Viss nepieciešamais filmēšanai ar viedtālruni

Master Foto

Viedtālruņi mūsdienās ir tik populāri, ka reti kuram tāda vēl nav. Bieži vien tieši viedtālrunis kalpo kā pieejamākā kamera fotogrāfiju un video uzņemšanai, un to kameru kvalitāte ir ievērojami augusi, lai par iegūtajām bildēm un video vairs nebūtu jākaunas.

Ja arī tu fotografē vai filmē ar viedtālruni, izmanto to blogu veidošanā vai dalībai tiešraidēs, tad ieskaties šajā rakstā, kur apkopojām visus nepieciešamos aksesuārus, lai filmētu ar viedtālruni, veidotu video blogus un radītu saturu vieglāk un kvalitatīvāk.

LED Ring lampas

.

Filmējot telpās vai tumšākos apstākļos, ļoti noderīgs ir papildu apgaismojums.

Viedtālruņu filmētāju vidū apaļās gredzenveida gaismas ir ieguvušas plašu popularitāti, jo tās nodrošina vienmērīgu apgaismojumu un ļauj izvairīties no nevēlamām ēnām.

Tās ir īpaši populāras video blogu veidotājiem, kā arī noderīgas cita veida filmēšanai, kur kadrā atrodas cilvēka seja vai kāds produkts.

Master Foto

Populārākās LED Ring lampas

€ 119.45
Uz pasūtījumu

LED lampas

.

Tomēr gredzenveida lampas nav vienīgais gaismas avots. Viedtālruņu fotogrāfi un filmētāji mēdz izmantot arī nelielus LED gaismu paneļus un citas mazākas formas LED gaismas.

Tās darbojas ar baterijām un ir ērti paņemamas līdzi, kaut vai ieliekot kabatā.

Daļai mazo LED gaismu ir iespēja tās piestiprināt pie paša viedtālruņa, turēt tās rokās vai izmantot cita veida stiprinājumus, piemēram, magnētus.

Šīs gaismas ir nelielas un nav paredzētas plašu telpu izgaismošanai, taču lieliski noderēs tuvāko seju, interviju, objektu izgaismošanai.

Master Foto

Populārākās LED lampas

€ 39.45
No noliktavas no 5 - 13 dienas

€ 27.45
Uz pasūtījumu

€ 43.45
Ir veikalā

Mikrofoni viedtālruņiem

.

Lai iegūtu kvalitatīvu skaņu, filmējot ar viedtālruni, iesakām izmantot papildu mikrofonu. Tas var būt gan piespraužamais (ar vadu vai bezvadu) vai virzītais mikrofons.

Papildu mikrofons ļauj to novietot tuvāk pie runātāja vai pavērst tā virzienā, lai skaņu uztvertu bez liekiem trokšņiem. Kā arī bieži vien ir pieejami dažādi pūkaini vējsargi, kas īpaši noderēs, ja filmē ārpus telpām un nevēlies, lai audio sabojātu vēja šņākoņa.

Par mikrofoniem skaties vairāk šeit

Master Foto

Populārākie mikrofoni

€ 29.45
Ir veikalā

€ 175.45
Ir veikalā

€ 13.00 € 15.00
Ir veikalā

€ 24.45
Uz pasūtījumu

Viedtālruņu stabilizatori

.

Viedtālruņu stabilizators ir neatņemams aksesuārs ikvienam, kas vēlas uzņemt dinamiskus kadrus, jo tas ļauj izvairīties no drebelīgiem kadriem arī tad, kad viedtālrunis tiek turēts rokā, kustināts līdzi objektam vai izmantots pārvietojoties. Stabilizatori kompensēs liekās kustības, lai tu iegūtu vienmērīgu, plūstošu kustību video.

Daudziem stabilizatoriem ir arī pieejami dažādi radošie režīmi, kas ļaus izpausties vēl plašāk - iegūt interesantas rotācijas, tālummaiņas, panorāmas un citus efektus.

Mūsdienās viedtālruņu stabilizatori ir kļuvuši tik nelieli un viegli lietojami, ka tos var paņemt līdzi jebkur un izmantot ikviens visas dienas garumā.

Master Foto

Populārākie viedtālruņu stabilizatori

€ 135.45
Ir veikalā

€ 83.45
Availability date: 2024-07-22

€ 119.95
Ir veikalā

€ 162.95
Ir veikalā

Viedtālruņu statīvi

.

Filmējot video blogu, apmācību video, intervijas vai cita veida saturu, kur kamerai jābūt nekustīgai, ir izdevīgi izmantot nelielu, tieši viedtālrunim paredzētu statīvu. Tas neaizņems daudz vietas, tomēr nodrošinās stabilu kadru.

Mazie statīvi ļaus vientālruni novietot uz galda vai citas stabilas virsmas. Ir pieejami arī tādi statīvi, kuru kājas ir lokanas, un tas ļauj tos piestiprināt koku zaros, pie margām un citām vides struktūrām.

Neliels galda statīvs var būt noderīgs ne tikai fotografējot un filmējot, bet arī piedaloties tiešraidēs, skatoties video un lasot ziņas internetā, lai viedtālrunis nebūtu visu laiku jātura rokā.

Master Foto

Populārākie viedtālruņu statīvi

€ 31.45
Ir veikalā

€ 35.45
Ir veikalā

€ 48.45
Ir veikalā

€ 28.45
Uz pasūtījumu

Viedtālruņu turētāji

.

Šāds turētājs palīdz piestiprināt viedtālruni pie statīva vai kāda cita aksesuāra. Turētāji parasti ir piemēroti visiem populārākajiem viedtālruņu modeļiem un izmēriem.

Ja tev jau ir statīvs (piemēram, foto statīvs), atliek vien iegādāties mazo turētāju, lai uz statīva varētu stiprināt arī savu viedtālruni.

Master Foto

Populārākie viedtālruņu turētāji

€ 13.46
Ir veikalā

€ 9.45
Ir veikalā

€ 15.45
Ir veikalā

€ 4.21
No noliktavas no 5 - 10 dienas

Pašiņu monopodi

.

Uzņemot pašportretus ceļojumā vai ikdienā, kā arī filmējot blogus un tiešraides, pašiņu monopods (selfie stick) ir noderīgs rokas pagarinājums, kas ļauj turēt viedtālruni tālāk no sevis, lai ietvertu vairāk apkārtnes, cilvēku grupu vai filmētu no neparastāka skatu punkta.

Pašiņu monopodi nav paredzēti tikai tūristiem un vientuļiem filmētājiem. Tas ir ērts rīks ikvienam, kas vēlas ar viedtālruni aizsniegties tālāk un iegūt interesantākus attēlus.

Master Foto

Populārākie pašiņu monopodi

€ 62.45
Uz pasūtījumu

€ 49.45
No noliktavas no 5 - 10 dienas

Atmiņas kartes

.

Daudzos viedtālruņos ir paredzēta speciāla ligzda atmiņas kartei. Tas ir īpaši noderīgi visiem tiem, kas daudz fotografē vai filmē ar viedtālruni, jo tad drīz vien var nepietiekt vietas iebūvētajā atmiņā. Lai izvairītos no situācijas, kad nākas pārtraukt darbu tikai tāpēc, ka video vai foto failiem vairs nav vietas, iegādājies papildu atmiņas karti.

Tālruņos parasti tiek izmantotas microSD atmiņas kartes, un piedāvājam dažādu zīmolu, ietilpības un ātrumu kartiņas ikvienam.

Master Foto

Populārākās atmiņas kartes

€ 15.45
No noliktavas no 13 - 19 dienas

€ 29.95
No noliktavas no 13 - 19 dienas

€ 14.45
No noliktavas no 4 - 9 dienas

€ 16.46
Ir veikalā

Lēcas un filtri

.

Lai arī pēdējos gados viedtālruņi bieži vien ir jau aprīkoti ar trīs vai vairāk kamerām, kas ir paredzētas platākiem, tālākiem vai makro skatiem, reizēm ar to nepietiek, un ir vēlēšanās izmēģināt vēl kādu optisku iespēju neparastākiem kadriem.

Ir pieejamas speciāli viedtālruņiem paredzētas lēcas, ko piestiprināt pie tālruņa korpusa un novietot priekšā kameras lēcai, tādējādi iegūstot cita izskata kadrus.

Master Foto

Populārākās lēcas un filtri

€ 74.45
No noliktavas no 3 - 9 dienas

€ 169.45
No noliktavas no 5 - 13 dienas

€ 18.45
No noliktavas no 6 - 10 dienas

€ 46.45
No noliktavas no 3 - 9 dienas

Citi noderīgi aksesuāri

.

Filmējot ar viedtālruni var noderēt arī citi aksesuāri. Ieskaties populārākajā izlasē un citus meklē mūsu katalogā.

Citi produkti

€ 38.45
Ir veikalā

€ 39.95
No noliktavas no 3 - 9 dienas

€ 27.45
Ir veikalā

€ 11.83 € 15.45 -23%
Ir veikalā