Vairs neražo - Think Tank Photo Mirrorless Mover 5 - Deep Red

Galvenās funkcijas
  • Uzņem bezspoguļa ķermeni ar nelielu objektīvu
  • Iekšējā ZIP kabata
  • Flip-Top vāks ar magnētisko aizdari
  • Aizmugurējā jostas sprauga
  • Priekšējā rāvējslēdzēja aizdares piederumu kabata
  • Polsterēti iekšējie dalītāji
  • Stiepjamas sānu kabatas
  • Iekšējā tīklveida kabata
  • Šuvēm aiztaisīts lietus pārsegs
  • Noņemama plecu siksna

Think Tank Photo Mirrorless Mover 5 - Deep Red

Rated 4.1/5 based on 1 customer reviews
48616
0874530006500
Think Tank

Jauns

Šī prece patlaban nav pieejama

Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

MasterFoto.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Tumši sarkanā Think Tank Mirrorless Mover 5 ir plecu soma, kurā var ievietot bezspoguļa kameru ar pievienotu nelielu tālummaiņas vai pankūka objektīvu, kā arī piederumus. Galvenajam nodalījumam ir rāvējslēdzēja aizdare un noņemams polsterēts sadalītājs, lai pielāgotu somas iekšpusi. Atvāžamais vāks salokāms virs galvenā nodalījuma un ar magnētisku aizdari piestiprināms pie priekšējās piederumu kabatas.

Somu var nēsāt ar augšējo rokturi, nēsāt pāri plecam ar regulējamu siksnu vai pie bikšu jostas, izmantojot aizmugurējo caurlaides atveri. Stiepjamās sānu kabatās un iekšējā tīklveida kabatā var ievietot piederumus, piemēram, atmiņas kartes, baterijas vai komplektā iekļauto šuvēm aiztaisīto lietus pārvalku.

Noņemama plecu siksna ļauj somu viegli pārveidot par jostas somu vai rokas somu.Aizmugurējā caurlaides slots ļauj nēsāt Mirrorless Mover uz savas bikšu jostas vai uz Think Tank Photo Pro Speed vai Thin Skin jostas.Viegli pieejama priekšējā rāvējslēdzēja aizdares kabata piederumiem.Izstiepjamas un ķīļveida sānu kabatas piederumiem.Iekšējā tīklveida kabata uz vāka akumulatoram vai citiem kompaktiem piederumiem.Rokturis uz vāka.Poliballistiskais audums nodrošina izturību un aizsardzību pret laikapstākļiem.YKK RC Fuse rāvējslēdzēji paredzēti izmantošanai bagāžā, kur nepieciešama nodiluma izturība.
Produkta veidsAizsardzība pret lietu
Produkta veidsKameru soma
Produkta veidsPlecu soma
Produkta veidsSoma
KrāsaCita
KrāsaSarkana

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.