Vairs neražo - Selfie stick tripod with Bluetooth remote UGREEN 15062

Uzņemiet perfektu pašbildi vai iekļaujiet visus savus draugus grupas fotoattēlā. UGREEN pašbildes nūja izvēršas līdz 1,6 m garumā un ir ļoti viegla – tā sver tikai aptuveni 375 g. Tātad jūs vienmēr varat to ņemt līdzi! Tas ir aprīkots arī ar stabilu statīvu un Bluetooth tālvadības pulti, kas atvieglos attēlu uzņemšanu. Uz tā iespējams uzstādīt arī citas ierīces, piemēram, gaismas, projektoru vai kameru.

Selfie stick tripod with Bluetooth remote UGREEN 15062

Rated 4/5 based on 1 customer reviews
48905
15062
6941876210626
UGREEN

Jauns

Šī prece patlaban nav pieejama

Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

MasterFoto.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Pašportretu statīvs ar Bluetooth tālvadības pulti UGREEN 15062

Uzņemiet perfektu selfiju vai iemūžiniet visus draugus grupas fotogrāfijā. UGREEN selfiju statīvs izvēršas līdz 1,6 m garumam un ir ļoti viegls - sver tikai aptuveni 375 g. Tāpēc tas vienmēr var būt līdzi! Tā ir aprīkota arī ar stabilu statīvu un Bluetooth tālvadības pulti, kas atvieglos jums fotografēšanu. Uz tā ir iespējams piestiprināt arī citas ierīces, piemēram, gaismu, projektoru vai kameru.

012UGREEN/15062/8

Iegūstiet unikālu perspektīvu

Vēlaties uzņemt selfiju uz skaistas ainavas fona? Vai arī bieži uzņemat grupas fotoattēlus kopā ar draugiem? Pašbildes nūja ļaus jums kadrā ievietot visu, ko vēlaties! Tā izstiepjas līdz 1,6 m garumā, nodrošinot plašāku skata lauku. Turklāt, pateicoties augstvērtīga alumīnija sakausējuma izmantošanai, tā ir ļoti stabila - neuztraucieties par tās šūpošanos.

012UGREEN/15062/6

Viegls un pārnēsājams

Dodaties atvaļinājumā vai rīkojat bārbekjū ar draugiem? Ņemiet pašportretu nūju līdzi! Salocīts, izstrādājums ir pietiekami mazs, lai viegli ietilptu somā vai mugursomā. Aksesuārs ir arī ļoti viegls - tas sver tikai aptuveni 375 g. Tas izceļas arī ar patīkamu pieskārienam rokturi, kas labi iekļaujas plaukstā un neizlīst no tās.

012UGREEN/15062/9

Iebūvēts statīvs

Vai jums gadās ierakstīt vlogus vai vadīt tiešraides? UGREEN pašportretu nūja noderēs arī šim nolūkam! Aksesuārs ir aprīkots ar izvelkamu statīvu, kas, pateicoties pārdomātam dizainam un neslīdošiem spilventiņiem, izceļas ar izcilu stabilitāti. To nenobiedēs pat vēja brāzmas!

012UGREEN/15062/4

Komplektā iekļauta tālvadības pults

Ļaujiet sev viegli uzņemt fantastisku selfiju. Komplektā atradīsiet arī nelielu tālvadības pulti, kas savienojas ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth 5.1, un kuras darbības rādiuss ir līdz 10 m. To raksturo arī zems latentums un ilgs darbības laiks. Nebaidieties, ka tā jums atteiksies paklausīt vismazāk piemērotā brīdī! Tagad jūs varat viegli uzņemt lielisku fotoattēlu - vienkārši nospiediet pogu.

012UGREEN/15062/1

Vēl vairāk lietojumprogrammu

Iegūstiet papildu iespējas. Selfiju nūja ir aprīkota ar 1/4″ adapteri, tāpēc varat piestiprināt tai visdažādākos piederumus un ierīces. Ja vēlaties, pievienojiet tai digitālo kameru vai papildu apgaismojumu, lai iegūtu vēl labākus rezultātus, ierakstot video vai fotografējot. Pie piederuma ir iespējams piestiprināt arī nelielu projektoru - lai jūs varētu ērti skatīties savus iecienītākos seriālus!

012UGREEN/15062/7

Lietošanas ērtums

Selfiju nūju UGREEN ir ļoti ērti lietot. Tās locīšana un izlocīšana ir ļoti ātra un vienmērīga, un tās tālruņa turētājs ir saderīgs ar ierīcēm, kuru izmērs ir no 4″ līdz 7,2″. To var arī pagriezt par 360° un regulēt tās slīpuma leņķi līdz pat 210°. Novietojiet to tā, kā vēlaties, iegūstiet unikālu perspektīvu un sagatavojiet savu labāko kadru!

012UGREEN/15062/2

Selfie stick tripod with Bluetooth remote control UGREEN 15062

Take the perfect selfie or fit all your friends in a group photo. Selfie stick by UGREEN unfolds to a length of up to 1.6 m and is very lightweight - it weighs only about 375 g. So you can always have it with you! It is also equipped with a stable tripod and Bluetooth remote control, which will make it easier for you to take pictures. It is also possible to mount other devices on it, for example, lights, a projector or a camera.

012UGREEN/15062/8

Get a unique perspective

Want to take a selfie against a beautiful landscape? Or do you often take group photos with your friends? A selfie stick will allow you to fit everything you want into the frame! It extends up to 1.6 m in length, providing a wider field of view. In addition, thanks to the use of high-quality aluminum alloy, it is very stable - don't worry about it wobbling.

012UGREEN/15062/6

Lightweight and portable

Going on vacation or having a barbecue with friends? Take the selfie stick with you! When folded, the product is small enough to fit easily into a bag or backpack. The accessory is also very light - it weighs only about 375 g. It is also distinguished by a pleasant-to-the-touch handle, which fits well in the hand and does not slip out of it.

012UGREEN/15062/9

Built-in tripod

Do you happen to record vlogs or conduct live broadcasts? The UGREEN selfie stick will come in handy for that too! The accessory is equipped with a fold-out tripod, which, thanks to its well-thought-out design and non-slip pads, is characterized by exceptional stability. Even gusts of wind will not frighten it!

012UGREEN/15062/4

Remote control included

Make it easy for you to take a fantastic selfie. You'll also find a small remote control included, which connects to your smartphone via Bluetooth 5.1 and features a range of up to 10 m. It also features low latency and long operating time. Don't be afraid that it will refuse to obey you at the least opportune moment! Now you can easily take a great photo of yourself - just press a button.

012UGREEN/15062/1

Even more applications

Get additional possibilities. The Selfie stick is equipped with a 1/4″ adapter, so you can mount all sorts of accessories and devices on it. If you want, attach a digital camera or additional lighting to it for even better results when recording videos or taking photos. It is also possible to mount a small projector on the accessory - so you can comfortably watch your favorite TV series!

012UGREEN/15062/7

Comfort of use

Selfie stick UGREEN is very convenient to use. Its folding and unfolding is extremely fast and smooth, and its phone holder is compatible with devices from 4″ to 7.2″. You can also rotate it 360° and adjust its tilt angle up to 210°. Position it the way you want, get a unique perspective and get your best shot ready!

012UGREEN/15062/2

BrandUGREEN
ModelLP586
LengthApprox. 305-1596 mm
WeightApprox. 375 g
CompatibilitySmartphones with a diagonal of 4-7.2″
MaterialAluminum alloy
Produkta veidsTelefona turētājs
Produkta veidsFiltru adapteri
Produkta veidsPašiņu monopods
Viedtālruņu aksesuāriPašiņu monopods
Maksimālais augstums, cm160

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.