Vairs neražo - Puluz PU424 Jack Lavalier Wired Condenser Recording Microphone 1.5m 3.5mm

PU424 ir aprīkots ar augstas kvalitātes kapacitatīvo kodolu, tāpēc saņemtā skaņa ir skaidra un bez traucējumiem. Daudzvirzienu mikrofons ir raksturīgs ar to, ka tas uztver skaņu no visām pusēm un ir ļoti jutīgs pret balss atpazīšanu. Turklāt, izmantojot trokšņu slāpēšanas funkciju, ierīce izslēdz apkārtējos trokšņus, un saņemtā skaņa ir kristāldzidra. Ieteicamais skaņas savākšanas attālums ir ne vairāk kā 20 cm. Turklāt ierīce ir energoefektīva.

Puluz PU424 Jack Lavalier Wired Condenser Recording Microphone 1.5m 3.5mm

Rated 4.5/5 based on 1 customer reviews
44187
PU424
5907489605373
Puluz

Jauns

Šī prece patlaban nav pieejama

Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

MasterFoto.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Kristāldzidra skaņa

 

Augsta uzbūves kvalitāte

Mikrofons ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, padarot to izturīgu un izturīgu pret bojājumiem un triecieniem. Ir iekļauti divi vēja vairogi, lai samazinātu ārējos trokšņus, piemēram, spēcīgas vēja brāzmas.

 

Plašs pielietojums

Puluz kondensatora mikrofons ir lieliski piemērots daudzām situācijām. Varat to izmantot, lai ierakstītu video vai tiešraides, piemēram, vietnē Amazon Live vai TikTok. Varat arī izmantot PU424 biznesa sapulcēm, tiešsaistes lekcijām, YouTube videoklipiem vai intervijām ar žurnālistiem. Izmantojot klipu, kas tiek piestiprināts pie apģērba, varat ierakstīt, piemēram, gatavošanas vlogus un būt drošs, ka jūsu balss vienmēr tiks dzirdama bez traucējumiem. Garais mikrofona kabelis padara to vēl ērtāku lietošanu.

 

Plug&Play

Mikrofona uzstādīšana ir ļoti vienkārša un ātra. Izmantojot 3,5 mm portu, mikrofona instalēšanai nav nepieciešami draiveri vai programmatūra. Vienkārši pievienojiet mikrofonu jūsu izvēlētajai ierīcei un sistēmas iestatījumos atlasiet PU424 kā ievadi, un esat pabeidzis. Turklāt ierīce ir saderīga ar tādām operētājsistēmām kā iOS, Android un Windows, kā arī ārējo skaņas karti.

 

Included

  • Microphone x1
  • Fur wind shield x1
  • Sponge wind shield x2
  • Lavalier clip x2
  • Carrying bag x1

 

Specification

 

BrandPuluz
ModelPU424
Microphone core6.0x2.7mm
Frequency range20-16000Hz
PlugGold plated, 3.5mm
Sensitivity-34dB +/-3dB (0dB = 1Pa)
DirectionalityDouble omnidirectional
Signal-to-noise ratio>60DB SPL
Impedance<2,2Kohm
Cable length1.5m
CablePVC (jacket)
Savienojuma spraudnis3,5mm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.