu vai mazāku aizvara ātrumu nekā parasti nepieciešams. Palielinot diafragmas atvērumu vai palēninot ekspozīcijas laiku, varat kontrolēt lauka dziļumu un vieglāk nodot kustību. Neitrāla blīvuma filtri neietekmē attēla krāsojumu un ir ideāli piemērots savienošanai ar citiem filtri.

Lai novērstu iekšējos dubļus un atspīdumus, katra stikla virsma ietver vairāku slāņu pretatspīdumu pārklājums. Šis daudzizturīgs pārklājums (MRC) nodrošina arī lielāku filtra substrāta aizsardzību un palīdz tai noturēties tīrīt ilgāk nekā ar nepārklātiem filtriem. Nano pārklājums, kas saistīts ar XS-Pro filtri nodrošina papildu astoto slāni virs MRC, kā rezultātā tiek iegūts uzlabots pērļošanas efekts, saskaroties ar ūdeni, lai nodrošinātu labāku tīrīšanu efektivitāte.

B+W filtri ir izgatavoti no SCHOTT stikla, lai palielinātu optiskā skaidrība un krāsu precizitāte. Šim filtram ir plāns misiņa filtrs gredzens, lai samazinātu vinjetes iespējamību, vienlaikus uzlabojot izturību un novēršot iesprūšanu. Lai vēl vairāk samazinātu vinjetes iespējamību, kad šī tiek izmantots filtrs, filtra gredzena ārējais diametrs ir nedaudz lielāks par faktiskais vītnes izmērs. Tas var novērst dažu objektīvu ražotāja bajonetes izmantošanu kapuces.

Filtra veids Ciets ND Blīvums 0,6 (2 pieturas) Apļveida izmērs 82 mm Priekšpuse Piederumu vītne / bajonete 82 mm Filtrs Materiāls Stikls Gredzena materiāls Misiņš Pārklājumi Daudzkārtējs pārklājums
Preces veidsObjektīvu filtri-ND
Filtra tipsND (pelēkais)
Filtra izmērs82mm
Blīvuma pakāpeND4

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti