Jaunums

Mainīgais ND filtrs ar gaismas samazinājumu no 1 līdz 8.6 soļiem, ideāls radošiem video un ainavu uzņemšanai.

K&F Concept 37MM KV34 Slim Mainīgais ND2ND400

Produkta kods: 6058
31,94 ar PVN
20-30
SKU: 6058
Modelis: KF01.1394
EAN: 6936069240313
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: K&F Concept

AI assistant Mākslīgā intelekta asistents

Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsKameras aksesuārs - filtrs
Filtra tipsMaināms filtrs
Filtra izmērs37mm
Blīvuma pakāpeND2-ND400
Blīvuma pakāpeND2-32
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


20-30

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

K&F Concept 37MM KV34 Slim Mainīgais ND2ND400

K&F Concept 37MM KV34 Slim Mainīgais ND2ND400

Mainīgais ND filtrs ar gaismas samazinājumu no 1 līdz 8.6 soļiem, ideāls radošiem video un ainavu uzņemšanai.

Uzrakstīt atsauksmi

Produkta apraksts

K&F Concept 37mm KV34 Slim Mainīgais ND2ND400 filtrs

K&F Concept 37mm KV34 Slim Mainīgais ND filtrs (ND2ND400) nodrošina vienmērīgu gaismas samazinājumu no 1 līdz 8.6 soļiem, dodot fotogrāfiem un videogrāfiem lielāku radošo kontroli pār ekspozīciju. Tās zilā daudzslāņu pārklājuma plānais dizains nodrošina vienmērīgu attēla tumšošanu bez krāsas maiņas un minimālu vignetting.

K&F Concept 37mm KV34 Slim Mainīgais/Fader ND filtrs (ND2ND400) ir daudzpusīgs ekspozīcijas kontroles rīks, kas paredzēts fotografēšanai spilgtās vai mainīgās gaismas apstākļos. Ar mainīgu optisko blīvumu no 0.3 līdz 2.6, kas atbilst 1 līdz 8.6 soļiem gaismas samazinājumā, šis filtrs vienmērīgi tumšina visu attēlu, nemainot krāsu līdzsvaru. Tas ļauj izmantot plašākas apertūras sekliem fokusa laukiem vai lēnākus slēdzis, lai iegūtu kustības izplūdumu, padarot to ideāli piemērotu ainavām, ūdenskritumiem, straumēm un radošam video darbam. Zilā daudzslāņu virsma palīdz samazināt atspīdumus un gaismas atspīdumu, saglabājot attēla skaidrību. Tās plānais alumīnija rāmis samazina vignetting risku uz plaša leņķa objektīviem un nodrošina vienmērīgu, precīzu rotāciju vieglai regulēšanai. Saderīgs ar objektīviem, kuriem ir 37mm filtra vītne, šis mainīgais ND filtrs ir kompakts un uzticams papildinājums jebkurai kameru komplektam.

Galvenās iezīmes
  • Mainīgais ND2ND400 ar 1 līdz 8.6 soļiem gaismas samazinājumā
  • Optiskā blīvuma diapazons no 0.3 līdz 2.6
  • Vienmērīga attēla tumšošana bez krāsu maiņas
  • Iespējot plašākas apertūras un lēnākus slēdzis
  • Ideāli piemērots ilgstošai ekspozīcijai un kustības izplūduma efektiem
  • Zila daudzslāņu virsma, lai samazinātu atspīdumus
  • Plāns dizains, lai novērstu vignetting
  • Izturīgs alumīnija filtra gredzens
Abonēt jaunumus