FilterPolarProQuartzlineFXMistfor67mm14lenses67-MST

Piešķiriet atmosfērisku noskaņu ikdienas gaismai, kas novērš mūsdienu digitālo sensoru sniegto pārāk skarbo attēlu. Augstas kvalitātes materiāli nodrošina izturību un noturību pret jebkādiem bojājumiem, lai jūs varētu strādāt pat vissarežģītākajos apstākļos. Skārienmehānisms ļaus ātri mainīt vērtības, neatraujot acis no uzņemta kadra.

Filtrs PolarPro Quartzline FX Mist 67 mm 1/4 objektīviem 67-MST

Rated 4.3/5 based on 1 customer reviews
20273
67-MST
0817465025895
PolarPro

Jauns

Šī prece patlaban nav pieejama

Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

MasterFoto.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Kinematogrāfisks pieskāriens

Gaismas izkliedes efekta un regulējamas tumsas kombinācija, kas ietverta plānā rāmītī, piešķirs jūsu kadriem kinematogrāfiskākas sajūtas. Filtram ir droša aptumšošanas diapazona bloķēšana, tāpēc varat viegli kontrolēt ekspozīciju un uzņemt kā sapnī.

Aizsargvāciņš

Jums nav jāuztraucas par filtra sabojāšanu. Tam ir drošs no izturīgiem materiāliem izgatavots korpuss, kas ne tikai aizsargā pret triecieniem un kritieniem, bet ir arī ūdensizturīgs. Jūs varat aizsargāt savu filtru vai nu uz objektīva, vai arī tieši aizsargvāciņā Defender360.

Rūpes par vidi

PolarPro pievērš lielu uzmanību vides aizsardzībai. Pateicoties sadarbībai ar 3Degrees, oglekļa monoksīda emisijas ir pilnībā kompensētas. Katra iepakojuma izmērs ir samazināts par gandrīz 75%, izmantojot 100% pārstrādātas kartona kastes.

Produkta veidsND filtri
Filtra tipsCPL (polarizācijas)
Filtra izmērs67mm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.