Jaunums

Moment 82mm mainīgais ND filtrs ar CineBloom 20 nodrošina sapņainu kinofilmu izskatu un precīzu gaismas kontroli.

Moment 82mm mainīgais ND filtrs (2-5 soļi) ar CineBloom 20

Produkta kods: 50072
199,44 ar PVN

Piegādes laiks parasti 5 - 7 darba dienas

Ir piegādātāja noliktavā: 18 vienības

SKU: 50072
Modelis: 107-143
EAN: 0850066668269
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Moment

AI assistant Mākslīgā intelekta asistents

Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsKameras aksesuārs - filtrs
Filtra tipsMelnais Migla
Filtra tipsMaināms filtrs
Filtra izmērs82mm
Blīvuma pakāpeMaināms ND2-32
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Pasūtāms no noliktavas

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

Moment 82mm mainīgais ND filtrs (2-5 soļi) ar CineBloom 20

Moment 82mm mainīgais ND filtrs (2-5 soļi) ar CineBloom 20

Moment 82mm mainīgais ND filtrs ar CineBloom 20 nodrošina sapņainu kinofilmu izskatu un precīzu gaismas kontroli.

Uzrakstīt atsauksmi

Produkta apraksts

Moment 82mm mainīgais ND filtrs (2-5 soļi) ar CineBloom 20 ir jauns filtrs no Moment, kas nodrošina sapņainu kinofilmu izskatu un precīzu gaismas kontroli.

Tas apvieno tipisku CineBloom izkliedi ar iebūvētu mainīgu ND filtrs 2-5 EV diapazonā, radot maigi izplūdušus akcentus, maigākas detaļas un gludu kustību bez nepieciešamības pēc filtru slāņošanas. Pieejams ar 10 vai 20 izkliedes intensitāti, tas ļauj uzņemt kinofilmu izskata kadri ar raksturu, pat vājā apgaismojumā.

Izstrādāts lietošanai dabā, tas piedāvā unikālu izsekošanas sistēmu, kas ir viegli redzama pat izmantojot skatu meklētāju, tāpēc jūs vienmēr zināt, kur atrodaties ND diapazonā - nav jāmin vai jāpārbauda starp kadriem. Smalkā mehāniskā pretestība ekstrēmās punktos nodrošina taustāmu atbildi, un fiksētie punkti novērš nevēlamu polarizāciju. Filtrs ir ievietots vieglā, precīzi apstrādātā alumīnija rāmī ar lāzergravētu vadības gredzenu un izteiksmīgu sarkanu anodizētu gredzenu - izstrādāts ātrai darbībai un izturībai dabā.

Kāpēc CineBloom VND filtrs ir tik unikāls
  • Augsta gaismas caurlaidība
    Izgatavots no profesionāla Schott B270 stikla ar 16 slāņu nano-pārklājumu - filtrs saglabā asumu no malas līdz malai un patiesu krāsu atveidojumu, pat ar pilnībā atvērtu apertūru.
  • Dubultā optiskā izlīdzināšana
    Divas optiskās kārtas rotē perfektā sinhronizācijā, lai vienmērīgi samazinātu gaismas daudzumu bez krāsu maiņas, vignetting vai polarizācijas radītiem artefaktiem.
  • CineBloom izkliedes slānis
    Iebūvēts izkliedes elements mīkstina cietās digitālās malas un izkliedē gaismu ar dabisku, kinofilmu līdzīgu sajūtu - pieejams 10 vai 20 intensitātes opcijās.
  • Precīzi mehāniski punkti
    Fiksētie galapunkti novērš pārvēršanu un novērš krustveida polarizāciju - rezultātā katru reizi iegūstiet gludas, atkārtojamas ekspozīcijas.
Kāpēc šis filtrs ir tik viegli lietojams
  • Viens filtrs, divi efekti
    Vienīgais filtrs, kas apvieno sapņaino CineBloom kinofilmu efektu ar precīzu ekspozīcijas kontroli, izmantojot mainīgu ND - bez slāņošanas, bez papildu stikla, bez kompromisiem.
  • Precīza gaismas kontrole
    Iebūvēts 2-5 EV ND filtrs, kas izgatavots no divslāņu filmu stikla, vienmērīgi samazina gaismas daudzumu - bez krāsu maiņas, vignetting vai krustveida polarizācijas. Tikai gluda, precīza ekspozīcija.
  • Taustāmi punkti
    Mehāniskie punkti ekstrēmos pagriešanas punktos nodrošina izteiktu klikšķi, lai jūs varētu pielāgot filtru pēc sajūtas - bez pārsniegšanas un bez minēšanas.
  • Redzamie punkti skatu meklētājā
    Lāzergravētas atzīmes ir slīpētas, lai jūs varētu redzēt ND vērtību, skatoties caur skatu meklētāju vai telefona ekrānu - dizaina detaļa, ko piedāvā tikai Moment.
  • Savietojams ar objektīva vāciņu
    Jums nav jāņem filtrs nost starp kadriem - tā ārējā konstrukcija ir izstrādāta, lai darbotos ar standarta objektīvu vāciņiem, kas jums jau pieder.
Galvenās iezīmes
  • Sapņains kinofilmu sajūta iebūvēta CineBloom izkliede mīkstina digitālo asumu un skaisti izpludina akcentus. Izkliedētu daļiņu slānis piešķir tipisku CineBloom maigumu un raksturu attēliem.
  • Pieejams ar 10 un 20 blīvuma variantiem - lai precizētu kinofilmas noskaņu.
  • Dabīga attēlu atveidošana Nav krāsu maiņas, vignetting vai krustveida polarizācijas - tikai tīra līdzsvarota ekspozīcija.
  • Precīza gaismas kontrole Iebūvēts 2-5 EV mainīgs ND filtrs ļauj gludi kontrolēt ekspozīciju un kustību izplūdumu.
  • Redzamie mehāniski punkti Lāzera marķēti ND vērtības un galapunkti ir skaidri redzami skatu meklētājā un taustāmi ar pirkstiem.
  • Apstrādāts alumīnija korpuss Viegls un izturīgs aviācijas alumīnija rāmis bez nevajadzīga svara.
  • Vāciņa saderība Darbojas ar standarta vāciņiem.
  • Mobilajām ierīcēm gatavs Saderīgs ar 67mm filtru turētājiem un Moment mobilajiem objektīviem.
  • Mūža garantija Aizsargāts ar Moment mūža garantiju maksimālai drošībai.
Kas iekļauts
  • CineBloom VND filtrs
  • Aizsargājošs pārvadāšanas gadījums
  • Mikrofiberu tīrīšanas drāna
Specifikācijas
  • ND stikls Schott B270 kinofilmu stikls
  • ND slāņi
    • 2 slāņi super oleofobiskā un hidrofobiskā pārklājuma (atgrūž taukus un ūdeni)
    • 2 slāņi pirkstu nospiedumu izturīga virsma
    • 4 slāņi pretatstarojoša un pretspīduma apdare
    • 2 slāņi siltuma izturīga aizsargpārklājuma
    • 4 slāņi pamata ND krāsu pārklājuma
    • 2 slāņi polarizējošā filma
  • CineBloom stikls HD stikls
  • CineBloom apdare Neapstrādāts stikls maksimālai izplūdes efektam un intensitātei
  • CineBloom intensitāte 20 (1 - pilns efekts)
  • Rāmja materiāls Apstrādāts 6061 alumīnijs
  • Rāmja apdare Cietā anodizācija Moment sarkanā krāsā
  • Savietojamie fokusa punkti 16 mm un vairāk
  • Pielāgošana Rotācija ar mehāniskiem punktiem, lai novērstu krustveida polarizāciju
  • Diametrs 96.16 mm
  • Augstums 9.05 mm
  • Svars 51.8 g
Abonēt jaunumus