ZHIYUN Smooth Q3

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

9645 ar PVN

Ir uz vietas
2 vienības116502
6970194086521
C030112EUR
ZHIYUN

Jauns

Izgaismot, lai izveidotu

Apburošās mākslas un progresīvās viedās mijiedarbības vadīts, SMOOTH-Q3 paziņo par klasikas atgriešanos, piedāvājot gudrāku fotografēšanas pieredzi. Izmantojot SMOOTH-Q3, viedtālrunis ir viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu lielisku mākslas darbu ar pārsteidzošiem efektiem.

Pilnīgi jauns, skaidrāks pogu izkārtojums, kas ir labāk piemērots lietošanai ar vienu roku. Trīs asu struktūra pārsteidzoši stabilam un vienmērīgam kadram.

Klasisks bīdāms dizains, lai jūs jebkurā laikā, kad dodaties ceļā, varētu fotografēt un iesaiņot, lai jums nevajadzētu palaist garām nevienu svarīgu momentu, kas jātver.

Mirdziet visos veidos

Integrēts grozāms uzpildes apgaismojums ar skārienpogu, lai apgaismotu jūs no visiem leņķiem ar trīs regulējamiem spilgtuma līmeņiem. Garantija gaišākam priekšpusē, aizmugurē vai 180° visapkārt.

Sekojiet Made Smart & Easy

Vienmēr palieciet uzmanības centrā. Aktivizējiet SmartFollow 3.0 tikai ar vienu pieskārienu, izmantojot lietotni.

Pasakiet Jā, lai vadītu žestus

Pārāk daudz, lai izturētu jūsu rokas? Izmantojiet tikai vienu žestu, lai sāktu fotografēšanu, un jebkurā laikā varat būt pats. Pieejams vairākos panorāmas režīmos.

Tūlītēja Dolly tālummaiņa

Vai vēlaties pievienot vienkāršus, bet pārsteidzošus efektus, kas izceļ jūsu videoklipus? Iegūstiet tūlītēju Dolly Zoom un izveidojiet kinematogrāfiskas īsfilmas, veicot tikai dažas vienkāršas darbības lietotnē.

Paplašināt. Un Plašāk.

Jūs esat pelnījis plašāku pasauli. Uzņemiet to ar īpaši platu leņķi savām plašajām ainavām vai zemiem leņķiem.

Vairāki “Tu”, vairākas jautrības

Klonējiet sevi, lai parādītu dažādas savas puses. Izmantojot MagicClone Pano, tagad varat uzņemt vairākus attēlus un sakārtot tos vienā ekrānā.

Panorāma

Lai kādi panorāmas veidi, ko vēlaties, SMOOTH-Q3 to ieguva: ainavas režīms, portreta režīms, priekšējā un aizmugurējā kamera, 180°, 240°, 3x3...

UZMANĪGI izveidojiet savus klipus

Uzlabojiet savus videoklipus ar pārsteidzošām veidnēm, mūziku, specefektiem un filtriem. Izmantojot SMART, ikviens var būt video rediģēšanas profesionālis.

Uzņemiet un rediģējiet vienā lietotnē

Kopēt, apgriezt, pievienot uzlīmes, subtitrus un fona mūziku. Pievienojiet saviem videoklipiem pikantu un veidojiet šedevrus. Uzņemiet un rediģējiet visu, ko vēlaties lietotnē ZY Cami.

Straumējiet kā meistars

Viena lietotne visām platformām. Izmantojiet AILive programmā ZY Cami, lai panāktu sejas izsekošanu vairākās tiešraides straumēšanas platformās. Sejas izsekošana ir pieejama arī kamerās, šarms efektu lietotnēs un īsu video lietotnēs.

Rediģēt uzreiz

Izmēģiniet rediģēšanu tiešsaistē, lai ģenerētu un kopīgotu tikko izveidoto videoklipu, izmantojot fantastiskas specefektu veidnes.

Funkcijas

 • 180 ° piepildīšanas gaisma ar 3 līmeņu regulēšanu. Tālruņa stabilizators Zhiyun Smooth Q3 pievieno skārienjūtīgu aizpildījuma gaismu, ko var pagriezt uz priekšu un atpakaļ par 180°, lai piepildītu gaismu, ar trīs līmeņu regulēšanu, lai apmierinātu dažādas vajadzības, ļaujot uzņemt filmas jebkurā laikā un vietā ar mirdzošu spīdumu.< /span>
 • 3Axis Gimbal stabilizators. Zhiyun Smooth Q3 piedāvā Pan-Follow, Blocking, Full-Follow un PhoneGo režīmus. Optimizētā 3 asu stabilizācijas sistēma bez piepūles novērš drebošus kadrus, nodrošina īpaši vienmērīgu, stabilizētu attēlu un nodrošina vienmērīgu video ierakstīšanu.
 • SmartFollow 3.0 un žestu vadība. Vienmēr palieciet uzmanības centrā. Aktivizējiet SmartFollow 3.0 tikai ar vienu pieskārienu, izmantojot lietotni. Izmantojiet tikai vienu žestu, lai kontrolētu fotografēšanu. Pieejams vairākos panorāmas režīmos.
 • Viegls un jaudīgs. Smooth Q3 sver tikai 0,75 mārciņas (340 g), atbalsta ierīces, kuru svars ir līdz 0,62 mārciņām (280 g). Gludais, salokāmais dizains ļauj to paņemt līdzi jebkur. Iebūvētais 1500 mAh akumulators var darboties līdz 10 stundām. Lieliski piemērots video emuāru autoriem un satura veidotājiem.
 • Profesionālas kinematogrāfiskas funkcijas lietotnē ZY Cami APP. Atlasiet palēninātu kustību, leļļu tālummaiņu, sākuma režīmu, 360° panorāmas režīmu vai laika intervāla režīmu, izpildiet ekrānā redzamos padomus, lai izveidotu savu nākamo šedevru. ZY Cami piedāvā arī plašu iebūvēto radošās fotografēšanas veidņu klāstu, lai padarītu jūsu nākamās filmas izveidi vieglu un jautru.

Akumulators

 • Darbības temperatūra: Max: 45 °C, Standarta: 25 °C, Min.: -10 °C
 • Akumulatora darbības laiks: maks.: 15 h, standarta: 7 h.
 • Uzlādes laiks: 3 h
 • Darbības spriegums: maks.: 8,4 V, Standarta: 7,4 V, Min.: 6,5 V

Stabilizators

 • Sekojošā novirze kustības stāvoklī: Max: ± 0,3 °, standarta: ± 0,1 °, Min: ± 0,05 °
 • Sekojošā novirze statiskā stāvoklī: Max:± 0,04 °, Min.:± 0,01 °
 • Slīpuma mehāniskais diapazons: Max: 80°, Min.: -260°
 • Rūšanās mehāniskais diapazons: maks.: 170 °, min.: -170 °
 • Pārvietojama ass kustībaleņķa diapazons: Max: 150 °, Min: -150 °
 • Derīgā kravnesība: maksimālā: 280 g, minimālā: 150 g

Iepakojuma specifikācijas

 • Produkta neto svars (g): 340 g
 • Izstrādājuma izmēri (mm): salocīts: 45 * 154 * 180 mm, nesalocīts: 90 * 127 * 279 mm
Preces veidsVideo stabilizatori
StabilizatoriAktīvie stabilizatori

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
2 vienībasSaistītie produkti