Regulējams pelēkais filtrs ND2-400 ar 72mm vītni, nodrošina precīzu ekspozīcijas kontroli un augstu optisko kvalitāti.

K&F Concept B-Series Fader ND2-400 Regulējams pelēkais filtrs 72mm

Produkta kods: 5078
44,46 ar PVN

Prece būs pieejama pēc 10-08-2026

Piegādes laiks parasti 5 - 7 darba dienas

SKU: 5078
Modelis: KF01.1112
EAN: 6936069235340
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: K&F Concept

AI assistant Mākslīgā intelekta asistents

Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsTālvadības ierīces
Filtra tipsND (pelēkais)
Filtra izmērs72mm
Blīvuma pakāpeND400
Blīvuma pakāpeMainīgais filtrs
Blīvuma pakāpeND2
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Piegādes laiks no 3 nedēļām

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

K&F Concept B-Series Fader ND2-400 Regulējams pelēkais filtrs 72mm

K&F Concept B-Series Fader ND2-400 Regulējams pelēkais filtrs 72mm

Regulējams pelēkais filtrs ND2-400 ar 72mm vītni, nodrošina precīzu ekspozīcijas kontroli un augstu optisko kvalitāti.

Uzrakstīt atsauksmi

Produkta apraksts

Regulējams blīvuma diapazons

  • ND2 līdz ND400: Nodrošina ekspozīcijas samazinājumu no 1 līdz 9 soļiem, ļaujot precīzi kontrolēt gaismas daudzumu, kas ieplūst objektīvā.

Saderība un konstrukcija

  • Filtra vītne: Piemērots objektīviem ar 72mm filtra vītni.
  • Izturīgs rāmis: Izgatavots no 7mm bieza alumīnija sakausējuma, lai novērstu vinjetēšanu un nodrošinātu izturību.
  • Augstas kvalitātes stikls: Izgatavots no HD optiskā stikla ar daudzslāņu nanometru pārklājumu, lai samazinātu atspīdumus un saglabātu izcilu attēla kvalitāti.
  • Blīvējošais gredzens: Metāla blīvējošais gredzens uzlabo pieguļamību, novēršot filtra atslāņošanos vai nokrišanu.

Fotogrāfijas priekšrocības

  • Ļauj izmantot lēnas slēdža ātrumus, lai uzņemtu kustības izplūduma efektus, piemēram, zīdaini plūstošu ūdeni ūdenskritumos vai kustīgus objektus.
  • Atļauj izmantot lielas apertūras ar zibspuldzi bez pārgaismošanas, samazinot gaismas intensitāti.
  • Saglabā dabisko krāsu līdzsvaru, efektīvi manipulējot ar gaismu.

Komplektā iekļauts

  • Aizsargkorpuss drošai transportēšanai un uzglabāšanai.
  • Mikrošķiedras drāniņa vieglai tīrīšanai un kopšanai.

Plaša zīmolu saderība

Saderīgs ar populāriem kameru zīmoliem, tostarp Canon, Nikon, Sony, Fuji, Leica un Panasonic. Īpaši piemērots Canon Rebel sērijas modeļiem (T5i, T4i, T3i, T3, T2i, T1i, XT, XTi, XSi, SL1) un Canon EOS modeļiem (700D, 650D, 600D, 550D, 500D, 450D, 400D, 300D, 1100D, 1000D, 100D) ar 72mm objektīviem, piemēram, EF 24-105mm f/4L IS USM, EF 17-40mm f/4L USM, EF 24-70mm f/4L IS USM un EF 24mm f/1.4L I.

Ražošanas kvalitāte

Ražots profesionālas komandas, kas veltīta fotogrāfijas entuziastiem, nodrošinot augstu caurlaidību un optisko veiktspēju izcilai fotografēšanas pieredzei. 100% apmierinātības garantija.

Abonēt jaunumus