-€100

Objektīvi - TAMRON 11-20mm F/2.8 Di III-A RDX Fuji X - ātri pasūtīt no ražotāja

 • APS-C | f/2,8 līdz f/16
 • 16,5-30 mm (35 mm ekvivalents)
 • Ātra īpaši platleņķa tālummaiņa
 • Rapid eXtra Silent Stepping Drive motors
 • 1x XLD, 2x GM asf. un 2x LD elementi
 • BBAR-G2 objektīva pārklājums
 • Pret laikapstākļu iedarbību hermētiski noslēgta konstrukcija
 • Noapaļota 7 lāpstiņu diafragma

TAMRON 11-20mm F/2.8 Di III-A RDX Fuji X

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

77945 ar PVN

€ 879.45

Piegādes laiks parasti 4 - 5 darba dienas54690
B060X
4960371006857
TAMRON

Jauns

Tamron dinamiskais 11-20mm F/2.8 Di III-A2 RXD objektīvs ir ātras atvēruma pakāpes īpaši platleņķa tālummaiņas objektīvs FUJIFILM X-mount APS-C bezspoguļa kamerām. Tam ir ātra un konstanta f/2,8 maksimālā atvēruma vērtība, un tas ir kompakts un viegls. Šis īpaši platleņķa objektīvs ir īpaši piemērots ainavu, astrofotogrāfijas un arhitektūras fotografēšanai. Tā spilgtā f/2,8 apertūra papildina šo diapazonu un nodrošina labāku lauka dziļuma kontroli, kā arī uzlabo sniegumu vājā apgaismojumā. Optiskā konstrukcija ietver vienu XLD elementu, divus LD elementus un divus no stikla veidotus asfēriskus elementus, lai iegūtu īpaši koriģētu attēlu ar samazinātu hromatisko aberāciju un krāsu izkliedi, kas uzlabo skaidrību un krāsu precizitāti. Atsevišķiem elementiem ir arī Tamron BBAR pārklājums, kas novērš atspīdumus un spoku veidošanos, lai nodrošinātu lielāku kontrastu, strādājot aizmugures apgaismojumā un skarbos apgaismojuma apstākļos. Reaģējošais RXD soļu piedziņas motors nodrošina ātru, gandrīz bezskanīgu autofokusa darbību, kas piemērota gan fotoattēliem, gan video. Objekta minimālais attālums ir tikai 5,9" platākajā tālummaiņas diapazona galā, kas nodrošina jaudīgas platleņķa makro uzņemšanas iespējas ar unikālu perspektīvu, kas tuvus objektus padara lielākus, bet tālus - mazākus. Turklāt f/2,8 maksimālais atvērums nodrošina mazāku lauka dziļumu, kas rada maigu fona detaļu bokeh efektu. Mitrumizturīga konstrukcija aizsargā objektīvu nelabvēlīgos apstākļos, un fluora pārklājums uz objektīva priekšējā elementa aizsargā pret putekļiem, netīrumiem un izsmērējumiem.

Universāla īpaši platleņķa tālummaiņa FUJIFILM X-mount APS-C formāta bezspoguļa kamerām ar 35 mm ekvivalentā fokusa attāluma diapazonu 16,5-30 mm.
Spilgts, nemainīgs f/2,8 maksimālais atvērums nodrošina vienmērīgu spilgtumu visā tālummaiņas diapazonā un nodrošina uzlabotu lauka dziļuma kontroli.

XLD (eXtra Low Dispersion), LD (Low Dispersion) un GM (Glass-Molded Aspherical) elementi ievērojami samazina krāsu izkliedi, hromatisko aberāciju un attēla izkropļojumus visā tālummaiņas diapazonā, tādējādi uzlabojot skaidrību un krāsu precizitāti.

BBAR-G2 (Broad-Band Anti-Reflection) pārklājums ir uzklāts uz objektīva elementiem, lai slāpētu iekšējos atspīdumus, atspīdumus un spoku veidošanos, tādējādi panākot lielāku kontrastu un krāsu precizitāti.

RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive) autofokusa motors nodrošina iespaidīgi klusu, ātru un vienmērīgu fokusēšanu, kas piemērota gan fotoattēlu, gan video lietojumiem.
Minimālais fokusēšanas attālums 5,9" pie 11 mm ļauj izpētīt dinamiskus platleņķa makroattēlus, padarot tuvus objektus lielākus un tālus objektus mazākus. Turklāt, izmantojot f/2,8 maksimālo atvērumu, tiek panākts neliels lauka dziļums ar maigu fona detaļu bokeh efektu.

Izstrādāts un konstruēts ar mitrumizturīgu konstrukciju lietošanai nelabvēlīgos apstākļos, kā arī ar fluora pārklājumu uz objektīva priekšējā elementa, kas aizsargā pret putekļiem, netīrumiem un izsmērējumiem.

Noapaļota septiņu lameļu diafragma nodrošina patīkamu bokeh kvalitāti.

Produkta veidsObjektīvi
SaderībaFujifilm
Objektīva fokusa attālums, mm11-20
Objektīva fokusa attālumsmaināms
Objektīva tipsplatleņķa
Preces ar atlaidi (%)Vidēja atlaide (10-30%)
Atlaides apjoms (€)līdz 5 €
AkcijaTamron atlaides
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: