Objektīvu vāciņi - Hoya Filters Hoya filter Variable Density II 58mm - ātri pasūtīt no ražotāja

  • Mainīgs optiskā blīvuma filtrs
  • Lielāka ekspozīcijas iestatījumu kontrole
  • Ļauj samazināt slēdža ātrumu / paplašināt apertūru
  • Neietekmē ainas krāsu vai detaļu izteiksmīgumu.
  • 58 mm filtra vītne

Hoya Filters Hoya filter Variable Density II 58mm

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

10944 ar PVN

Piegādes laiks parasti 3 - 8 darba dienas29599
0024066069894
Hoya

Jauns

Hoya mainīgā blīvuma filtrs nodrošina lielisku ekspozīcijas iestatījumu kontroli, jo tas var mainīt kamerā ienākošās gaismas daudzumu par 1,5 līdz 9 grādiem. Iebūvētā dubultā gredzena precīzā konstrukcija ļauj pagriezt ārējo gredzenu, lai pielāgotu neitrāla blīvuma efektu jebkurā diapazonā no 1,5 līdz 9. Dubultā gredzena konstrukcija ir plāna, lai samazinātu vinjetēšanas iespējamību ar platleņķa objektīviem. Šis filtrs ļauj izmantot daudzus īpašus efektus, piemēram, kontrolēt lauka dziļumu, izmantojot plašāku diafragmu, vai radīt vai kontrolēt kustību izplūdumu, jo var izvēlēties pareizo slēdža ātrumu, lai panāktu perfektu izplūdumu.

HOYA mainīga blīvuma filtrs var aizstāt dažādus inkrementālos ND filtrus, ietaupot naudu un laiku, jo jums ir jāiegādājas tikai viens filtrs un nav pastāvīgi jāmaina filtri, lai mainītu efektu.
Mainīga blīvuma filtrus izmanto, piemēram, lai izceltu ūdenskritumus, automašīnas un citus objektus no fona un pievērstu lielāku uzmanību objektam. Arī spilgta apgaismojuma apstākļos, piemēram, pludmalē vai sniegotā saulainā dienā.

Ņemiet vērā, ka, kad filtrs ir piestiprināts objektīvam, objektīva vāciņa izmērs kļūst par vienu izmēru lielāks. Tātad, ja jūsu objektīva filtra vītnes izmērs ir 77 mm, jums būs nepieciešams 82 mm objektīva vāciņš. Paplašinātais priekšējais filtra rāmis ir īpaši izstrādāts, lai izvairītos no vinjetēšanas.

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: