Canon EOS 90D Camera body

90Dbody

0454929213862

Canon

Jauns

127945 ar PVN

PĒRC UZREIZ


1 vienība

Ir uz vietas
Augsta attēla kvalitāte ar 32,5 megapikseļu CMOS (APS-C) sensoru
Ātra nepārtraukta uzņemšana ar ātrumu līdz 10 kadriem/s bez laika aizkaves ovf uzņemšanas laikā
4K UHD 30P/ Full HD 120P video
45 punktu visu krustveida AF sistēma* atbalsta līdz 27 punktiem ar F/8 mērīšanu
Aprīkots ar apm. 220 000 pikseļu jauns AE sensors un EOS iTR AF (sejas noteikšana)

Neatkarīgi no tā, vai tverat ātrdarbīgus sporta notikumus vai ikdienas mirkļus, EOS 90D kamera ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu iespaidīgus rezultātus. Ar uzlabotu 32,5 megapikseļu CMOS (APS-C) sensoru, jaudīgu DIGIC 8 attēlu procesoru un ISO diapazonu no 100 līdz 25 000 (paplašināms līdz 51 200), jūs iegūsit asus, detalizētus attēlus pat vāja apgaismojuma iestatījumos. EOS 90D kamera ir lieliski piemērota ātri kustīgiem objektiem, un tai ir 45 punktu krusteniskā AF sistēma* un EOS iTR AF (sejas noteikšanas funkcija), kā arī ātrgaitas nepārtrauktā fotografēšana līdz pat 10 kadriem/s, tādējādi uzlabojot spēli savvaļas dzīvniekiem un motoriem. sporta fotogrāfijas entuziastiem. Un ar satriecošu neapgrieztu 4K 30p video iespēju, EOS 90D dokumentē jūsu ceļojumus, notikumus un citus atskaites punktus pilnā platleņķa skatā. Neatkarīgi no tā, kur jūs aizvestu jūsu fotografēšanas pasākumi, EOS 90D izrādās daudzpusīga, universāla spoguļkamera, par kuras trūkumu jūs nezināt.

* AF punktu, krusteniskā tipa AF punktu un divu krustenisko AF punktu skaits atšķiras atkarībā no izmantotā objektīva.
Augsta attēla kvalitāte ar 32,5 megapikseļu CMOS (APS-C) sensoru Augsta attēla kvalitāte ar 32,5 megapikseļu CMOS (APS-C) sensoru

Canon EOS 90D kamerai ir jaudīgs 32,5 megapikseļu CMOS (APS-C) sensors, kas var uzņemt augstas izšķirtspējas attēlus. Izmantojot izsmalcinātu gaismu uztveršanas dizainu, tas nodrošina augstu jutību augsta ISO uztveršanai ar samazinātu troksni, nodrošinot skaidrus, detalizētus rezultātus pat vājā apgaismojumā. Tas nodrošina arī ātru nepārtrauktu fotografēšanu un ātru automātisko fokusu, lai nodrošinātu ātrdarbīgu veiktspēju, kas palīdz iemūžināt vienreizēju dzīves mirkli.
Attēlu procesors DIGIC 8

DIGIC 8 attēlu procesors palīdz radīt augstu attēla kvalitāti un ātru darbību pat vājā apgaismojumā. Izmantojot augstus ISO iestatījumus, attēla procesors palīdz saglabāt asus un detalizētus rezultātus praktiski jebkurā apgaismojuma situācijā. Jaudīgais DIGIC 8 attēlu procesors palīdz nodrošināt, ka jūsu fotoattēli un videoklipi izskatās asi un reālistiski ar minimālu troksni vai graudiem.
Liela ātruma nepārtraukta uzņemšana līdz 10 kadriem/s bez laika aizkaves OVF uzņemšanas laikā Liela ātruma nepārtraukta uzņemšana līdz 10 kadriem/s bez laika aizkaves OVF uzņemšanas laikā

Ar jaunu, izturīgu aizvaru, kas paredzēts 120 000 cikliem, EOS 90D kamera var uzņemt līdz 10 kadriem sekundē, fotografējot skatu meklētājā, un apm. 11 kadri/s tiešraides uzņemšanas laikā, lai tvertu visas darbības. Ar īpaši ātro AF un ekspozīcijas sistēmām, kas papildina slēdža 55 m sek. aizvara atbrīvošanas laika aizkavi, EOS 90D kamera ir pielāgota, lai sasniegtu un pat pārsniegtu darbības ātrumu bez laika aizkaves, fotografējot caur optisko skatu meklētāju.

4K (UHD) 30 kadri/s / FHD 120 kadri/s video
4K (UHD) 30 kadri/s video

Pateicoties DIGIC 8 attēlu procesoram un APS-C izmēra CMOS attēla sensoram, izbaudiet neapgrieztu 4K video ierakstīšanu ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē. Ierakstot ar gandrīz četras reizes lielāku izšķirtspēju nekā Full HD, jūs varat redzēt savu objektu satriecošā skaidrībā.

FHD 120 kadri/s video
Izmantojot EOS 90D kameru, var ierakstīt arī Full HD video ar ātrumu līdz 120 kadriem sekundē, nodrošinot izsmalcinātu un detalizētu attēla kvalitāti. EOS 90D kamera, kas izstrādāta jautru, skaistu video uzņemšanai, palīdz nodrošināt, ka tuvplāna filmās varat redzēt savu draugu vai ģimenes unikālās sejas izteiksmes.

45 punktu visa veida krusteniskā AF sistēma* Atbalsta līdz 27 punktiem ar f/8 mērīšanu

EOS 90D kamerai ir plaša apgabala, 45 punktu, visa veida AF sistēma*, kas palīdz ātri fokusēt to, ko vēlaties. Tas ir īpaši noderīgi, mēģinot fotografēt ātri kustīgus objektus, piemēram, sportistus, kas sacenšas motokrosa pasākumā, vai sportistu, kurš gūst vārtus. EOS 90D ir saderīgs ar lielāko daļu EF un EF-S objektīvu, kuru maksimālais diafragmas atvērums ir f/8 vai lielāks, un daži objektīvi ar pievienotiem pagarinātājiem var darboties ne vairāk kā 27 punktos. Ar minimālu atspīdumu un minimālu aizkaves laiku, skatoties caur optisko skatu meklētāju, EOS 90D kamera palīdzēs iegūt vēlamo kadru, nezaudējot ātri kustīgo objektu – pat neparedzamos iestatījumos.

* AF punktu, krusteniskā tipa AF punktu un divu krustenisko AF punktu skaits atšķiras atkarībā no izmantotā objektīva.

aprīkots ar apm. 220 000 pikseļu jauns AE sensors un EOS iTR AF (sejas noteikšanas funkcija)

EOS 90D kamera ir aprīkota ar uzlabotu 220 000 pikseļu AE sensoru un DIGIC 8 attēlu procesoru, kas ievērojami veicina kameras iespaidīgo AF veiktspēju gan fotogrāfijām, gan video. EOS 90D kamerā ir iekļauta arī Canon EOS viedā izsekošanas un atpazīšanas sistēma (EOS iTR AF), kas nosaka un izseko jūsu seju. pat skatoties caur optisko skatu meklētāju — automātiski pārslēdzot AF punktu, lai optimizētu sejas izsekošanu. Izmantojot izsekošanas algoritmus, kas pielāgoti seju un krāsu atpazīšanai, šī sistēma ne tikai palīdz ātri un automātiski izvēlēties ideālos uzņemšanas iestatījumus, bet arī kalpo kā izcils pamats EOS 90D AF sistēmai.

Dual Pixel CMOS AF tiešskatā ar 5481 manuāli atlasāmu AF punktu**
Ātrs un precīzs divu pikseļu CMOS AF ar acu noteikšanas AF

EOS 90D kamera ļauj fotografēt ar Dual Pixel CMOS AF, lai nodrošinātu ātru un precīzu autofokusu, kas palīdz iegūt vēlamo fotoattēlu tieši tā, kā tas notiek. Tas nozīmē, ka var tvert ātru darbību un saglabāt fokusu ātri, precīzi un viegli.

AF zonas pārklājums apm. 88% x 100%^
AF zonas pārklājums apm. 88% x 100%^

EOS 90D kamerai ir plašs fokusa laukums apm. 88% horizontāli un 100% vertikāli^ strādājot ar atsevišķiem EF un EF-S objektīviem. Ar vecākiem EF objektīviem vai I un II tipa paplašinātāju EOS 90D kamera fokusē apm. 80% horizontāli un 80% vertikāli. Tas nozīmē ātru un iespaidīgu fokusēšanu pat tad, ja objekts atrodas tālu no centra.

^ Uzņemot fotoattēlus. Faktiskais pārklājums atšķiras atkarībā no izmantotā objektīva.
AF punkti un AF apgabals

EOS 90D ar izsmalcinātu AF sistēmu ar maksimāli 5481 manuāli atlasāmu AF punktu**, un to var konfigurēt tā, lai tiešā skata uzņemšanas laikā fokusētos uz noteiktu apgabalu, izmantojot paplašinātu atlasāmo režīmu klāstu, kas ietver sejas un izsekošanas AF. , viena punkta punktveida AF (ideāli piemērots objektiem, piemēram, dzīvniekiem), zonas AF un viena punkta AF.

**Pieejamie AF punkti var samazināties, fotografējot ar AF apgriešanu vai filmas režīmā, vai atkarībā no kameras iestatījumiem vai pievienotā objektīva.

Uzlabotas darbības vadīklas Vairāku kontrolieru pielāgošana

Izstrādāta, lai lietotāji varētu izmantot pielāgojamas kameras funkcijas, skatoties caur optisko skatu meklētāju, EOS 90D kamerai ir divas vairāku vadības pults pogas, kas atrodas kameras aizmugurē, kas ļauj lietotājam viegli atrast un vadīt.
Akumulatora rokturis BG-E22
EOS 90D kameras īpašajam akumulatora rokturim BG-E14 ir 2 LP-E6N akumulatoru komplekti, vienlaikus nodrošinot praktiski netraucētu vertikālu darbību un papildu funkcijas ar visām pogām, kas ir līdzīgi konfigurētas ērtā un īpašā rokturā. Izstrādāts, lai saglabātu optimālu līdzsvaru starp kameras korpusa un objektīva svaru, Battery Grip BG-E14 pievieno arī zibspuldzes sinhronizācijas termināli lietošanai studijā. Tam ir arī noderīga akumulatora uzlādes funkcija (ar pievienotu papildu USB strāvas padeves adapteri), kas ir īpaši noderīga enerģijas izsalkušām darbībām, piemēram, video ierakstīšanai vai fotografēšanai ilgākā laika periodā ar OVF.

Elektroniskais slēģs ar vismaz 1/16000

EOS 90D kamerai ir jaudīga elektroniskā slēdža sistēma ar ātrumu no 1/16000 sekundes tiešā skata uzņemšanas laikā un mehānisks/elektronisks 1. aizkara aizvars ar maksimālo ātrumu 1/8000 sekundes. Tas ne tikai efektīvi novērš kameras drebēšanu, bet arī EOS 90D kamera var palīdzēt ātrās detaļās iemūžināt ātrus mirkļus, piemēram, motokrosa notikumus.

mainīga leņķa skārienekrāna LCD

EOS 90D kamerai ir 3,0 collu maināma leņķa skārienekrāna LCD, kas var būt ideāli piemērots fotoattēlu komponēšanai un pārskatīšanai. Fotoattēlu vai video uzņemšanas laikā tiešā skata laikā pieskarieties ekrānam, un, pateicoties Dual Pixel CMOS AF, EOS 90D kamera ātri fiksēs fokusu konkrētajā attēla vietā. Pieskārienu žestus var izmantot, lai tuvinātu vai pārvilktu attēlus pēc to uzņemšanas. Turklāt maināma leņķa skārienekrāna LCD ļauj lietotājiem viegli uzņemt augstas kvalitātes pašbildes.

Iebūvēts Wi-Fi*** un Bluetooth**** tehnoloģija
Iebūvēts Wi-Fi (R)*** Iespēja

EOS 90D kamera ir izstrādāta, lai izveidotu ātru un vienkāršu savienojumu ar Wi-Fi (R)*** tīklu. Tas var apmainīties ar datiem ar citām ar Wi-Fi (R) savienotām saderīgām Canon kamerām un pārsūtīt failus tieši uz saderīgu viedierīci, izmantojot lietotni Camera Connect. Wi-Fi (R) iespēja ļauj kopīgot un augšupielādēt tieši dažādos tīmekļa pakalpojumos, piemēram, CANON iMAGE GATEWAY^, Facebook (R) un YouTube (R), kā arī drukāt tieši ar saderīgiem bezvadu Canon printeriem.

Iebūvēta Bluetooth (R)**** iespēja

Bluetooth (R)**** savienošana pārī palīdz savienot kameru ar saderīgām viedierīcēm, izmantojot bezmaksas lietotni Canon Camera Connect*. Lai pielāgotu Bluetooth (R) funkciju, vienkārši noklikšķiniet uz tīkla ikonas, kas atrodas LCD ekrānā. Turklāt Bluetooth (R) ļauj izveidot savienojumu ar papildu bezvadu tālvadības pulti BR-E1 attālinātai fotografēšanai, kā arī uztvert GPS uzņemšanas vietas datus no lietotāja saderīga viedtālruņa, vienlaikus izmantojot GPS uztvērēju GP-E2.

*** Savietojams ar iOS (R) versijām 9.3/10.3/11.2-11.4/12.2, Android(TM) viedtālruņu un planšetdatoru versijām 5.0/5.1/6.0/7,0/7,1/8,0/8,1/9,0. Lejupielādējot bezmaksas lietotni Canon Camera Connect, var tikt piemērota maksa par datiem. Šī lietotne palīdz augšupielādēt attēlus sociālo mediju pakalpojumos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka attēlu faili var saturēt personu identificējošu informāciju, kas var ietekmēt privātuma likumus. Canon atsakās un neuzņemas nekādu atbildību par šādu attēlu izmantošanu. Canon neiegūst, neapkopo un neizmanto šādus attēlus vai jebkādu informāciju, kas ietverta šādos attēlos, izmantojot šo lietotni.

**** Savietojams ar atsevišķām viedtālruņiem un planšetdatoriem (Android (TM) versija 5.0 vai jaunāka versija un šādām iOS (R) ierīcēm): iPhone 4s vai jaunāka versija, iPad 3. paaudze vai jaunāka versija, iPod Touch 5. paaudze vai jaunāka versija. vēlāk), kas aprīkots ar Bluetooth (R) versiju 4.1 vai jaunāku versiju un Camera Connect App Ver. 2.5.10. Nav garantijas, ka šī lietojumprogramma darbosies visās uzskaitītajās ierīcēs, pat ja ir izpildītas minimālās prasības.

Spoguļkameras - Canon EOS 90D Camera body - perc šodien veikalā un ar piegādi

Spoguļkameras - Canon EOS 90D Camera body - perc šodien veikalā un ar piegādi

Spoguļkameras - Canon EOS 90D Camera body - perc šodien veikalā un ar piegādi

Spoguļkameras - Canon EOS 90D Camera body - perc šodien veikalā un ar piegādi

Preces veidsSpoguļkameras
Kameras komplektācijabez objektīva (body)
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu
 • Konsultācijas, kā izvēlēties spoguļkameru. Kura spoguļkamera ir labāka?
 • Palīdzība izvēlēties spoguļkameru no Canon, vai no citiem ražotājiem.
 • Canon EOS 90D Camera body spoguļkameras atsauksmes.
 • Paskaidrojumi par Canon EOS 90D Camera body spoguļkameras priekšrocībām, plusiem un minusiem.
 • Salīdzinam Canon EOS 90D Camera body ar citam spoguļkamerām.
 • Konsultācijas, kā pareizi rīkoties un labāk izmantot spoguļkameru.
 • Individuālas apmācības, kā lietot spoguļkameru.
 • Canon spoguļkameras sagatavošana darbam - konfigurācija, kalibrācija, programmatūras uzstāsīšana vai atjaunināšana.
 • Projektu, tāmes un iepirkuma dokumentu sagatavošana, kur ir iekļautas spoguļkameras.
 • Canon spoguļkameras profilakse un tīrīšana.
 • Ieteikumi, kā apkalpot, tīrīt un aizsargāt spoguļkameru.
 • Nodrošinam Canon spoguļkameras remontu un piegādājam rezerves daļas priekš Canon EOS 90D Camera body.
 • Pasūtot Canon EOS 90D Camera body no Canon ražotāja, tās piegādes laiks parasti ir 2 - 3 dienas.
More info

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti