New Objektīvi un aksesuāri - Sigma 14mm F1.8 DG HSM platais objektīvs uz EF Canon & FE Sony & L-Mount noma

  • Objektīvi ar EF stiprinājumu/pilna kadra formāts
  • Diafragmas diapazons: no f/1,8 līdz f/16
  • Trīs FLD elementi, četri SLD elementi
  • Četri asfēriskie elementi
  • Super daudzslāņu pārklājums
  • Hyper Sonic AF motors, manuāla pārslēgšana
  • Noapaļota 9 lāpstiņu diafragma
  • TSC materiāls, misiņa bajoneta stiprinājums
  • Saderīgs ar Sigma USB doku, Canon Sony un L-mount

Lai nodrošinātu saderību ar Sony, līdzi dodam adapteri!

Sigma 14mm F1.8 DG HSM platais objektīvs uz EF Canon & FE Sony & L-Mount noma

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

1900 par dienu ar PVN

950 katra nākamā diena -50%
475 sākot no 5. dienas -75%

Ir uz vietas
1 vienība

Nopirkt šo nomas preci € 1 565.00
54888
450954
0085126450540
Sigma
Rezervē uzreiz

Nomājot šo preci, var tikt pieprasīta ķīlas maksa. Ja tāda būs nepieciešama, tas tiks noteikts rezervācijas procesā.

Gan ātrs, gan platleņķa objektīvs - Sigma 14 mm f/1,8 DG HSM ar Canon EF montāžu ir unikāls platleņķa galvenais objektīva veids, kas paredzēts augstas izšķirtspējas un labi koriģētu attēlu uzņemšanai. Šis objektīvs ir daļa no Art objektīvu līnijas, un tajā galvenā uzmanība ir pievērsta attēla kvalitātei un atveidojumam, kā arī izmantoti gan FLD, gan SLD stikla elementi, lai kontrolētu hromatiskās aberācijas un krāsu izplūšanu, nodrošinot ievērojamu skaidrību. Četri asfēriskie elementi, tostarp priekšējais liela diametra precīzi veidots stikla elements, arī palīdz samazināt izkropļojumus un sfēriskās aberācijas, lai uzlabotu asumu un precizitāti. Turklāt atsevišķiem elementiem ir uzklāts Super daudzslāņu pārklājums, kas novērš objektīva atspīdumus un spoku veidošanos, lai nodrošinātu lielāku kontrastu, strādājot spēcīgā apgaismojumā. Šis objektīvs ir labi piemērots astrofotogrāfijai un fotografēšanai brīvā dabā vājā apgaismojumā, un tas piedāvā unikālu plašas perspektīvas un ātras, elastīgas veiktspējas apvienojumu.

Optisko veiktspēju papildina tikpat prasmīgs Hyper Sonic motors, kas nodrošina ātru, vienmērīgu un gandrīz klusu autofokusa darbību. Šis fokusēšanas motors ļauj arī jebkurā laikā pilnībā manuāli pārslēgt fokusēšanu, vienkārši pagriežot fokusēšanas gredzenu, lai nodrošinātu izsmalcinātu manuālo kontroli un fokusēšanu tik tuvu kā 10,6". Objektīva cilindrs ir izgatavots, izmantojot termiski stabilu kompozītmateriālu, kas nodrošina darbu dažādās temperatūrās un apstākļos, un objektīva stiprinājums ir izgatavots no misiņa, kas nodrošina ilgstošu izturību un montāžas precizitāti. Turklāt šis objektīvs ir saderīgs arī ar papildu Sigma USB doku, kas ļauj precīzi kontrolēt fokusēšanas parametrus un citas objektīva īpašības.


Šis objektīvs ir daļa no Sigma Global Vision sērijas Art līnijas, un tas ir izstrādāts, lai sasniegtu patiesi ievērojamu optisko veiktspēju, un ir ideāli piemērots radošiem un mākslinieciskiem lietojumiem.
Primārā platleņķa objektīvs ir paredzēts pilnkadra Canon EF-mount DSLR kamerām, taču to var izmantot arī APS-C modeļos, kur tas nodrošinās 22,4 mm ekvivalentu fokusa attālumu.


Spilgts f/1,8 maksimālais atvērums ir labi piemērots darbam vājā un sarežģītā apgaismojumā.
Optiskā konstrukcija ietver trīs F zemas dispersijas (FLD) un četrus īpašas zemas dispersijas (SLD) elementus, kas palīdz samazināt krāsu izkliedi un hromatisko aberāciju, lai uzlabotu skaidrību un krāsu precizitāti.
Četri asfēriskie elementi, tostarp viens liels, 80 mm diametra precīzi veidots stikla asfēriskais elements, palīdz samazināt izkropļojumus un sfēriskās aberācijas, lai uzlabotu asumu.


Objektīva elementiem ir uzklāts super daudzslāņu pārklājums, lai samazinātu objektīva atspīdumus un spoku veidošanos un palīdzētu radīt kontrasta ziņā bagātīgus un krāsu ziņā neitrālus attēlus pat aizmugures apgaismojuma apstākļos.
Integrētais HSM (Hyper Sonic Motor) nodrošina ātru un klusu automātisko fokusēšanu, ko papildina optimizēts AF algoritms, lai nodrošinātu vienmērīgāku fokusēšanas veiktspēju. HSM ļauj arī pilnībā manuāli kontrolēt fokusēšanu, vienkārši pagriežot fokusa gredzenu jebkurā laikā.
Objektīva konstrukcijā līdzās tradicionālajiem metāliem izmantots termiski stabils kompozītmateriāls (TSC), kas nodrošina lielāku precizitāti un lietošanu plašās temperatūras svārstībās.


Bajoneta stiprinājums ir izgatavots no misiņa, lai nodrošinātu precizitāti un izturību. Turklāt stiprinājuma konstrukcijā ir iestrādāts gumijas blīvējums, lai tas būtu izturīgs pret putekļiem un šļakatām.
Šis objektīvs ir saderīgs ar papildu Sigma USB doku, lai precīzi pielāgotu dažādus objektīva parametrus un atjauninātu tā programmaparatūru.

SaderībaCanon
BajoneteCanon EF
Objektīva fokusa attālums, mm14
Objektīva fokusa attālumsfiksēts
Objektīva tipsplatleņķa
AkcijaSigma atlaides

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaŠo preci ir iespējams iznomāt

Šī ir nomas prece, to var iznomāt un testēt Sigma 14mm F1.8 DG HSM...
Ja vēlies tādu iegādāties, šeit vari nopirkt jaunu: Sigma 14mm F1.8 DG HSM...
Šo nomas Sigma 14mm F1.8 DG HSM... vari iegādāties ar atlaidi par: € 1 565.00 ar PVN
Par nomas preces iegādi ar 14 dienu garantiju, lūdzu, sazināties ar mums.